Şimdi Ara

Kendi stratejinizi üretin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bilmediğiniz karakterleri satın almayın free karakterleri deneyin size uygun karkteri bulduğunuzda o karakteri satın alın daha sonra build dizerken araştırmak yerine botlarla oynayarak 1-2 oyunda karakterinizin yapabileceği en yüksek başarıyı yakalayın daha sonra sakin biçimde oynayın oyunu yanınızdaki kötü oynasa bile siz bozuntuya vermeyin belki başta kötü olur sonradan kendini düzeltir adamları öldüreceğim diye yem olmayın en uygun durumda saldırıya geçin öyle öldüreyimde avantaj bende olsun fikrine yatmayın başta turrentleri koruyarak oynayın admları öldürmeyi bırakın first blood kmin olursa olsun boşverin siz minionları kesip level alp itemleri dizerseniz ve unutmayın adamlara yem olursanız para kazanır itemini dizer yani oyunda ölmemek çok önemli bence daha aklıma gelmiyor ama gelirse yazarım

toplasan 10 - 15 gün bu oyunu oynamışşımdır yeniyim anlayacağınız ama birazda olsa tecrübe kazandım
    önemli olan takımın kazanmasıdır Beğendiğiniz kişileri arkadaş olarak ekleyin kendiniz oyun kurun takım noob olursa siz kaybeedrsiniz aklıma gelirse yazarım benden bu kadar :/

• bölümde bunun hakkında ayrıntılı 7-8 rehber var. Yazma amacını anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalnızcaKarakter

bölümde bunun hakkında ayrıntılı 7-8 rehber var. Yazma amacını anlayamadım

Canı istemiş ya da rehberleri görmemiş ve duymamış olabilir mi?
  • Çok sağol günlerdir bunu arıyordum
  • turrete turrent demeyin artık
  • :D dalga geçin ranked oynuyorsunuz ama yeniliyorum diye buralara yazıyorsunuz
  • 10-15 gun? :O>.< bu forumda en az oyun tecrubelerınden bırı oldugunu hatırlatsakmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknn

:D dalga geçin ranked oynuyorsunuz ama yeniliyorum diye buralara yazıyorsunuz

ranked oynayıp elo hellin tadını aldın mı?
    düşmeden bilemezsin
    not: 1349 elo ve yükselmeye devam ediyorum :(
  • Okumadım.
  • adam doğru söylüyor basit şeyler olabilir ama bir çoğunuz dikkat etmiyor
  • Binlerce kisinin dogru oldugunu kabul ettigi hazır rehberler varken,niye kendimizi kasalım.Bunuda gectim botlarla 1000 oyun atsanda dogru rehberi bulamazsın,yaptıgın build karsında cok yüksek elolu yada iyi oyuncular varsa ve ise yarıyosa dogrudur.
  • güzel rehber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldum bil
  • Heyt be 10 günlük adam taktik yazmış

• 3 yıllık hort.
  • Sayende çilingir oldum tşk

• Kim bu konuları hortlatıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.