Şimdi Ara

Keenetic Hopper (KN-3810) modem bağlantı sorunu yardım ve destek(ÇÖZÜLDÜ😞) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Qos bildiğim kadarıyla internet üzerinden çalışan programların önceliğini ve internet kullanımını yönetmek için kullanılan bir ayar daha önce bu ayarı kullanmadığım için bu konu da ben yardımcı olamayacağım üzgünüm 😞

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt

İleri tarih diyorum. 5-6 ay önce daire içi fiber başvurusunda bulunduk. Daire içi fiber geldiği zaman bu sefer titan modem alacağım teklifiniz geçerli olursa ilknsize ulaşıp destek almak isterim 👍🏼

• muraturkgeldi kullanıcısına yanıt
    Tedariğini de sağlarız. ☺️
    Kuranamakcdiye birsey yok.

Bu arada Keenetic yazılımı içindeki şifreyi al kısmı 100 de 100 başarılı olacak diye bir reklamı yok. Kullandığı geliştirme ile öndeki cihazdan talep ediyor. Bunu anlamıyorsa ya da veremiyorsa öndeki cihaz sonuçta başarısız oluyor. Şu da varki bu mekanizma en çok Superonline için kullanılıyor.

Diğer iss ler zaten kullanıcı adı ve şifre veriyor.

Sizin yaşadığınız durumun başla bir sebebi olduğunu düşünüyorum ve tahmin ediyorum. Ama görmeden ve tecrübe etmeden emin olamam. Geçen 2 kere yaşadığınız durumu gözlemledim ve çözdüm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Sağlık olsun kıymetli hocam ben de internette çok araştırdım bir türlü bu terimlerin ne olduğunu çözemedim bakalım umarım modemin ana konusundan geri dönüş olur bana da saygılarımla

Tedarik için de iletişime geçebilirim. Çözmek isterdim ama iade ettim geç kaldık denemek için. Kısmetse titan modem de ve daire içi fiber internette kabul ederseniz irtibat kurmak niyetiyle hayırlı akşamlar

Ayrıca açıklamak isterseniz sebebini bilgi edinmek adına dinlemek isterim

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Pek işine yarıyacak bir ayar olduğunu düşünmüyorum açıkçası arkadaşım burada anlatmak istedikleri mantık oyuna öncelik verdiğinde pinginin biraz düşük olmasını sağlamak

Cihazın saat ayarı ile alakalı olduğunu düşündüğüm bir senaryo içinde bulunmuştum.

Dediğim gibi emin değilim ama bir daha görebilir miyim diye sizin durumunuzu incelemek istemiştim.

Emin olun alakalı olabilir uzun ızadıya yazmak istemedim yarih saat ayarlarımda 1970 yılı ve apayrı bir saat dilimi ve saati gösteriyordu değiştirmeyi denedim değiştirdim de ama yine bağlanmadı yada değiştir dediğim ayarları kaydetmedi

Şimdi söylemenizle aklıma geliyor da her resetlediğimde keşke ilk önce tarih saat ayarını değiştirip te ayarları deneseymişim belki o zaman işim çözülebilirmiş

Hocam öncelikle yaşadığınız sorunun çözüme kavuştu adına çok sevindim Rabbim hayırlısıyla keyifle kullana bilmeyi razı olduğu şekilde nasip eylesin

onca işinizin gücünüzün arasında bana da yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim sizin konunuzda da şahsi bir sıkıntımı paylaştım affınıza sığınlarak hakkınızı da helal edin lütfen

qos ayarı Ağa trafiğini yönetti için hocam online oyunlarda etkisi hissedilir derecede oluyor muş okuduğum kadarıyla benim mevcut kullandığım modem de bu ayarı sadece Yükleme için kullanılıyor ama zaten önemli olanda indirmeye müdahale etmek çünkü gün içinde indirme trafiğimizi daha çok olduğu için bu yüzden ben de sizin kullanmış olduğunuz modeme geçiş yapacağım nasip olursa perşembe günü artık deneyip tecrübe edeceğim umarım bu kadar uğraştığıma değer her şey için size de çok teşekkür ediyorum kıymetli hocam

Buna aslında gerek yok. Cihaz her açılışta online olması ile saati güncelliyor. 1970vile başlıyor çünkü cihazda bir pil yok. Saat hafızada tutulmuyor yani.

Ama benim gözlemlediğim durumlarda genelde bağlandi ama İnternet yok gibi statuler de kalıyordu. 2 kere benzer şekilde bağlantı bu şekilde sıfır kurulumda kalan cihaz oldu. Ama bir şekilde çözdüm. 😎☺️

nasıl çöDüğünüzde ustalık hakkınızdır sizde kalsın. Ola ki titan alabilirsem o zaman çözümde de fikirlerinize danışmak isterim

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Allah hepimizden razı olsun arkadaşım sende malının hayrını gör hayırlısıyla. Ben yüksek hız bağlantı kullandığım ve oyun oynarken interneti genelde tek cihaz kullandığı için pek ping problemim olmuyor o yüzden ekstra ayara ihtiyaç duymuyorum ve bu sebepten ekstra bilgi gerektiren çok incik cıncık ayar hakkında bilgi sahibi olamadım affola

Amin Ecmain kıymetli hocam 🤲🏻💐🌝

Sizin adınıza çok sevindim hocam özellikle futbol Oyunları’nda gecikme Çok önemli olduğu için ve ben de çok hissedilir derecede olduğu için biraz daha bu işin detayına ineyim dedim bir de maalesef ki benim altı yapı eski bir yerleşim birimi olduğu için kalitesiz hocam böyle de bir durum var

☺️

Anlamamazlık birsey yapmıyorum.
    Normal kurulum adımlarını sakince tekrar gözden geçirdim, sonrasında online oldular. O gundurde sıkıntısız çalışıyorlar.

Ustaların adresi destek@keenetic.com.tr idi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.