Şimdi Ara

Kemal Sayar okuyan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazar psikoloji alanında prof sanirim. Bir tv programında dinlemistim düşünceleri ve konuşması hoşuma gitti. Psikoloji üzerine çok sayida kitabi var. Kitapçıda denk geldim ama alip almamak konusunda karar kilamadim. Bir de size sormak istedim okuyan vea bilen varsa dili üslubu nasildir? Okumak icin zaman ayirmaya değer mi ? Merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kemal Sayar, değerli bir bilim adamıdır. Bilgiyi tasavvuf etiğiyle sentezler. Şiirleri de güzeldir.

Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez, Hayat Teselli BulmaktıR, Otoyol Uykusu ve Yavaşla kitaplarıyla başlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrei Rublev

Kemal Sayar, değerli bir bilim adamıdır. Bilgiyi tasavvuf etiğiyle sentezler. Şiirleri de güzeldir.

Biraz Yağmur Kimseyi İncitmez, Hayat Teselli BulmaktıR, Otoyol Uykusu ve Yavaşla kitaplarıyla başlayabilirsin.

Teşekkür ederim. Yazdigin kitaplar hangi tarzda ve konuları nedir? Ben merhamet ve sufi kitaplarinı biliyorum. Bu ikisine benziyor mu ? Ya da bunları okudun mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsann -- 23 Mayıs 2014; 0:38:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.