Şimdi Ara

Kendi şampiyonum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HİKAYE:

Çok uzun zaman önce Elise'nin düzenlediği örümcek tanrısının mağarasına ziyarete giden Prassion ötekilerinden önce Elisenin karanlık gücünü farkedip kacmaya çalısmıstır.Ama artık çok geçtir Elise ordaki tüm takipçileri öldürmüştür.Prassion da ölmüştür.Fakat belli bir süre sonra Örümcek tanrısı ona zehrini verip hayata döndürmüştür.Ama Örümcek tanrısının Prassiondan istediği birşey vardır... O da Elisenin ölü bedenidir Örümcek tanrısı artık zorlukla yürüyebildiği için bunu Prassiondan istemektedir.Bunun üzerine Prassion içinde yayılan zehirden dolayı bambaşka bir yaratığa dönüşmektedir Yarı insan ve yarı örümcek olan Prassion Örümcek tanrısının isteğini yerine getirmeye yemin etmiştir bundan dolayı Efsaneler ligi(League of legends) a katılmaya karar vermiştir.

(Passive) Örümceğimsi Öfke :Her canlı öldürüşünde 3 saniyeliğine (Level1) %15 (Level6)%30 (level11)%45 (level16) %60 Kritik vuruş şansı kazanır.

HP:450 Mp:325 (+55 per Lv)

İnsan mı Örümcekmi?? (Q): Prassion kendini 3 e klonlar bu klonların hepsi farklıdır ama Prassionunda sekli ya tam bi insan yada tam bi örümcek seklini almaktadır Yani klonlar ın sekli Prassiona baglıdır Örümcekse 2 insan 1 Örümcek klonlar İnsansa 1 İnsan 2 Örümcek klonlar.Seviyeye baglı olarak klonların kalma süreleri belirlenir aynı zamanda bu klonlar hasar almaz.

Mana: lv1.60 lv2 65 lv3 70 lv4 75 lv5 80 Cd lv1:10sn lv2.9sn lv3. 8sn lv4.7sn lv5.6sn Klon kalma süresi: Lv1 5 sn/ Lv2 10 sn/Lv3 15sn/Lv4 20 sn /lv5 25 sn

(W) Ağlarla Yaşamak: Prassion yerde bir halısı yaratır .Hareket hızı artarken vurulmaz olur fakat aynı zamanda hasarda veremez.

Mana : Lv1 90 / Lv2 110/ Lv3 130 /Lv4 150 /Lv5 180 / Hareket hızı / dokunulmazlık süresi /Hasar verememe süresi : Lv1 %50/ 2 sn /2 sn Lv2. /%55 / 2.25 sn /2.25 sn Lv3 / %60 /2.50/2.50 Lv4/ % 65 /2.75 / 2.75 Lv5 %70 / 3 / 3 (900 alan)

(E) Gerçek Üstünlük: Passive: Her 2 vurusdan 1 i rakibi slowlar.

Aktif:Rakibin canının belli bi bölümüne gerçek hasar verir.(mesafe 475)
    Bedelsiz/ Cd 8 sn

Slow/Hasar Lv1 % 8 / %3 Lv2 %10 %4 Lv3 %12 % 5 Lv4 %14 / %6 Lv5 %16 / %7

(R) Belirsiz Kimliğin Gazabı: 1000 alan içerisindeki tüm rakiplere gerçek hasar verir
    Cd:110n/90sn/70sn

Lv1:250 Lv2:450 Lv3:650

Bu da resmi

Kendi şampiyonum

• hemen riot şampiyon tasarımcılığına aldırıyorum seni
  • Elise var ya işte.
  • Güzelmiş ne zaman geliyor? (o kadar iyi yapmış ki gerçek sandım)
  • Çok tipsiz
  • Olmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulti nerf plz.
  • ultiye bak açılınca base'den çıkmam,klavyede R 'nin üstüne taş koyar keyfime bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genjuro -- 29 Haziran 2013; 6:50:19 >
  • son 2 skill de kolaya kaçmışsın be :D
  • R tuşunu basılı tutacak sistem de bulursak tamamdır
  • Zorlama sacma sapan bir champion olmuş kusura bakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasifin den sonrasını okumadım
  • Hikayesini sanki 12 yaşında biri yazmış

• oğpe olmus kardes

• elise'nin ? WTF

• ulti op :(
  • ben hala şunu anlamadım q skili ne işe yarıyor ?
    Klon damage atıyor mu atmıyor mu anlamadım. Ya da klonu sırf "eheheeh salak acaba hangisinie vuracak" demek için mi açıyoruz ?

Son lafım: Ultisi karthusla kapışır.
  • Q skilli rakibi şaşırtmak için kullanılır.Klonlar hasar vermez.Bu arada yorumlarınız için teşekkürler herkesin kendi görüşü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UchihaItachi -- 29 Haziran 2013; 14:50:15 >
  • O tip ne qnq kezban elise gibi bişey olmuş

• Ultisi 1000 alan diyo. Tf nin ultisinin menzili 5500

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.