Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awm -- 23 Eylül 2017; 18:16:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum senin derdinin dermanı pcp tüfek. Av tüfeğide olabilir ama yivsiz olmasından mütevellit mesafe ve isabet bakımından tatmin etmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: awm

Hocam sanırım bu istek için şarjörden ve kurma kolundan feragat etmek gerekiyor değil mi? Bir de madem öyle 1000 liraya kadar öneriniz varsa pcp tüfek öneriniz var mı acaba?

Kral Puncher Maxi veya Hatsan At44. Kalibre olarakta 5.5mm veya 6.35mm. Her ikisindede şarjör ve kurma kolu (side lever) var. Boltaction isterseniz bütçeye 300-400 ekleyerek Kral Puncher Pro alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 3 Şubat 2017; 18:26:55 >
  • Yeterli miktarda paran varsa keskin nişancı tüfeği alabilirsin. Onun dışında keskin nişancı tüfeği hissi için yukarıdaki arkadaşın dediği gibi PCP havalı tüfek alman gerekiyor. Önerim hatsan bt65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serenade. -- 3 Şubat 2017; 18:42:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

quote:

Hocam sanırım bu istek için şarjörden ve kurma kolundan feragat etmek gerekiyor değil mi? Bir de madem öyle 1000 liraya kadar öneriniz varsa pcp tüfek öneriniz var mı acaba?

Kral Puncher Maxi veya Hatsan At44. Kalibre olarakta 5.5mm veya 6.35mm. Her ikisindede şarjör ve kurma kolu (side lever) var. Boltaction isterseniz bütçeye 300-400 ekleyerek Kral Puncher Pro alabilirsiniz.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar dediğiniz modellere baktım biraz daha para biriktirip BT65 alabilirim sanırım. Bu arada Serenade hocam yeterli param varsa nereden keskin nişancı tüfeği alabilirim bilginiz var mı acaba? Ben sivilim ama babam asker bunun bir faydası olur mu acaba alabiliyorsam eğer? Çünkü PCPler bile aslında beni tatmin etmeyecek çünkü kurma kolları şarjörleri vesaire istediğim gibi değil.

Yeterli paradan kastım bir araba parası. Mke den rahatlıkla alabilir babanız. Yurt dışından da getirtebilir. Sivil olarak da ruhsat işlemlerini yaparak sahip olabilirsiniz. Çok yoğun ve yorucu bir iştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serenade. -- 3 Şubat 2017; 20:26:10 >

• Hocam yivli tüfek alacaksan, yıllık mermi istihkakı (200 Adet), 5 yılda bir ruhsat yenileme zorunluluğun ve bunun masrafı, av yapacaksan ayrıca yapacağın extra masraflar göz önüne alındığında işin içinden çıkamak hayli zordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 3 Şubat 2017; 22:3:53 >
  • Quantum arms bolt action hoşuna gidebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman 20-25 bin arası bir meblağ ayarla al emniyetten ruhsatını sonra mke den tüfeğini, en sonda 200 mermi istihkakını al. Sal kendini araziye... Bu iş paraya bakar arkadaşım. Varsa bu miktarları karşılayacak maddi imkanın sana engel olacak birşeyde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 4 Şubat 2017; 8:34:55 >
  • derya mk 10 modifiyeli modelleri ara

silinebilir
  • awm kullanıcısına yanıt
    MKE sitesinde satış var.gercek suikast silahı ama fiyatları baya uçuk mermisi bile tanesi 10 tl !!!

Ruhsat+Silah+200 mermi için ne gerek bakayım yazayım
    silinebilir
    9.250 TL tüfek+
    tanesi 7 TL olsa 7*200 mermi=1.400tl
    +Yivli tüfek Ruhsat 4.015 TL (tabanca taşıma ruhsatla aynı) ruhsat sadece almak hedef için av hariç 5 senelik
    14.650 TL var ise kolay gelsin buyrun alın resimleri bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 11 Şubat 2017; 18:56:40 >

• quote:

Hocam iyi güzel ama menzili ne kadar acaba? Fişek değil ben mermi atmak istiyorum hocam

Varmı 14-35.000 TL nakit hazır ?

Mesafe 3-5km herhalde sadece dürbünü bile 500-2000 TL pahalı herşeyi hobi olarak ancak emekli askeri personel emekliler için olabilir

Ucuz yollu pcp tüfekler var tam otomatik veya çekme kollu 300metre den vuruyorlar genelde az mesafe değil..

• Türkiye şartlarında, fişek avantajı .308 Win kalibre tüfeklerden yana.

.308 Win kalibre fişek MKE'nin stoklarında hemen her zaman bulunur. Tabii ki tüm fişeklerde olduğu gibi bunda da çeşitlilik sınırlı (fişeğin mermisinin tipi ve grain açısından)

.308 Win av fişeğini bulamazsanız, 7.62x51mm Nato askeri fişeğini de (bildiğim kadarıyla MKE'nin stoğunda en çok bulunan fişektir) bu tüfekte kullanabilirsiniz. (Av fişeğindeki performansı alamazsınız tabii ki)

.308 Win av fişeğinin de, 7.62x51mm Nato askeri fişeğinin de fiyatları "nispeten" ucuz.

.308 Win namlu ömrü açısından da en avantajlı kalibre

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.