Şimdi Ara

Kedinin biri depoya yavrulamış(Foto lar eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhanbilgin

dök üstüne benzini yak

• Fazla elini sürüp kokunu üstlerine sindirme. Yavrusunu tanıyamazsa yuvadan atar. Belli bir boya gelince sana çok alışacaklardır ve bırakmak istemeyeceksin. O yüzden şimdiden yuva aramaya başla.
  • annesi çok tatlıymış harbiden
  • O depoyu kapalı tutmaya bakın, erkek kedi gelirse yavruları öldürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

quote:

Orijinalden alıntı: Armelin

No SS ...

Ekledim hocam

@Trident682

Yavrular güzelmiş dalmaçyalı gibi.Anne bakamicaksa sahibinden e ilan aç.Ucretsiz sahiplendirme basligi altinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süt koy

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Fazla elini sürüp kokunu üstlerine sindirme. Yavrusunu tanıyamazsa yuvadan atar. Belli bir boya gelince sana çok alışacaklardır ve bırakmak istemeyeceksin. O yüzden şimdiden yuva aramaya başla.

Bende böyle bir şeyler duyduğumdan yavrulara dokunmadım daha doğrusu da dokunamadım daha annesi pek izin vermiyor

@carter

Aynen hocam kediyi biz besliyoruz artık depo kapısı kapalı.

@Armelin

Hocam bakacağım artık daha yavruların gözleri bile açık değil bakalım etraftan isteyen var 1-2 kişi şimdilik.

• ulan adam sırf laf olsun diye dök benzini yak diyor yani anama bacıma küfür edin diyor... bu kadarda şebeklik yapmaya gerek yok...

1-2 sene kadar önce bizim binanın bahçesinin köşelerinde bir yerde 2 tane yavru yapmıştı ama anneleri sonra öldü gözümüzün önünde can çekişerek büyük ihtimalle doğururken falan bişey oldu hayvancağıza :( :( 2 tane yavru öylece kaldı en fazla 2 günlüklerdi parmak kadarlardı gözleri bile yoktuu neredeyse orada bıraksan bahçedeki böcekler bile yerdi o kadar küçüklerdi...

Aldım eve götürdük 2 yavruyu bi tanesi ertesi gün öldü :( diğeri 5-6 gün yaşadı ne aramadığım veteriner kaldı ne okumadığım yazı kaldı çok çok uğraştık şişeye sıcak sular koyduk bez koyduk üzerine yatırdık anne sıcaklığını hatırlatır dediler şırınga ile süt verdik her şeyi yaptım artık gözleri açılmıştı yavaş yavaş seside çıkmaya başlamış hafif hafif de kıpırdamaya başlamıştı ilk aldığımızda gözleri bile belli olmuyor miyavlayamıyordu :) o kadar uğraştık evin neşesi olmuştu bu kadar dayandıysa artık büyür dedik ama 5-6 gün sonra öldü o yavrucukda :( :( babam 2 sinide bahçede bi ağacın altına gömmüştü ... yaşım 24 tü o zaman nasıl üzülmüştüm günlerce :( :( annem ağlamıştı hatta :S

şimdi keşke bizim bahçeyede yine yavrulasa birileri....

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

ulan adam sırf laf olsun diye dök benzini yak diyor yani anama bacıma küfür edin diyor... bu kadarda şebeklik yapmaya gerek yok...

1-2 sene kadar önce bizim binanın bahçesinin köşelerinde bir yerde 2 tane yavru yapmıştı ama anneleri sonra öldü gözümüzün önünde can çekişerek büyük ihtimalle doğururken falan bişey oldu hayvancağıza :( :( 2 tane yavru öylece kaldı en fazla 2 günlüklerdi parmak kadarlardı gözleri bile yoktuu neredeyse orada bıraksan bahçedeki böcekler bile yerdi o kadar küçüklerdi...

Aldım eve götürdük 2 yavruyu bi tanesi ertesi gün öldü :( diğeri 5-6 gün yaşadı ne aramadığım veteriner kaldı ne okumadığım yazı kaldı çok çok uğraştık şişeye sıcak sular koyduk bez koyduk üzerine yatırdık anne sıcaklığını hatırlatır dediler şırınga ile süt verdik her şeyi yaptım artık gözleri açılmıştı yavaş yavaş seside çıkmaya başlamış hafif hafif de kıpırdamaya başlamıştı ilk aldığımızda gözleri bile belli olmuyor miyavlayamıyordu :) o kadar uğraştık evin neşesi olmuştu bu kadar dayandıysa artık büyür dedik ama 5-6 gün sonra öldü o yavrucukda :( :( babam 2 sinide bahçede bi ağacın altına gömmüştü ... yaşım 24 tü o zaman nasıl üzülmüştüm günlerce :( :( annem ağlamıştı hatta :S

şimdi keşke bizim bahçeyede yine yavrulasa birileri....

