Şimdi Ara

KF2 _Galax 1660 Süper

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 KF2 _Galax 1660 Süper
    İlan Tüm yorumlara kapalıdır.

Merak ettiğiniz yada sorucaklarınızı P.M üstünden bana ulaşıp sorabilirsiniz.

Galax GeForce GTX1660 Super (1-Click OC) 6GB 192Bit GTX 1660 Super GDDR6 Ekran Kartı

1925 TL.

13 haziran 20020 faturalı. 2070 süpere geçtim o yüzden satılıktır. 22 Temmuzdan beri kart kutusunda durmaktadır.
    FHD için biçilmiş kaftandır. Ayar kısarak 2 k bile oynayabilirsiniz. Ben BF V oynuyorum ayar kısarak.
    Kutu fatura mevcut kart sorunsuz cw sesi yok. ısınma yok. garantisi var. takazsız; pazarlıksız son fiyatıdır.

https://www.galax.com/en/graphics-card/galax-geforce-gtx-1660super1clickoc.html
    https://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/galax-geforce-gtx1660-super-1-click-oc-6gb-192bit-gtx-1660-super-gddr6-ekran-karti-glx-60srl7dsy91s.html

KF2 _Galax 1660 Süper

SATIŞ GENEL UYARI
    Uyan benim ilanımdan, uymayan istediği başka yerden alabilir. İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz
    mesajlara cevap verilmez ve DH Forum 2.El Bölümü kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet edilir.

Madde [2.5]İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi
    girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir.
    Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en
    kolay yöntemdir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1925 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Avcılar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Satıldı
    dogan_h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 19 Ağustos 2020; 17:18:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.