Şimdi Ara

Kendi Tasarımımı Çizip Hayata Geçirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bir site açmak istiyorum. Hafiften blog tarzı sayılabilecek bir fikir var aklımda. Photoshop'ta gerçekten güzel şeyler yapabiliyorum. Yaratıcılığıma ve tasarım bilgime güveniyorum. Zaten bedava-sitem aracılığı ile çok güzel tasarımlar çizip denemişliğim var. Bir site kurmak istiyorum "alanadi.com" şeklinde. Kendi tasarımımı yapıp kodlayabileceğim (öğreneceğiz artık) bir sisteme ihtiyacım var. Wordpress, joomla, wix veya daha farklı... Dediğim gibi tek isteğim kendi tasarımımı çizip kullanabileceğim rahat bir sistem. "Wordpress business" alırsanız kendi temanızı yüklersiniz diyenler oldu, fakat aylık 100 liradan daha az para vererek sıkıntısız bir site açabileceğimi düşünüyorum.
    Lütfen bilgilerinizi paylaşın, iyi çalışmalar..

• Html/css gerekiyorsa (ki mutlaka gerekir) jQuery öğrenerek arayüzü hayata geçirin. PHP ile de wordpress teması haline getirebilirsiniz.
  • Wordpress'e o "business" paketine geçmeden kendi temamızı yüklemek mümkün mü hocam?
  • Wordpress business hesabına geçmeden kendi hostunuz ile FTP programları üzerinden aktarabilirsiniz.Bunu wp nin kendi sekmelerinden de yapabilmektesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcely -- 7 Haziran 2017; 18:30:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler dreamcely, hallettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.