Şimdi Ara

kha'zix op

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lolking.net/summoner/tr/243923#matches khazix maçlarıma bakabilirsiniz sağlam bir win rate var kesinlikle şuanki metada khazix jungle değil solo top herosu oldu çok fazla ctleyebilende yok darius olsun riven olsun düzgün bi oynanışta kesemiyorlar

taktik olarak sadece farm yapın karşındaki adam range değilse arada w la dürtüm e q combosu yapın canı azaldığında b atmak zorunda son fısıltıyı bitirene kadar laneden çıkmayın sadece farm yapın son fısıltı dakika 12 gibi biter zaten sonra yardırma başlıyor. topda adama kule altında tek atabilme gibi bir özelliğiniz olur 2 kere kesin

not: kesinlikle ışınlan büyünüz olsun ve bota sürekli sağ üst çime totem atmasını söyleyin

botta adcniz eziliyorsa çime ışınlanın adcye r e q w atıp kaçın %99 sizin adc ılık değilse kesicektir supportuda sizin supportunuz bir şekilde stun slow atarak 2 de 2 yaptırabilir

bunun dışında kuleyi fazla ilerletmeyin tek kule almanız yeterli top lanede tek kuleyi aldıktan sonra piskolojik olarak adam kuleye oynicak kulenizi satın kuleyi aldıktan sonra daha fazla ilerlemez ilerlerse lanenize dönün ittirin adam sizi görünce zaten lane i terk edicektir ve ezilmiş bir solo top herosu nereye giderse gitsin feedleyecektir.

eğer oyun 30 dakikadan uzun sürerse ormana girin farm yapın sürekli yanınızda mana potu bulundurun

build olarak şunları önerebilirim ilk item the brutalizer 2. iteminiz son fısıltı eğer goldunuz yetmezse bot ve pickaxe olabilir (son fısıltı bitirin) en son olarak tiamat çıkın bundan sonrası tamamen oyunun gidişatına bağlı muhtemelen e q combonuz 2k vurucaktır. ben genellikle randiun seçiyorum 1 adet tank itemiyle 3v1 atılabiliyor.

aklıma geldikçe konuyu editleyebilirim.

• Bence daha fazla yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubati

Bence daha fazla yazma
    Bu kadar okusam Prof olurdum. Özet geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

E-Q AT PENTA.
  • quote:

topta farm yap zırh delme çık r e q yap tek at
  • quote:

topa git zırhdelme çık farm yap adamı dürt r e w q penta
  • Taimat son fisilti hirpalayan itemleri ile e q kombo nuz muhtemelen 2 k hasar veriri keske başta yazsaydinda okumayaydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salbenisall -- 21 Ocak 2015; 13:26:52 >
  • Mok böceği oldu khazix.acik ve net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 21 Ocak 2015; 13:33:42 >
  • çok fazla ctleyebilende yok darius olsun riven olsun düzgün bi oynanışta kesemiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

çok fazla ctleyebilende yok darius olsun riven olsun düzgün bi oynanışta kesemiyorlar
    okumayın apclere spell olarak '' Clarity '' alan silver 5 , zebaniden beter .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

çok fazla ctleyebilende yok darius olsun riven olsun düzgün bi oynanışta kesemiyorlar
    6 kazix maçın var , karşına gelen champlar : Nasus,gp,riven,fiora,lee,sion. Yarısı meta dışı. Karşına bi renekton, maokai, irelia falan gelsinde onada sonra görürsün.
  • S4te full kha oynamış biri olarak soyluyorum kha top oynanmaz. 2. item lw çıkılmaz. Kule altında yalniz hedef sayilmadigindan adam kesilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DabayDabay

S4te full kha oynamış biri olarak soyluyorum kha top oynanmaz. 2. item lw çıkılmaz. Kule altında yalniz hedef sayilmadigindan adam kesilmez.

evet beyler yorumlarınız üzerine 1 maç daha atıp ss aldım bakabilirsiniz. S4de khazix oynayan arkadaş s4 de khazix eşşek gibi nerf yemeden önce sürekli oynardım bende şuanda zaten jungle yapman imkansız kule altına gelince dediğim şekilde oyna kule altı tekliyomu teklemiyomu kendin gör

kha'zix op

apcye clarity almış diyen arkadaş apc değil sup oynadım sup oynarken bitkinlik veya onu alırım oyun başı adc nin manasının fullenmesi sana maç kazandırır koreliler almıyor diye bizde almicaz diye bi kural yok

buda dakika 12 de kule alın demiştim alınan ilk kulenin dakikasına iyi bakın

kha'zix op

karşında riven darius nasus gp gelmiş diyen bi arkadaş daha vardı şu foruma bi bak en çok ağlanan konulara riven nerf darius nerf diye 30 tane konu bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hattorihanzou -- 21 Ocak 2015; 15:01:55 >

• quote:

S4te full kha oynamış biri olarak soyluyorum kha top oynanmaz. 2. item lw çıkılmaz. Kule altında yalniz hedef sayilmadigindan adam kesilmez.

Slm tanisalım mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

dediğin gibi oynamaya devam edim gayet işe yarıyo w/l lara bakınca

kha'zix op

• quote:

Orijinalden alıntı: hattorihanzou

quote:

kha'zix op

tahminen 1 veya 2 yıl içinde anlarsın , şuraya bir rez atayım .

• quote:

quote:

quote:

kha'zix op

şuan 5. sezona girdik sezon 2 gold sezon 3 plat sezon 4 (metaya tek uyduğum sezon ) silver bitirdim ara sezonda sürekli trollsün denmesine rağmen oyunlarımın %80 lik win rate i var bazı şeylerde kendini ustalaştırdıktan sonra metadaki sıçra bitkinlik sıçra tutuştur gibi spelleri bırakabiliyorsun clarity dediğin spell tfde manası bitmiş apc ve adcye ilaç gibi gelir dia üstü maçlara denk gelirsen kullanıldığını görebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

quote:

Slm tanisalım mi

aslında kha jungle oynanır tek slotu dönemezsin 2 lvlde kalır 1 tane item çıkamazsın demek istemiş arkadaş

• quote:

quote:

quote:

quote:

kha'zix op

şuan 5. sezona girdik sezon 2 gold sezon 3 plat sezon 4 (metaya tek uyduğum sezon ) silver bitirdim ara sezonda sürekli trollsün denmesine rağmen oyunlarımın %80 lik win rate i var bazı şeylerde kendini ustalaştırdıktan sonra metadaki sıçra bitkinlik sıçra tutuştur gibi spelleri bırakabiliyorsun clarity dediğin spell tfde manası bitmiş apc ve adcye ilaç gibi gelir dia üstü maçlara denk gelirsen kullanıldığını görebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

kha'zix op

evet gerçekten oyuna s2 de başlamış birinden inanılmaz tavsiyeler ve inanılmaz güzel cs'ler . Aldığın spelle bakmasam bile aldığın creep sayısına bakınca bile oyuna s5 de başladığını anlıyorum . Dia üstü maça denk gelirsen kısmı güldürdü .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.