Şimdi Ara

KEYLOGGER&TROJAN&TRUVA ATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekran klavyesi kullanırsak bu tür programlardan korunma olasılığımız varmı?

Yardım lütfen

• 1-) SORUNUN CVBINI BİLMİORUM

2-) BUNUN YERİ BURASI DEĞİL BURASI SilkRoadOnline bölümü

3-) caps lock açık kalmış sry
  • trojanla ekran klavyesi arasında bir bag yoktur ve de gonderilecek trojana gore sende belirecek im sign(işaretler) deişiktir sen sorunu nu sole ben tekrar cvp yazarım
  • quote:

trojanla ekran klavyesi arasında bir bag yoktur ve de gonderilecek trojana gore sende belirecek im sign(işaretler) deişiktir sen sorunu nu sole ben tekrar cvp yazarım

bunn yeri burası deil diorum sen ne diorsun...
    pm atsana çoq biliosan

• Arkadaşım farkettiysen ilk mesajım bunun yeri burası değil deyipte yardımcı olacak bişeyler söyle lütfen bişeyde bilmiyosan sessiz sessiz kenardan izle.Bu oyun değilmi hack account çalma vs gibi olayların yaşandığı yer?Biri belki biliyodur bu işleri anlayan biri çıkar.Üstelik bu program çok kolay elde edilen bi program ve bu hacke karşı şifre çalmaya karşı yardımcı oluyosa pek çok kişinin işine yarıyabilir mesela benim...
    quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

1-) SORUNUN CVBINI BİLMİORUM

2-) BUNUN YERİ BURASI DEĞİL BURASI **** bölümü

• quote:

Orjinalden alıntı: zanızanızanı

Arkadaşım farkettiysen ilk mesajım bunun yeri burası değil deyipte yardımcı olacak bişeyler söyle lütfen bişeyde bilmiyosan sessiz sessiz kenardan izle.Bu oyun değilmi hack account çalma vs gibi olayların yaşandığı yer?Biri belki biliyodur bu işleri anlayan biri çıkar.Üstelik bu program çok kolay elde edilen bi program ve bu hacke karşı şifre çalmaya karşı yardımcı oluyosa pek çok kişinin işine yarıyabilir mesela benim...
    quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

1-) SORUNUN CVBINI BİLMİORUM

2-) BUNUN YERİ BURASI DEĞİL BURASI **** bölümü

arkadaım sorry umbaba ya sor o biliomuş da

• Yani bu kadar antspy programı kurulan makinalr 3-4 gün arayla değişen şifrelere rağmen hack olayları yaşanıyo hergün millet topic açıyo bu konuda haksızmıyım?Ekran klavyesi işe yarar bişeyse anlayan biri varsa söylesin bi zahmet sonra gerekirse topic silinebilir bende bu program var ama kullanmıyorum işe yarıyosa kullanmaya başlıcam
    quote:

Orjinalden alıntı: lord of comandos

trojanla ekran klavyesi arasında bir bag yoktur ve de gonderilecek trojana gore sende belirecek im sign(işaretler) deişiktir sen sorunu nu sole ben tekrar cvp yazarım
  • arkadasım ekran klavyesi ile normal klavye aynı konumdadır ikisindede yazdıın hersey bilgisayar gecici bellekde konumlanır yani korunmada pek etkiliş deildr sen en iisi anti trojan ya da sapam al bu arda turkojan4 cıktı haber vereyim dedim()
  • Ayrıca şöyle bi durum var 1 kere makinanda virüs varsa ve senin her yazdığın şeyi virüsün sahibi yada merkezi her nereyse oraya gönderiyo tüm bilgileri.Anlatmak istediğim şifreyi değiştirirken bile yeni şifren virüsün sahibi kimse ona gidiyor bildiğim kadarıyla ama ekran klavyesini okuyamıyosa bu programlar belki bi çözüm olur diye düşünmüştüm
  • ekran klavyesini keyloggerlar algılamaz şahsen denedim
  • quote:

