Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

kendi oluşturdugum divx lere altyazı ekleyebilirmiyim.

4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> kendi oluşturdugum divx lere altyazı ekleyebilirmiyim.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      98 Mesaj
      15 Şubat 2005 17:06:55 Konu Sahibi
      selam Arkadaşlar. Bu siteye rastlantı sonucu girdim, bir dahada çıkamadım.Emeği geçen herkese binlerce teşekkür ederim. Benim isteğim; eminimki bilen birileri vardır, kendi oluşturduğum divx formatında her biri max.5 dakika uzunluğundaki görüntülere altyazı eklemek. Bana yardımcı olacak birileri varsa şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi down73 -- 16 Şubat 2005, 10:13:18 >

|
      |
      16 Şubat 2005 00:07:51
      google dan SubtitleWorkshop aratırsan bulursun. Bunun dışında yine subtitle ile ilgili sayfalara bakabilirsin. Denemedim ama işine yarayacağonı düşünüyorum. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmypc -- 16 Şubat 2005, 0:12:09 >
      |
      |
      16 Şubat 2005 00:25:36
      Bu arada bilmiyorum hangi divx oynatıcısı kullanıyorsun ama Bsplayer ı şiddetle tavsiye ederim. Özellikle altyazı uyumsuzluklarını elle rahatlıkla ayarlıyabiliyorsun.
      İstersen divx lerden altyazılı vcd de hazılayabilirsin. Bu siteye bak.
      http://www.videometre.com/secart4.html
      Tekrar kolay gelsin
      |
      |
      16 Şubat 2005 00:39:55
      Subtitle workshop ile altyazıyı oluşturup film ile senkronize edebilirsin. BSPlayer ise hem altyazıyı hem filmi aynı anda gösterebilme özelliğine sahip çok güzel bir oynatıcı. Bende şiddetle tavsiye ederim. Başarılar.
      |
      |
      16 Şubat 2005 02:27:11
      eklersin o resmide sil istersen yarın birgün nette dolaşmaya başlar senden habersiz benden demesi.
      |
      |
      Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.