Şimdi Ara

Kendiliğinden Hareket Ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleykum Arkadaşlar Yine Garip Bir Durumla Karşı Karşıyayım Acil Yardımlarınızı Bekliyorum :

Oyun Oynarken Karakter Kendiliginden Hareket Ediyor...örnegin online oyun oynarken oynattıgım karaktere ileri komutunu veriyorum bir süre verdigim komutta ilerliyor daha sonra geri komutunu verince bir süre ileri dogru gittikten sonra Geri Geri Gitmeye Başlıyor silahla ateş edince bir kaç sn sonra ateş açıyor daha sonra hdd den üst üste dit dit sesleri gelmeye başlıyor.....

Kısaca özetlersek bilgisayar verdigim komutları bir kaç saniye sonradan veriyor sizce bu durum neyden kaynaklanıyor ve bu durumu nasıl düzeltebilirim

• //güncelll
  • Ping kaç bu sırada? Oyun haricinde başka bir uygulamada geç tepki veriyor mu? Antivirüs yüklü mü sisteminde?
  • Bilgisayarının bileşenleri oynadığın oyunun istediği sistem gereksinimlerini karşılıyor mu kontrol et. Eğer karşılıyorsa driverları güncellemeni tavsiye ederim.
  • Sistem Gereksinimlerinin Hepsini Karşılıyor...Driverları Tekrar Yükleyecegim İnsallah Düzelir...
  • Driverları Tekrar Yükledim Sadece Derecelendirme Yükseldi Aynı Sorunu Halen Yaşamaktayım Başka Önerisi Olan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.