Şimdi Ara

Kedi tirmaladi. [ss'li] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
22.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız kediden alınan caps'ler bir hayli ilginç. Kedinin bakışı vs. sanki bakarak konuşuyor hayvancağız.
  • Bugüne kadar evimize giren her kedi sokaktan geldi. 1 kez bile veterinere gidip aşı yaptırmadık (imkan yok kusura bakmayın). Kedilerle oyun oynamaya bayılıyorum; bir şeyden sonra tırmalamaya başlıyorlar. Durmuyorum devam ediyorum; tırmık içinde ellerim ve halen hayattayım (10 yılı geçti)

Özetle; bir şey olmaz.
  • Başına daha fazla bela almadan olayın peşini bırak. Kediden de özür dile de seni affetsin. Yoksa işin yaş.
  • nedense aklıma bu gif geldi
  • iz kalmaz merak etme bizim kedi periyodik olarak tırmalardı hiç izi kalmadı yarayı sabunlu su ile yıka sonra batigon sür tamam ısırmaması bunun saldırı amaçlı olmadığını gösterir çünkü kediler önce tırmalar sonra ısırır bizim kediler öyle yapıyor.
  • güzel kediymiş niye sevmediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuGGi

.
     Kedi tirmaladi. [ss'li] Kedi tirmaladi. [ss'li]

Öncelikle geçmiş olsun,
    şahsen o kedinin bu yaraları yapacağını düşünmüyorum,kedi patisinde ön tarafında 3 adet tırnak vardır,ve bu tırnaklar tutmak yani saplamak içi idealdir kedi koluna asıla kalsa dahi o yaralar o kadar uzamazdı (5 cm mi nedir yahu)2 tırnak izi birbir ile tamamen alakasız şekilde ilerliyor ya kedi kucağında idi ama burda kesinlikle 3 cü izi de görmemiz gerek yada kedini tırnağının biri eksik öte yandan yara aynı şekilde ilerliyor ve düz olarak belirttiğim gibi ilk batma noktasından genişlemesi lazım 5 cm olsa bile yada senin deri baya kalın,bunları nereden mi biliyorum derseniz köyde evim,önünde her sene 4 ile 8 arası kedi olur ve bu kediler uysal olamamakla beraber çok hain ve acımasızdılar hem yemek veriyorum hem saldırıyorlardı,bir tanesi bir keresinde tek tırnağı ile koluma yapışmıştı ama bu iz kadar olmamıştı,o yaraları muhtemelen kendin yapmışsın gibi geldi çünkü sağ kolunda ve yaralar paralel sana doğru uzanıyor
    + maket bıçağı olabilir,arada kendini çizmek iyi oluyor

bunlar benim görüşüm bazı yanlış ifadeler var gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimcu -- 10 Haziran 2013; 21:01:05 >

• bu kediye ne yedirip içiriyor sahibi
  • maşallah fay hattı açmış hayvan
  • Lan ya ss'ler süper akşam akşam iyi güldüm,bu arada dostum kedi sana fena takmış durumda dikkat etmeni tavsiye ederim yarın bigün apartmanda önünü keser yüzünü cırmalarsa hiç şaşma
  •  Kedi tirmaladi. [ss'li]
  • Usta lütfen beni beniii beniiiiiii gapıya koyma loo
     Kedi tirmaladi. [ss'li]

Olmadı ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hll knk

aynısı banada oldu yarın orası iltihap kapıcak sonra kabuk bağlicak soyucaksın onları benimki 5.günü durum bu

Kedi tirmaladi. [ss'li]

Adam Wolverine beyler.

Veya Ulqiorra high-speed regeneration var.

• kedi sağlam gibi bişeyciğin olmaz
  • quote:

Eczaneye gittim bu kremi onerdi kadin, aldim bende. Buda son hali kolumun kan kuruyucunca degisik oldu faca cekmis gibi

sabunla kolunu yıkadıkdan sonra sadece baticon ile pansuman yapman yeterl
    kreme gerek yok
    ayrıca intaniye polk yada enfeksiyon hastalalıkları polk. gidip aşı takvimine girmen gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

quote:

Eczaneye gittim bu kremi onerdi kadin, aldim bende. Buda son hali kolumun kan kuruyucunca degisik oldu faca cekmis gibi

sabunla kolunu yıkadıkdan sonra sadece baticon ile pansuman yapman yeterl
    kreme gerek yok
    ayrıca intaniye polk yada enfeksiyon hastalalıkları polk. gidip aşı takvimine girmen gerek

Tetenoz oldum hocam, ev kedisi zaten fazla sorun olacagini sanmiyorum.

Kremide iz kalmasin diye aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o krem iz bırakmasın diye kullanılmaz
    kabuk yapdıkdan sonra kullanman gerek.
    iz giderici kremler dermatics yada contractubex
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.