Şimdi Ara

KENDİ KENDİNE RESET ATAN PC SORUNU PSU YÜZÜNDEN Mİ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• a-f-h A kullanıcısına yanıt
    KENDİ KENDİNE RESET ATAN PC SORUNU PSU YÜZÜNDEN Mİ?
    KENDİ KENDİNE RESET ATAN PC SORUNU PSU YÜZÜNDEN Mİ?www.teknosa.com
    MSI PSU MAG A650BN 650 W Power Supply Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/msi-psu-mag-a650bn-650-w-power-supply-p-784950269?utm_source=cimri&utm_medium=comparison

akşam bunu alacam reis inş sorunsuzca takmam lazım pc artık gta vice city definitive editionda bile açar açmaz reset çekiyor

• UPPULLL PAAAAİN ALAMADAN ZAM GELDİ SON ATTIĞIMA AAARGHH

• arkadaşlar geçen sene çeşitli kötü olaylar nedeniyle pc ile ilgilenemedim 650w msidan daha mantıklı daha uygun fiyatlı bir seçenek var mı?

• Vatanda vatankartla sepette indirim mevcut. A650BN bakabilirsiniz.
    Aynen reis 2100e onu koymuslar

600watt bir msida var 1750 lira bu olmaz mi ki benim pcye

Benim pcye en az ne kadar wattlik psu lazim

Dedigim 1750lik şu
    https://app.hb.biz/XyLe9UB3KiL7

Cok kalite farkı falan da yoksa bunu alip geceyim ya hem ugrasmamis olurim vatan kart almakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 25 Temmuz 2024; 18:3:21 >
  • Vatandaki a600dn Webe özel. Kart şartı falan koymamış.
    www.vatanbilgisayar.com
    MSI MAG A600DN 600W 80 PLUS 120MM FAN GÜÇ KAYNAGI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-a600dn-600w-80-plus-120mm-fan-guc-kaynagi.html

Bu mu saygıdeğer reisim? Bu benim pcde kesin sorunsuz sekilde çalışır mi malum 650den 600e iniyoruz gerci taa o zaman bana senin pcye bu kadar psuya gerek yok demislerdi sanki diye hatırlıyorum

• Evet bu psu.
    Psuyu 1 tık yüksek almakta fayda var. Hem psu daha az ısınır. Hem ilerde kart vs yükseltirken eliniz rahat olur. Hem de 500w altı psular, genelde maliyet kaygısıyla koruma devreleri ve parça kalitesi olarak düşük oluyor.
    Reis benim pcye upgrade şansım var mı ki bu anakarta örneğin 4060 gibi bir kart alabilir miyim? 4060 alinca tabi islemci de almak lazım güncel ona darboğaz yapmayacak her oyunda sorunsuz akacak bir islemci alsam bu anakarta diger parcalara uyar mi?

Bir de bu mesajin kafami karıştırdı affına sığınarak son kez soruyorum bu msi 600lugu alsam bir sıkıntı yasar miyim gta5 age of 4 gibi ağır oyunlar oynayacağım yoksa ille 650lik mi alayım

Bu pc işlerinden hiç anlamıyorum kasayi da dhden arkadaslarla toplamıştık saolsunlar sonra parcalari ben birlestirdim psuyu muhendis bir arkadasim var o takmıştı
  • MSI 600w olanı alın. Yeterli olur.
    Tamam reis Allah razı olsun
    Forumda baktım da her konuda herkese yardımcı olmuşsun helal olsun

ALDIM REİS İNŞALLAH SORUNSUZ TAKABİLİRM DAHA ÖNCE PSU TAKMADIM DİKKAT ETMEM GEREKEN BİR ŞEY VAR MI

• Buradan yardım alabilirsiniz. 24 pinlik anakart bağlantısı biraz zorlar. Bir de kablo yönetimi zamanınızı alacaktır.
    Geldi reis kasayi guzel bi temizleyip süpürüp takacam inşallah

KENDİ KENDİNE RESET ATAN PC SORUNU PSU YÜZÜNDEN Mİ?

hocam taktım 2 gündür oyunlarda test ettim bir sorun yok eski haline döndü çok teşekkür ederim yardımın için

bu psuda zamanla bozulur mu yoksa zamanla bir alakası yok mu psu bozulmalarının?

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Biraz da şans işi.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154682533
    Aynı ev, aynı tesisat hatta aynı grup priz... Biri 12 sene dayandı, biri 3.5 senede cortladı. Parça kalitesi de önemli ama 2007 teknolojisinde Asus ne kadar iyiydi bilemiyorum.

Evinizin yakınına yıldırım düşer, o sırada prizde takılı ne varsa yanabilir.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

msi eh işte. Çok güçlü kartlar bu tür psu lara takılmaz. Eski psu nuz "teneke" tabir ettiğimiz psu lardan malesef.. Corsair in de diğer markalar gibi alt segmente sundugu bir ürün. Yeni sistem alacaksanız anakart işlemci ve ram leri değiştirmek zorundasınız her türlü. Ramler 2133 mhz kötü malesef işlemciyi upgrade yapmak isteseniz alacaginiz i7 6700 bir nebze iyi gelecek.

12400f ryzen 5600 yada sistemi ileride çok daha rahat güncellemek için ryzen 5 7500f 16gb ddr5 b650 ucuzlarindan... Elindeki psu 4-5 yıl idare eder ise yeterli olur. Saglam psu larin çogunda 10 yıl warranty var. ekstrem durum olmadigi sürece saglam psu lar 10 yıl çalıştırır :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.