Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 19 Mayıs 2021; 13:46:37 >

• Vermezse idda edebileceğin bişey yok.
    artık insafa kalmışsın geçmiş olsun..
    bi de konu niye sıcak fırsatlar başlığı altında ki....
  • yanlış yere açmışım adminler düzeltirse sevinirim.
  • bu konya sokakta birinden uydu recevier aldiydim. satarken abi şöyle güzel, böyle güzel, çözmezse vs geri aliriz dediydi. tabii dandik şey çözmedi işime yaramadi. geri götürdüm haftasına 200e aldiğim recevieri 100tl geri almaya kalktı. bedduamı ettim çıktım dükkandan dövüyolardı az daha. ama geneli iyidir esnafın çokda işimizi gördüler. şimdi olsa hemen orda esnaf odası var gider şikayet ederdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Vermezse idda edebileceğin bişey yok.
    artık insafa kalmışsın geçmiş olsun..
    bi de konu niye sıcak fırsatlar başlığı altında ki....
    Hocam konu aslında doğru. Konu sahibi enayiyim diyor. Forum dh ölücüleri enayi sevdiği için bu arkadaştan sahip olduğu diğer eşyaları da kendilerine kargolamalarını/teslim etmelerini isteyebilir.

Şaka bir yana, kuzu kuzu ellerinle götürüp teslim etmişsin. Umarım yollar ama tilki karşı tarafa geçmiş sonuçta...
  • Parayı aldın mı hocam merak ettim :)
  • Umarım paranı almışsındır da, madem alacak kişi Pzrt gelecekmiş, neden tamam Pzrt günü geleyim parayı alıp cihazı vereyim demedin? Acil para mı lazım desem parayı da almamışsın, cihazda sorun mu vardı veya 2. el piyasası olmayan bir cihaz mıydı da ilk alıcıya verdin kaçtın? İlginç bir durum, güven güzel şey ama mevcut şartlarda bu kadar güven zararlı bu ülkede.
  • Hocam madem vermişsin, bekle derim. Yok işine kurt düştü ve beklemek istemiyorsan, git iste cihazını.

Konu açmaktan daha net bir çözüm.
  • Pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Sonuçta aynı şehirdesiniz, güvenerek teslim etmişsiniz, artık güvenmek durumundasınız. Sahibinden üzerinden parayı alıp ürün göndermeyen o kadar çok var ki! Herhangi bir hakta iddia edemiyorsunuz. Savcılığa suç duyurusunda buluyorsunuz ama takipsizlik çıkma ihtimali de yüksek.
  • burada konu açarak en büyük enayiliiği yaptın bu forumda bişey satmaya kalkma sakın
  • Forum çöplüğe döndü.
  • keske gitmeden once sorsaydiniz... neyse olan olmus artik yapacak birsey yok da pazartesiye kadar daha 1 hafta var.. iciniz icinizi yer... zor durum.. iyi dusunun iyi olsun... en azindan bir kagit imzalatsaydiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.