Şimdi Ara

Kendini uzaklaştırma olayı nasıl oluyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız >> Kendini uzaklaştırma olayı nasıl oluyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5450 Mesaj
    Şimdi bazı arkadaşlar kendilerini sınırsız çizdiriyorlar ya, hesap geri nasıl açılıyor?

|
    |
    13081 Mesaj
    Sınırsız çizilmek isteyenlerin hesabı geri açılmıyor. Profilinden kendini 7, 14, 30 gün uzaklaştıranların hesabı süreler dolunca kendiliğinden açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤
  • Yarbay
    20677 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Şimdi bazı arkadaşlar kendilerini sınırsız çizdiriyorlar ya, hesap geri nasıl açılıyor?

Hesabını bir adminle görüşerek kendi isteğinle (Suç işlemeden, forumdan atılmanı gerektiren bir sebep yokken) süresiz uzaklaştırırsan daha sonra forum destekle görüşüp hesabını açtırma ihtimalin olabilir. İletişim kabiliyetine bağlı.

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam benim eski hesabım öyle. Hesabımı yaklaşık bir hafta önce destekten kapattırdım ama şimdi forum desteğe yazmaya çalışınca 505 error gibi bir hata veriyor. Eski binbaşı hesabımı tekrardan açtırtıp aslında kullanılmayan bu hesabı kapattırabilir miyim? Bu hesabın çizilmesi için desteğe başvurumu da yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Dot Sight -- 18 Şubat 2018; 19:32:40 >
    |
    |
    MÜŞAVİR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Red Dot Sight

Hocam benim eski hesabım öyle. Hesabımı yaklaşık bir hafta önce destekten kapattırdım ama şimdi forum desteğe yazmaya çalışınca 505 error gibi bir hata veriyor. Eski binbaşı hesabımı tekrardan açtırtıp aslında kullanılmayan bu hesabı kapattırabilir miyim? Bu hesabın çizilmesi için desteğe başvurumu da yapmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/support.asp
    hata vermemesi lazım, veriyorsa bu hesabınızdan açın durumu anlatın
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.