Şimdi Ara

Keşiş örümceği ısırığı (+18) Aman dikkat! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
2
Favori
50.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• belgelesi , izleyin...

ısırığı acıtmıyormuş lakin birkaç saat sonra ısırık etkisini gösteriyormuş. ısırık bölgesinde kızarmalar.
  • hayırdır nie hortladı
  • bu ne laan..
    inş hayatım boyunca çıkmaz karşıma.
    kaşıntı başladı zaten..

• ilk resindeki, kesik bacağın hikayesi.

örümceğin zehri, bir nevi et yiyen bakteri gödervinde. canlı canlı çürütüyor. benim beynim dönmeye başladı son videodan sonra. mideniz kaldırmyorsa izlemeyin. ( bu yüzden doktor olmak istememeiştim)

ekleme : sanırım tansiyonum düştü, gece gece bela aradım başıma ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluedevil86 -- 7 Şubat 2011; 2:31:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

hayırdır nie hortladı

hangi hayvanlardan korkarsınız başlığında bu örümceği paylaştım bi arkadaş ismini merak etti örümceğin bende bu konuyu hedef gösterince hort oldu
  • Yalnız yabancı gelmedi hiç tipi.Sanki Istanbul'da gördüm gibi ben bundan
    Gece yamacımıza gelip sokmasın Allahımıza çok şükür bacaaamızdan.
    Yalnız ben görmeden sokabiliyorsa soksun,yoksa yakalarsam bacaklarını kırar öldürmem izlerim.
  • Bu örümcekten ben Düzcede de görmüştüm arkadaş dana burnu demişti ama değilmiş demekki.

Bu arada akrep yemiyor sanırım. aşağıdaki videoda akrep bu örmümceği yiyor. Örümcek fobisi için devekuşu yumurtasını öneririm. Bozuk devekuşu yumurtasına küçük bir delik açıp evin bir kenarına koyarsanız o eve örümcek gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 7 Şubat 2011; 3:18:08 >

• Kusucammm bu ne lan
  • Hakkari Çukurca'da askerken gece nöbetlerinde çok gördüm. Geceleri avlanıyor herhalde gündüz bir tane bile denk gelmedi. 42 numara postalla üzerine bastığımda ayaklarının ucu postalın tabanından dışarı çıkıyordu devasa bir örümcek türü zehirli olduğunu söylemişlerdi ama foto.lardaki gibi deriyi çürüttüğüne şahit olmadım bir kaç arkadaşlarımı ısırmıştı.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 3 Haziran 2014; 18:30:22 >
  • Şerefsiz yaratık en nefret ettiğim hayvan bu.Bunları gördüğüm yerde büyük küçük affetmem ezerim.
  • yuh bee sahtedir oha canavar var be
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecomert

akrep falan değil.

camel spider yazın bulursunuz.Bir örümcek türü.

bu arada yukarıda bahsedilen örümceğin anavatanı avustralya diye biliyorum ben

Ora neresi sildim haritadan
  • böceklerden çok tiksiniyorum bu da 8 yaşındayken hamam böceğini elime almamdan dolayı o günden beridir en küçük böcekten bile tiksinirim yani böcek görünce içim tuhaf oluyor.
  • korkuyorum lan
  •  Keşiş örümceği ısırığı (+18) Aman dikkat!

Mudafaka.
  • su mavi tarantulalara fln hayranım her ne kadar zehirli olsalarda ama bu hayvan ne ya evde 1 tane küçük bile gorsen zippo benzini düküp yakarım o ne ya oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stromboli

Keşiş örümceği ısırığı (+18) Aman dikkat!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.