Şimdi Ara

Kendinden üç yaş büyük bir kıza yazılır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kızın yaş 23-erkeğin 20. Görüşlerinizi merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mühim olan insanık yaş farkının ne öenmi var ??
  • gönlün varsa yanaş, 3 yaş abartılacak bir fark değil.
  • Yazılır, ama toplumda bir önyargı var biliyorsun, muhtemelen kızda da olacak bu önyargı. Tereddüt olursa bu normaldir. Karşıdakine, yaş farkının bir sorun olmadığı hissettirilirse bu yeter. O da nasıl olur? Muhabbet ederek, şakalaşarak, ciddi konulardan konuşarak; kısacası zaman geçirerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi olmayan salakça bir deneme olmuştu hayatimda 9 yıl dir aşık olduğum kızdan karşılık bulamayınca karşıma çıkan ilk kıza yazdim belki unutmama yardimci olur diye (salakça birşeydi kabul ediyorum) 3 yaş önemli degil
    Özelliklerimizi yazıyorum anlarsın
    Benim yaş 22 onun yaşi 25
    Benim dini inancım deizm onunki müslümanlık
    Benim siyasi görüşüm kemalizm onunkisi rteizm anlıyacağın olunca oluyor bende tek problem yaş değildi herşey zıttı ama oldu yani (Yazım yanlışları icin özür dilerim farkındayım birgün düzelicek )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben böyle bir şeyi kabul etmezdim.Kız seni sürekli baskı altından tutup ezebilir.Ya ikinizin yaşı aynı olacak ya da kızın yaşı küçük olmalı.
  • kemal2020 kullanıcısına yanıt
    Hocam konu dışı özelde size rastlıyorum. Aklı fikri başında bir bireye benziyorsunuz. Bana düşmez ama bence dini inancınızı sorgulamanızda fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GlaDiAaToR kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardeşim beni düşündüğün için belki birgün değişir görüşüm ama şuan icin bana en mantiklisi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2020 -- 18 Mayıs 2018; 3:1:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.