Şimdi Ara

KENDİNİ GERİ ÇEKEN KIZLARA NAPMALIYIM (KIZ KONUSU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
17.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi kızla tanışıyoruz mesela samimileşiyoruz sürekli telefonda konuşuyoruz görüşüyoruz ondan sonra çoğu kız bunu yapıyo kendini geri çekiyo tripli isteksiz konuşmaya başlıyolar aramazsam aramamaya başlıyo mesela yani kısaca kendini geri çekiyo bu neden oluyo ve napmam lazım böyle bi durumda birden 360 derece değişenler oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 26 Mart 2017; 17:45:43 >

• Başlığı görünce geriçekemeyan'ı hatırlayanlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 26 Mart 2017; 17:48:51 >
  • 360 derece yine kendisi olur
  • 360 derece ise sıkıntı yok.Tekrar sana dönmüş işte
  • 360 derece dönerse aynı şekilde olur hocam 180 olmasın o?

Bu arada kız ya daha iyi modelini bulmuştur, ya da bu kadar heveslendirme yetmiştir artık yedek klübesinde bekler diye düşünmüştür. Yapacağın en iyi şey sen de geri çekileceksin gelirse senindir gelmezse hiç senin olmamıştır.
  • Ben erkekler geri çeker diye biliyordum

Kızlarda mı çekebiliyormuş
  • Sıkılıyolar heralde kızlar süreli heycan farklilik arıyo. Fazla sohbet etmenin zararları gizemli modda kalmak lazım.
  • Şöyle de bir durum var sen niyetini belli ettin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Şöyle de bir durum var sen niyetini belli ettin mi?

evet oda bana belli ediyo zaten sürekli konuşan iki kişi nasıl niyetini belli etmesin kardeşim sevgili olduğumdada yaşadım aynı durumları
  • Sıkılıyorlar demekki kardeşim bi de sen biraz uzak durmayı dene kaçan kovalanır hesabı.
  • Bence matematik bilmediğiniz için
  • Benim de başıma geldi, sen üstüne gitsen sorsan şu meseleyi tahminen aranızdaki ilişki biter diye düşünüyorum çünkü böyle oluyor, onu bende çözemedim.

Ama belkide seni kafasında bitirdi istemiyor ama sanada söylemiyor bunu. Yani olayın kopabileceğini göze alıyorsan, telefonda değil de kesinlikle yüz yüzeyken bu meseleyi aç derim.
  • gerçekten değişik bir durum
  • ulan bi tane bilgili adam yok
  • Hocam çok basit muhabbet bir noktadan sonra tıkanıyor haliyle sıkılıyorlar sonrada ben elimi sallasam ellisi buna mı kaldım moduna giriyorlar çokta dert etmemek lazım üstteki bir arkadaşın dediği gibi sürekli bir farklılık heyecan peşindeler ne kadar erkekle konuşursa o kadar iyi
  • Seni test ediyo bakalım üstüne düşcen mi düşmicen mi, düşmezsen kazanırsın
  • İsteksiz yazdığı zaman direk söyle bir sorun mu var diye.
  • Sen de geri çek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Seni test ediyo bakalım üstüne düşcen mi düşmicen mi, düşmezsen kazanırsın

En mantıklı mesaj seninki hocam şurda biraz açarmısın napmam lazım mesela sabah bi 9 da yazmış ondan sonra hiç yazmadı
  • bir şey istiyordun senden şimdi söylemeyelim burda anladın sen, sende onu zamanında vermeyince sıkılıyordur..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.