Şimdi Ara

kendi kendini ele veren galerici :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galericiler oç olmak zorunda mı? Yani böyle bi şart mı var? Bu mesleğe başlarken kardeş yaparsın ama önce oç olduğunu belgelemen gerekir mi diyolar acaba çok merak ediyorum
  • biriniz de ss almadımı, yazık. çiftçi otomotiv sahibinden sahtekar.
  • Çiftçi otomobilin kapısının önünden geçilmeyecek
  • Kesku ss alsaydiniz. Duzeltmis ilani gosterge resmi yok ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiftçi otomotiv sahtekar km düşürülmüş araç satıyor. Diyelim de belki soran olur google amcaya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol börek

Ben onu bunu anlamam da 8 sene her gün durmadan 80-100 km yapmayı nası başarmışlar

bu aracın kilometrersinde bence bi anormallik yok adam 158.000 yazmış.

benim 5 yaşında aracım (martta 6 yaş olacak) 20.600km de 158.000 e inanmayan benim aracıma hiç inanmaz o zaman

edit: ben sizi yanlış anlamışım özür dilerim. o kadar fazla nasıl binmiş demek istemişsiniz. binen biniyor abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrepyusuf -- 15 Ocak 2016; 8:29:21 >
  • Cuma cuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Ben onu bunu anlamam da 8 sene her gün durmadan 80-100 km yapmayı nası başarmışlar

benim 5 yaşında aracım (martta 6 yaş olacak) 20.600km de 158.000 e inanmayan benim aracıma hiç inanmaz o zaman

edit: ben sizi yanlış anlamışım özür dilerim. o kadar fazla nasıl binmiş demek istemişsiniz. binen biniyor abi

Galeriye koyarsanız inanmazlar.Böyle eczacı bayandan diyen bir ilanda evin kapısını Hamam Tellağı kılıklı palabıyıklı biri açmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pej

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Galeriye koyarsanız inanmazlar.Böyle eczacı bayandan diyen bir ilanda evin kapısını Hamam Tellağı kılıklı palabıyıklı biri açmıştı.

• ilanı şikayet etsek ve kullanıcıyı kapatsalar keşke yazık ya milletin emeklerını çalıyorlar resmen
  • Şeytan diyor benzinli manuel olsun sıfır olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos87

ilanı şikayet etsek ve kullanıcıyı kapatsalar keşke yazık ya milletin emeklerını çalıyorlar resmen

Eskiden emlakçılar da galericiler gibiydi. Remax ve benzeri yabancı şirketler temsilcilik verip emlakçılık eğitimi verdikten sonra kaliteli evleri bunlar alıp satıyor. Semt emlakçıları da kendilerine çeki düzen verdiler, meslek odalarına kayıtlılar,daha alt liglerin evlerini satıyorlar onlarda. Galericiler meslek odaları henüz kurulamadı bildiğim kadarı ile, Tecavüzcü Coşkunu düşünüyorlarmış birlik başkanı olarak.
    2. el oto da Doğuş, Arkas ve diğer bilinen markaların takas 2.el satışları var. Bir kısmı 6 ay garanti bile veriyor. Hiç öyle büyük bir bölümü kaçakçı kılıklı galerilere gidip %90 kazıklanmayın, dediğim yerlerde makul arabalar olabiliyor. Hele Güneydoğuda galeri arabaları hiç alınmaz. Hasarlı arabaları sigorta kaydına sokmadan tamir ettirip plakasını değiştiriyorlar ve satıyorlar.
    İlandan iyi araba bulmak ne kadar zaman ayırabileceğinize bağlı ama iyi semtlerde oturan eli yüzü düzgün insanların sattığı araba da düzgün oluyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pej -- 15 Ocak 2016; 9:12:34 >

• Böylelerini hemen ifşa edeceksin ki bir daha kimse kapsının önünden geçmesin, SAHTEKAR ÜSKÜDAR ÇİFTÇİ OTOMOTİVDEN UZAK DURUN hatta arayıp küfür etmek lazım bunlara..
  • Ben ilanı gördüm.

ilanda 165 bin km yazıyor.
    araç göstergesinde 267 bin km.

araca güzel bir kuaför, motor temizliği yaptıktan hemen sonra fotoğraf çekiliyor, araç çok temiz duruyor.

yakından bakarsanız fotoğraflardaki araba bu mu diyebilirsiniz...
  • Sahtekar
    Çiftçi Otomotiv
    çiftçi Otomotiv
    Çiftçi otomotiv
    çiftçi otomotiv

KM sahtekarı
    km sahtekarı

http://ciftciotomotiv.sahibinden.com/
    Not: İstanbul Üsküdar

Not2: Şikayet edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralnigde -- 15 Ocak 2016; 9:49:44 >
  • Bu kilometre sayacı düşürme işi, "az kilometreli araçlar daha iyidir, ooooo 100bin'in üzerine araba alınmaz" diyen alıcılar yüzünden çıktı..
    gereksiz yere kilometreyi çok önemsiyor insanlar, bakımlı bir 200bin km'de araba, bakımsız bir 50bin km'den daha iyidir. Bunu ne zaman anlayacaklar acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliOzkanh

Vergilerden korktuğum için 0 araba alamıyorum. Şu dolandırıcılardan korktuğum içinde 2. El alamıyorum ne olacak bu Türkiyenin hali...

Birkaç kriter belirlerseniz bence korkacak birşey yok.

1 - İlk kriter galeriden almayın.

2 - İlk sahibi olmasına özen gösterin.

3 - O markanaın forumundaki satış ilanlarından araç bakın ve satıcının o forumdaki mesajlarına göz gezdirin.

4 - Muhakkak araca bakmaya iki kişi gidin.

5 - Doğru ekspertiz firması bulun.

6 - Yetkili servis kayıtlı olmasına da özen gösterin.

7 - Takasa açık araç tercih etmeyin.

Çoğaltılabilir belki ama bence bunlar yeterli ve zor değil bir araya getirmek bunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aracın plakası açık olsa bir tramer sorgusu yapmak isterim, zira son muayenesindeki KM'si zaten galericinin düşürdüğü KM'den yüksek olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

4 - Muhakkak araca bakmaya iki kişi gidin.

Neden ?
  • Siteye de şikayet ettim. Kazanayım da nasıl kazanırsam kazanayım mantığını böyle sahtekarlara prim vermeyerek bitirebiliriz ancak.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.