Üzüldüm hocam gerçekten sağlık olsun siz elinizden geleni yapmışsınız. Bende hep derdim anneme gerçek şaka karışık eve bir kedi alayım diye annemde evde sevmez hayvan maalesef sadece bir muhabbet kuşumuz var. Böylesi oldu olsun seviyorum ben onları

• quote:

Üzüldüm hocam gerçekten sağlık olsun siz elinizden geleni yapmışsınız. Bende hep derdim anneme gerçek şaka karışık eve bir kedi alayım diye annemde evde sevmez hayvan maalesef sadece bir muhabbet kuşumuz var. Böylesi oldu olsun seviyorum ben onları

bizde öyle düşündük koca babam gecenin 3-4 lerinde kalkıp su ısıtıp koyuyordu hayvanın altına :) :) ne kadar uğraştıysakda yinede üzülüyor insan ama zaten o kadarcık hayvanın annesi olmadan yaşamasıda imkansız gibi bişeydi zaten ... Evde hayvan olmalı dostum aynı şekilde bizdede muhabbet kuşu var küçücük bi şey çıkartıyoruz kafesten uçuyor geliyor kafamıza kolumuza konuyor onu izlemesi bile keyif veriyor insana

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

quote:

bizde öyle düşündük koca babam gecenin 3-4 lerinde kalkıp su ısıtıp koyuyordu hayvanın altına :) :) ne kadar uğraştıysakda yinede üzülüyor insan ama zaten o kadarcık hayvanın annesi olmadan yaşamasıda imkansız gibi bişeydi zaten ... Evde hayvan olmalı dostum aynı şekilde bizdede muhabbet kuşu var küçücük bi şey çıkartıyoruz kafesten uçuyor geliyor kafamıza kolumuza konuyor onu izlemesi bile keyif veriyor insana

Aynen öyle bizimkiler izin verse ace ventura gibi dolaşacağım ama Anneleri de bayağı alıştı yavrucakların kaşındıttırıyor hep

• dostum bizim evin oralarda gezen bir kedi vardi, annem de kedi delisi oldugu icin dogal olarak bakmaya yemek vermeye falan basladik. bundan sunu ogrendim: kediye ne verirsen yiyor :D pizza kenarindan tut kuru mamaya kadar ne verirsen yiyo, ve bizim baktigimiz (adini gozleri yuzunden Elmas koyduk) Elmas'imizin en sevdigi sey kofte. balik cok sevmiyo neden bilmiyorum ama aklinda bulunsun diye yazdim
    neyse iste bu kedi mart ayi gelince oldu, 3-4 yavrusu oldu. arka bahceye aldik orada duruyorlar, ama sana tavsiyem kisaca bi marketten kuru mama alman, o kedi evden kacti da sokak kedisi mi oldu bilmiyorum acikcasi ama hizlica alisabiliyolar

• Kedicikler çok güzel yeni fotoğraflar bekliyoruz.
  • Telefonla çekeyim fotoğraf diyorum annesi telefona sırnaşıyor Atıcam yakında yeni fotoğraf inşallah
  • Bırak anneleri büyütsün yazık hayvanlara ellemeyin.

süt falan ver.atıyorum tavuk yediniz artıkları ver.kalan ekmekleri ver.
  • Amma sorun yapmışsınız bi kuru mama alıp veremedinizmi ne var kalsın depoda sanki bi zararları var bide kovmuşlar anne kediyi
  • @Satanist.Katili.Kedi bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

O depoyu kapalı tutmaya bakın, erkek kedi gelirse yavruları öldürür.

oha neden öldürüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

quote:

Orijinalden alıntı: carter

O depoyu kapalı tutmaya bakın, erkek kedi gelirse yavruları öldürür.

oha neden öldürüyor?

Kendine tehdit olarak algılayabiliyor. Hatta daha ileri boyutta maalesef yavruları yiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

Amma sorun yapmışsınız bi kuru mama alıp veremedinizmi ne var kalsın depoda sanki bi zararları var bide kovmuşlar anne kediyi

1- Sorun yapmadık sadece nasıl besleyebileceğimi sordum daha önceden beslemediğim için.
    2- Depoda kalıyorlar zaten zararları yok.
    3- Anneyi kovduk evet ama yavruları görmemiştik deponun kapısı kapalı duruyordu normalde içeride kalıpta ölmesin istedik açlıktan. Sonradan yavruları gördüğümüz zaman geri koyduk zaten.
    4- Anlamadan bir daha benim konularıma yorum yapma.

@SellYourSoul

Yavruları ellemiyoruz zaten sadece yemek veriyoruz heyecan yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.