Şimdi Ara

Kendi Çapımızda Modlama [:)][:)] [ Bol SS'li ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar elimde bulunan pegasus kasayı modlamaya karar verdim ilk önce kafamda tasarladım ve projeyi uygulamaya soktum renk değişimine gidip yan panele 40 x 40 bir pencere açmayı planlıyordum böylece mod tasarım başlamış oldu ... Varsa tavsiyeleriniz buyrun dinliyorum elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım merakı olanlar sorusu olanlar yorum bıraksın anında cevaplarım.Projem halen yapım aşamasında

- Şuanki durum : ispiral ile pencere kesimi yapıldı zımparalandı sprey boya ile 2 farklı ton boyaması yapıldı power supply komple alt govdeye kadar soyuldu teneke boyaması yapıldı anakart montelendi geri kalan parçaları sipariş ettikçe onlarıda SS'leyip resimlerini atacağım

• e haydi kolay gelsin kardeşim
  • resimler mobilde gozukmuyor...

spiral ile kapak kesmek kolaymi evde spiral var arada kullanirim. ama kapak kesmek bayagi zora benziyor...

kapagin resmini koymamissin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa temiz kalmış eski olmasına rağmen. Yeni halini sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Beklemedeyim..

• spril ike.kapak.kesmek kolaymi.bende kasanin ustunu kesecegim...

surekli.kullanirim ama bur defasinda bacagi kestim 12 dikis atildi :)

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Valla öncelikle metal uygun uç takmalısınız büyük ihtimal parçalandı ve bacagınızı kesti daha önce aynısı benimde başıma farklı uç ile farklı element kesimini denerken başıma geldi ama çok şükür ufak sıyrıkla kurtuldum kesim için alta bir kaç kaldırım taşıkoyduk zemını duzelemek için resimlerdede verildiği gibi arkadaşın birisi taşın üzerinde sabit kasa kapagına baskı uyguluyor gözlük ve eldiven kullanmanızda fayda var eger yinede korku içinde yapacaksanız bir anlık panikle pekte iyi şeyler olmayabilir bu yüzden bulundugunuz yerde varsa sanayi vb tarzda kuruluş 1-2 dakikalık işlem özen göstermesini istiyerek herhangi bir metalciye veya spirali olan bir tamirciye kestirilebilir çok bir ücrette tutmaz 5-10 tl gibi bir fiyat ister sonraki işlemde camcı veya akvaryumcudan pencereye uygun cam kestirmek ve slikonlamak

• tesekkurler...

ben agac kesme bicagi taktim makinayi fazla zorlayinca alet ters tepti ve dis kapagimin yanini kesti. 1 ay yuruyemedim. sanayi var ama cok kazikcilar gecende arabayi goturduk. 10 tllik parca icin 600 tl masraf cikarttilar. allahtan baska sanayii ye gittik adam yapti.

kasanin.kapagini pkexi yapabilirsiniz. pleksiburada bu yerde uygun fiyat var online satis ar bir arkadas aldi ve memnun.

• Camı tercih etme sebebim plexi gibi solma yapmıyor led görsellerde daha canlı kalıyor maliyet yönündende cam idealbenim için bakalım yakışacakmı
  • Mobil gozukmuyir :/

• kolay gelsin bakalım hocam
  • k.gele :D
  •  Kendi Çapımızda Modlama [:)][:)] [ Bol SS'li ]

resimler gozukmuyordu yardimci oliyim dedim sizde bana olursaniz sevinirm

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93690389&p=1#93690389

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.