Ayrıca şöyle bi durum var 1 kere makinanda virüs varsa ve senin her yazdığın şeyi virüsün sahibi yada merkezi her nereyse oraya gönderiyo tüm bilgileri.Anlatmak istediğim şifreyi değiştirirken bile yeni şifren virüsün sahibi kimse ona gidiyor bildiğim kadarıyla ama ekran klavyesini okuyamıyosa bu programlar belki bi çözüm olur diye düşünmüştüm

bunları uretenler zaten ekran klavyesini de dusunuor sen merak etme fark yok bunu yollayabilecek de fazla kişi yok sen kafanı yorma
  • ekran klavyesinden yazarsan bişi olmaz ama sen ekran klavyesiyle uğraşacağına format at gitsin

her 3 ayda bir format atmak gerekir zaten bilgisayara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermés -- 5 Şubat 2007; 17:43:02 >
  • KeyLogger'Lar kLavye iLe yazıLan şifre türevLi tüm girdiLeri kaydederLer ,ekran kLavyesi kuLLanırsan bunu engeLLemiş oLursun ..
    Bahsettiğin gibi koLay eLde ediLen trojan ve içinde trojan buLunduran dosyaLarı,düzenLi günceLLeştiriLen antivirüs programLarı tanımLar ..
    Mümkün oLduğunca sık trojan,keyLogger taraması yapıLması iyi oLur ..

SaygıLarımLa ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hajjacker

ekran klavyesinden yazarsan bişi olmaz ama sen ekran klavyesiyle uğraşacağına format at gitsin

olmaz mı??? fakat bir hack forumunda uretilen trojanların bzılarının pc uzerinde yapılan tum oynamalar(ekran klavyesivb die yazmışlar) kendi pc lerinin uzerinde belirdii yazıordu ama yanlış da olabilir ben sadce okdum
  • Ya ben format atana kadar char giderse ne oalcakSonuçta hacker olan kişiler kimsenin keyfini beklemiyor senin dediğin uzun vadaede çözüm ben kısa süre için ne yapılabilir onları soruyorum
    quote:

ekran klavyesinden yazarsan bişi olmaz ama sen ekran klavyesiyle uğraşacağına format at gitsin

• Ekran klavyesi seni bazı keylogger lerden lorur. Ama onu aşanlar da var.
    Hangi keylogger i yediğine bakar.
  • Ekran klavyesi kullanmak trojanlara karşı çözüm değildir.

Hatta bu konuda ****** adlı türk trojan yazılımı var,ekran klavyesi olarak yazdıkalarını resim olarak alıp adam mail atıyor!!!

Önce güvenlik,sonra tekrar güvenlik,tekrar güvenlik.Bu işer böyle,kusura bakma....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenasi44 -- 5 Şubat 2007; 17:52:18 >
  • quote:

Ya ben format atana kadar char giderse ne oalcakSonuçta hacker olan kişiler kimsenin keyfini beklemiyor senin dediğin uzun vadaede çözüm ben kısa süre için ne yapılabilir onları soruyorum
    quote:

yaw tam olarak olayı anlamadım. sen şu an hacklendin mi?? yoksa hacklendiğinden şüphelimisin. neyse her iki durumda da yapacağın şey şifrelerini ekran klavyesiyle değiştirmek sora acilen(hemen şimdi) format atmak

• Allah'a ŞÜKÜR hacklenmedim inşallah olmaz böyle bişey sadece kim bilir hani insanın içinde şüphe oluyo.Ya varsa Ya yoksa gibi ...
    quote:

quote:

Ya ben format atana kadar char giderse ne oalcakSonuçta hacker olan kişiler kimsenin keyfini beklemiyor senin dediğin uzun vadaede çözüm ben kısa süre için ne yapılabilir onları soruyorum
    quote:

yaw tam olarak olayı anlamadım. sen şu an hacklendin mi?? yoksa hacklendiğinden şüphelimisin. neyse her iki durumda da yapacağın şey şifrelerini ekran klavyesiyle değiştirmek sora acilen(hemen şimdi) format atmak

• quote:

Orjinalden alıntı: fenasi44

Ekran klavyesi kullanmak trojanlara karşı çözüm değildir.

Hatta bu konuda ****** adlı türk trojan yazılımı var,ekran klavyesi olarak yazdıkalarını resim olarak alıp adam mail atıyor!!!

Önce güvenlik,sonra tekrar güvenlik,tekrar güvenlik.Bu işer böyle,kusura bakma....

trojanlar nası resim alabiliyor anlatır mısın lütfen. trojan programlarının print screen tuşuna basabildiklerini bilmiodum. ayrıca ekran klavyesi güvenli olmasa internet bankacılığı diye bişey olmazdı. hatta **** bankasının internet sitesinde şifreyi girerken ekran klavyesi kullanılıyor ve her rakama tıkladığınızda rakamların önceki yerleri değişiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.