Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saclar dökülecek o kesin ve ilerde sac ektirme yapman lazım bunları biliyorsundur zaten, fakat ektirene kadar seni idare etmesi icin doktara gidip çeşitli ilaclar kullanabilirsin. Minoxili de dene saç ektirene kadar düzenli kullanirsin en azından full kel olmazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tibbi olarak kanitlanmiş genetik saç dökülmesinde tek ilaç var. Oda proscar. Hapi 5 bölüp kullacaksiniz. Tepemin acikliğini durdurdu. Zaten doktora gitsen bu ilaci yazacak sana. Yaninda minoksil de sıkabilirsin sacina.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

proscar + minoxil minoxili daha sonra biraktim.şu anda bundan biraz daha iyi acılma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssregitoss -- 4 Aralık 2019; 0:57:11 >
  • Öncelikle bir dermatologa göster neden seyreldiğinin tespitini yapsın, farklı sebepleri olabilir.
    25 yaşından sonra hep 3 numara kestirdiğim saçlarımı uzatmaya başladım öncelikle foltene diye bir ilaç kullandım bir kür sonra ona da devam etmedim saçım kurudukça validenin yapığı bir ilaç var sızma z.yagı sarmısak artı bir vitamin karışımıyla yaptığı onu sürdürüyorum kafama 2-3 haftada 1 toparlıyor hemen.
    Yaş 49 ve kel değilim 20 küsur yıldır da uzun saç kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Jeep renegade olsa olmaz mi hocam?
    seve seve dökülcek ol saçlar.. en iyisi başka yollara başvurmak.. saat araba kıyafet.. şıklık.. tarz..
  • jurvets J kullanıcısına yanıt
    Sakın 18 yasinda sac ektirme sen hic 18 yasinda kel olan gordun mu?Saclarin dokulecek olsa bile 25 den once kel kalmazsin yani bu saclar seni en az 25 yasina kadar idare eder sonra sac ektirirsin.

• Hocam aynı soruyu size de sorucam saç şekliniz mi öyle yoksa döküldü mü?Eğer döküldüyse ortalama günde kaç tel ?

• ssregitoss S kullanıcısına yanıt
    Dostum çocuk 17 daha ben bile tereddüt ediyorum kullanıp kullanmamakta ama deli ilaç karışımı yapıcam kafaya koydum bu kelliğe çözüm bulucam dediğin gibi kelliğin tek çözümü proscar mavi serum diye proscarı ezip çözeltip millete 300₺ kakalıyolar.

• saçları dökülen ve güçlendirmek isteyen arkadaşlar, şöyle bir yazı okudum. Saçları çıkartan ve güçlendiren doğal karışımlardan bahsediyor, okumak isteyen olursa diye buraya bırakıyorum. https://hayatyolumuz.com/yasam-ve-saglik/sac-cikaran-en-etkili-dogal-formuller/
  • Bende 18-22 yaşları arasında çok kafaya taktım bu konuyu ektirme veya protez haricinde çözümü olmadığına kanaat getirdim kendimce ve saldım gitti.

• Adama bilgisiz cevap vermeyin

• Sen kimsin uzman cildiyecimi seve seve dökülecekmiş bir çok arkadaşımız var genetik olduğu halde saçlarını uzun yıllar koruyan boş keseden sallamak ne güzel hemi

• Kelliğe doğru gidiyorum ben de

• Eğer ki genetik saç dökülmesi var ise; yapman gereken DHT ya karşı saç köklerini güçlü tutman olacaktır.

Burada her şey var.

https://www.solargezi.com/sac-koklerini-guclu-ve-canli-tutmanin-yollari-neler/

Bu da beslenme ve strese dayanıyor.

DHT'yı azdırmaman gerekir.

Ek olarak:

Peki hangi ürün saç köklerini canlı tutar?

Saç mutlaka ispatlılığı kanıtlanmış ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz.  Saç köklerini canlı tutabilmenin en başlıca yolu, banyo yaparken saç derisine sürmüş olduğumuz losyonlar ve şampuanlardır. Peki acaba bu ürünleri kullanırken kendimize iyilik mi yapıyoruz kötülük mü?

Bizim sizlere tavsiyemiz doğal içerikli şampuanlar veya sabunlar kullanmanız olacaktır.

Saç köklerini beslemek için tavsiye niteliği olan bazı ürünler şöyledir:

Öncelikle saç için faydalı olan gerekli materyalleri şöyle hatırlayalım ve sıralayalım:

Tip 1-3 Kolajen

Biotin (b7 vitamini)

B12

Çinko

Demir

Folik Asit

C Vitamini

E Vitamini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 7 Nisan 2020; 0:1:47 >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    valla evlenmeden bir süre önce ektiririm dökülürse dökülsün. ben tipim yüzünden güzel kızları tavlayabilmekten mahrum kalmayayım yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ensar1967

Sen kimsin uzman cildiyecimi seve seve dökülecekmiş bir çok arkadaşımız var genetik olduğu halde saçlarını uzun yıllar koruyan boş keseden sallamak ne güzel hemi
    Hoocam siz bu işi bilen birisine benziyorsunuz. Tavsiyeiz var mı?
  • hepimizin bi derdi var ne olurdu sanki kusursuz yaratılsaydık. benim de genç yaşta saçlarım beyaz öyle az buz beyazlıktan bahsetmiyorum bildiğin beyaz. sürekli boyuyorum oda doğal durmuyor hemde para.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.