Şimdi Ara

KENDİNİ GERİ ÇEKEN KIZLARA NAPMALIYIM (KIZ KONUSU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
17.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam işte o kız tipi çok tehlikelidir sağı solu belli olmaz.

Eğer bir kız seni gerçekten seviyorsa sen onu aramazsan seni merak etmeye başlar o seni arar veya mesaj atar ve seni merak ettiğini bir şey olup olmadığını sorar dediğim gibi olmazsa hiç ilerletmeyip o kızdan derhal ayrılın en doğrusu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrightSilence -- 26 Mart 2017; 22:11:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş 360 derece veya 400 Grad veya 6400 Milyem veya 2pi Radyan dönmüş demek olduğu yerde tam bir daire çizmiş demektir buda başladığı yere geri dönmesi anlamına gelir

• Sen kızın üstüne düşersen,sürekli ilk sen mesaj atıp sen ararsan,kızın bir şey yapmasına fırsat bırakmazsın.Sen de mesaj at,ara vs bi süre geri çek kendini tıpkı kızın yaptığı gibi.İlgisi varsa o da arar sorar zaten.
  • O arayıp sormadığı sürece siz de arayıp sormayın o yazmadığı sürece siz de yazmayın o size nasıl davranıyorsa siz de öyle davranın. Bu taktikleri öğrendiğm lise arkadaşlarıma da burdan selam ederim

Bu arada ayrılın diyenler abartmış bence, bu durum çok uzun sürerse ayrılığı o zaman düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 27 Mart 2017; 0:18:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ornitorenkli

360 derece yine kendisi olur

Bi arkadaş aynı hatayi yapmıştı bozmustum kavga ettik sgsdhehedjevdhhensn

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

O arayıp sormadığı sürece siz de arayıp sormayın o yazmadığı sürece siz de yazmayın o size nasıl davranıyorsa siz de öyle davranın. Bu taktikleri öğrendiğm lise arkadaşlarıma da burdan selam ederim

Bu arada ayrılın diyenler abartmış bence, bu durum çok uzun sürerse ayrılığı o zaman düşünün

Hocam mesela bu kız eski sevgilisinden yeni ayrılmış hala içinde eskiye dair bitmeyen şeylerde var fakat bana karşı da ilgisini söylüyordu sürekli konuşuyorduk fakat pek yazmaz oldu sabahtan beri tek kelime etmedik bende geri çektim kendimi yazarsa yazarım ararsa ararım kendini Bilerek te geri çekmiş olabilir ilgi odağı olmaya çalışan kız tribi de diyebiliriz buna

• Hm

• sıkılmıştır yada peşinden koş diye yapıyor olabilir. ben bu durumlarda aynı onun gibi davranıyorum. zaten noldu diye sorarsa benimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensuski -- 27 Mart 2017; 1:20:21 >
  • kızlardan anlamıyorsunuz. kızlar kendilerini değer vermeyen kişilerden hoşlanıyor. sen her gün mesaj at o seni takmaz mesaj atmican değer vermicen
  • Tripli + isteksiz konuşuyorsa boşver bence o tip kişileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 27 Mart 2017; 1:31:34 >
  • Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Ornitorenkli

360 derece yine kendisi olur

Guzeldi bu gulumsettin :)

• up
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.