Şimdi Ara

KE VARKEN KO oynamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bu aralar ke polemigi dönerken bu konuya cevap yazan olurmu bilmiyorum ama... ben 4 yıldır uo oynuyorum ko ya başlamam ke ye geçişten 1 ay önce falan oldu... ultimayi tamamen ögrenmemin 3 4 ay sürdügünü düşünürsek. ko hakkinda pek bisi bilmiyorum ve ultima gibi ayrintili anlatilan turkce yada ingilizce kaynakta yok... ultimayi mesela nebula falan filan varken basit sphere serverler kurark direk 50x olarak her seyi yapabiliyoduk mesela karakteri yeni actim direk 50 x im ne bilim ko da daha inferno bile atmadim....

simdi olay ke ye gectide benim 1 2 hafta daha ko oynamam lazim mumkunmu girebiliyormuyuz su an usko dan ko ya login failed diyip duruyor... test de bitmis hizli exp gelen bi yer... nasi anlatiyim...

yada turkce kaynak yada sphere gibi kendi bilgisayarimiza server kurup monsterleri mpc leri ekleyip kendimize edit cekmek bu konuda bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.....

teşekkürler

• Kardeş şöle söliim bundan sona KO yoq update edicen Ke olcak ayrıca öğrenmek zor diil başladığın yerde ii birine rastlarsın o sana yardımcı olur ben UO oynamadım ama sölenen lere göre iki benziomuş ama dediğim gibi yaparsın CYPHER server ını gelirsen ::VizonTele:: im nick im bu Karus um bana pm atarsın online isim elimden geldiğince sana yardımcı olurum

• lem vizontele senmisn

sanırsam buffersın bide bi clanın kurcususun ama unuttum adını
  • quote:

Orjinalden alıntı: Espinosa

ya bu aralar ke polemigi dönerken bu konuya cevap yazan olurmu bilmiyorum ama... ben 4 yıldır uo oynuyorum ko ya başlamam ke ye geçişten 1 ay önce falan oldu... ultimayi tamamen ögrenmemin 3 4 ay sürdügünü düşünürsek. ko hakkinda pek bisi bilmiyorum ve ultima gibi ayrintili anlatilan turkce yada ingilizce kaynakta yok... ultimayi mesela nebula falan filan varken basit sphere serverler kurark direk 50x olarak her seyi yapabiliyoduk mesela karakteri yeni actim direk 50 x im ne bilim ko da daha inferno bile atmadim....

simdi olay ke ye gectide benim 1 2 hafta daha ko oynamam lazim mumkunmu girebiliyormuyuz su an usko dan ko ya login failed diyip duruyor... test de bitmis hizli exp gelen bi yer... nasi anlatiyim...

yada turkce kaynak yada sphere gibi kendi bilgisayarimiza server kurup monsterleri mpc leri ekleyip kendimize edit cekmek bu konuda bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.....

teşekkürler

ne yazıkki uo ve ko(ke) baya farklılar ve dediklerini neredeyse tamamı imkansız heleki uo'daki gibi npc'lere edit çekmek felan ko'da yok zaten ke' npc'yi düzenleme zahmetine girmemiş..:P
    5x 'den başlama sansın yok 1'den başlayıp kasıcan ilahiadalet sistemi

• aklına takılan herşeyi donanimhaber de sorarsan kesinlikle cevap alırsın...
    zaten ko öğrenmesi zor bi oyun değil uo daha karşık detay çok fazla bunda fazla detay yok...
  • baba iyide testde falan hizli exp veriyordu iste dediniz ben testide kacirdim bi nova cakamadan oyunu birakicam :D cyperde hizli geliyor dediler oda yokh :) bi eleman yardim etti kaboldlarin orda girdik partiye 4 saate 30 ladim sora gunde 1 level :D nasi istir anlamadim... mageyiz smilda bi kere hacliyo ben yerdeyim :D hp falan statlara goremi artiyor nedir :D anlamadim bir aya yakindir oyniyorum gtum cikti level 36 anca oldu areste :D ni inferno caksam gozum acik gitmeyecek ya neyse.... bu arada uo da sorusu olanlar yazsin cevapliyim sphere scripterlik falan yaptim bazi shardlarda ismi lazim diyil....
  • Evt öle ben CYPHER a ilk arkilerle geldimiştik 3 lvl felandık abyyse gittik üçümüzde zoru zoruna bi worm kesioduk 4 abyyse oldu gittim patlattım mirage çıktı +5 yaptım kimsede gıram para yoqqen supermarket benden onu satın aldı 235m e bende ölecelikle C piyasasına girmiş oldum sao lkardeşş
    Bide Benim adım İrfan sen kimsin lem adam bi kendini tanıtır

• mirage daggeri hayatta markete 200 m e satamassın
  • quote:

Orjinalden alıntı: sakally

mirage daggeri hayatta markete 200 m e satamassın

ii düşün
  • supermarket onu benden 235m e aldı :D ben oyunu ilk namusuyla kazanan zenginlerindenim :DCYPHER da
  • lem saf insan super market derken ARM cıdan bahsedmiyom supermarket bi elemanın nick i :Dehehhehehe hay siizn keşke en baştan söleseydim pehhh..bilmionuz mu olm hep maradonda tezgahı var supermarket ehehehe hep çook deyerli şeyler satar.mirage yi bende 235m e aldı 600m den aşşağı ya tezgaha komadı

• süper marketi galiba ben tanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.