Şimdi Ara

Kemik gözlük kullanan var mı aranızda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kemik gözlük kullanan var mı aranızda? Acayip sinir olmaya başladım kemik gözlük olayına. İşkence aleti olmaya başladı iyice. Kulak arkasına süper bir baskı uyguluyor ve acayip bir ağrı oluşuyor. Sizde de bu tarz sorunlar var mı? Yoksa sadece bendemi sorun?

• Bende de aynı sorun var ama alışınca geçiyor.

Uzun süreli takınca o denk gelen yerler içeri doğru çöküyor ama sabaha düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Bende de aynı sorun var ama alışınca geçiyor.

Uzun süreli takınca o denk gelen yerler içeri doğru çöküyor ama sabaha düzeliyor.

geçmiyor hocam deli olmak üzereyim kirip aticam yakındır. hatta büküyorum sürekli çatladi hatta.
  • Dostum ben 6 ay falan sabrettim anca alıştım.

Bu aralar iyi ama ilk başlarda cidden adamı delirtecek gibi ağrı yapıyor.
  • quote:

Dostum ben 6 ay falan sabrettim anca alıştım.

Bu aralar iyi ama ilk başlarda cidden adamı delirtecek gibi ağrı yapıyor.

2 ay oldu sürekli düşüyor felan 3 gün e kadar güzeldi bişe oldu kaymaya başladi. emanet gibi.
  • Bende öyle bir sorun yok.

Aldığın yere git bakalım ne diyecekler.
  • quote:

Bende öyle bir sorun yok.

Aldığın yere git bakalım ne diyecekler.

başından salmaya çalışıyor. yarin gidip yine konuşacağim bakalım ne olacak. verdiğiniz cvplar içinden TŞK ederim.
  • Dostum benim bildiğim bu gözlükler az para da değil. Ben iyi para vermiştim kendi gözlüğüme..

Eğer öyle başından savmaya çalışıyorsa ciddi ciddi konuş. Hafif terslen herife.
  • quote:

Dostum benim bildiğim bu gözlükler az para da değil. Ben iyi para vermiştim kendi gözlüğüme..

Eğer öyle başından savmaya çalışıyorsa ciddi ciddi konuş. Hafif terslen herife.

alişcaksin zamanla felan gibi laflar ediyor. 3-4 defa gittim de yarin bakalım ne oluyor yine gider konuşurum. bu optik sektöründe güzel paralar dönüyor galiba.
  • dostum ben 2 senedir kullanıyorum normal gözlükten çok daha rahat.gözlüğün ss sini atarsan bi bakayım anlarım bu işlerden.
  • 2 senedir kullanıyorum dediğiniz sorun kemik gözlükten kaynaklanmıyor, gözlük yüzünüze tam oturmuyor veya küçük, başka bir gözlükle de aynı sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tezeraki

dostum ben 2 senedir kullanıyorum normal gözlükten çok daha rahat.gözlüğün ss sini atarsan bi bakayım anlarım bu işlerden.

yüklüyorum hocam bi kaç resim.
  • BENİM DE BURNUMU AŞIRI RAHATSIZ EDİYORDU. LENS TAKTIM KURTULDUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

2 senedir kullanıyorum dediğiniz sorun kemik gözlükten kaynaklanmıyor, gözlük yüzünüze tam oturmuyor veya küçük, başka bir gözlükle de aynı sorun ile karşılaşabilirsiniz.

anladım hocam bu iş piskolojik olarak yıktı beni.

hocam resimlerde burda.http://yadi.sk/d/NsF1ii8z4lz0E
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

BENİM DE BURNUMU AŞIRI RAHATSIZ EDİYORDU. LENS TAKTIM KURTULDUM

lazer yaptirmak istiyorum galiba en güzel seçim bu olacak.
  • bende kemik gözlük kullanıyorum ama sorun yok görüş alanını kısıtlıyor tek sorun bu(lensi bu yüzden seviyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

AYNEN BEN DE YAPTIRICAM. 20 YAŞINDAYIM ŞU ANDA 1-2 SENE DAHA BEKLEMEM GEREKİYOR.
  • quote:

quote:

quote:

AYNEN BEN DE YAPTIRICAM. 20 YAŞINDAYIM ŞU ANDA 1-2 SENE DAHA BEKLEMEM GEREKİYOR.

25 yaşindayim bende bi anda gözlerin bozulduğunu fark ettim gittik bir gazla kemik gözlük aldik başımıza bela oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

bende kemik gözlük kullanıyorum ama sorun yok görüş alanını kısıtlıyor tek sorun bu(lensi bu yüzden seviyorum)

markası nedir sizin gözlüğün acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

bende kemik gözlük kullanıyorum ama sorun yok görüş alanını kısıtlıyor tek sorun bu(lensi bu yüzden seviyorum)

markası nedir sizin gözlüğün acaba?

ben.x miş benimde haberim yoktu sayende öğrendim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.