Şimdi Ara

Kendimi geliştirmek istiyorum. Yardım edebilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Westte jacquez black: merhaba, ilk on rankedda siralama ve division hakkinda bilgim olmadigi için kendimi bronse 4 te buldum. Sonralarda win lose win lose böyle gitti. Normal w/l oranimda 2 3 farkla devam ediyor. Böyle olunca kendimi geliştirecek tek bir yol yok çünkü ya çok ağır şekilde eziliyoruz yada çok ağır şekilde eziyoruz. Support hariç ne gidersem oyunu taşıyabilme kapasitem olduğunu düşünüyorum(bronse 4 divisiona göre) tabiki tartışılır bu. Ama bi gold yada plata göre tabiki çok büyük eksiklerim var gerek tf gerek 1v 1 olsun. Benim istediğim asıl şey şu; yüksek elosu olan yardım etmeyi isteyecek bir arkadaşın öğrencisi olmak, bir süre eğitimden sonra duo girmek(normal game. Varsa eğer aklı başında düzgün bi player bekliyorum. Konuyla alakasiz, troll yorum istemiyorum, geldim şurada yardim istiyorum sizden.
    Yukaridada belirttigim gibi westte:Jacquez Black (yaş 18)
    Herkese teşekkür ederim, iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swindler48 -- 23 Temmuz 2013; 12:57:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da yardım edin lo,1 yıldır oynuyorum şu oyunu hala bronze I.Bıktım valla çok kötü oynuyorum bırakıcam sonunda
  • Bunu bilmen ve kabul etmen bile iyi bir şey. Ekledim

edit: Bu konuya bir bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 23 Temmuz 2013; 13:08:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.