Teğmen
11 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ya oyuna giriom server ı seçip Id ve Şifremi yazıp OK luyorum ve DC verio neyin nesi bu ya sabahtan beri böyle valla....Eyer hata oyundaysa ve ya bende ise öğrenmek istiyorum cvp bekliyorum şimdiden Thank You Very Much...
ya şimdi oynadım lvl5 oldum skill ve stat pointlerin nasıl verileceğini kavrayamadım... okçu açtım bi tane skill sayfasını açıyorum Lvl Up yazıo basıom basıom 5 tane verio bunu lighting e verdim sona fire e geçtim onada öle verdi öbürünede öle verdi yanlışmı yaptım aceba?stat pointleride str ye ve int e verdim yanlış yapmışsam ve düzeltmek zor ise yeni bi adam açiim.
Ya Xgenon dayım warıor üm 60 oldum ama master baya bi pahalı o yüzden yardım lazım bana master için yardım edebilicek şahıs ve ya clan var mı şu an clanımda yok eyer varsa clana girerim master yaparız sağlamımdır merak etmeyin;) mabetkar@hotmail.com bekliyorum
Eyer char almak isteyen varsa içinde ki ıtem lar ile satıcam ama gerçek para ile satcam.
Server:CYPHER
Genel Olarak Item lar:Priest char battlepriest(Paper),Elinde Totamic+7 var,üstü full+7 str li elbise,Bankada Chitin Shell felan lar da var biraz da parası var küpeler felan full +7str belt+8 str Bankadaki Item ları satıp kendine ıtem yapabilir ondan sonra 1lvl sona 1200 buff açılıo çabuk kasılabilinicek bir char.Ben oyunu kökten bırakıorum çok ciddiyim.

İstediğim Para Miktarı:150milyon

Pazarlık Yaparım Amaa Fazla Bişi Yapacağımı sanmıyorum...

Benim Şehir ANKARA eyer alıcı kişi Ankarada olursa daha iyi olur diyer şekilde güvensizlikler çıkabilir...

mabetkar@hotmail.com bana ulaşmak isterseniz beklerim...
Bildiğim kadarıyla dupe kalkmış diyorlardı ama ne oldu ysa piysada zebil zebil shard var XGENON da 99999999 a satılan shard lard CYPHERda 750m e bile +8 ini bulebiliyorsnuz?!!!Çok aceip bişi bida şu yeni moda kalkanlar dagger def li kalkanklarr onlardan dab istemediğin kadar var aunı şekilde smite hammer felan hgepsinden çokca var...Unique ıtem bolluğu var sanki bu ıtemlar worm den felan çıkıomuş gibi o kadar çok var yani
Ya oyunu malum adress den indirdim üyelik aldım.Yüklemeye başliyorum devam ediyo ediyo bi yerde tam ortasında takılıp kalıyo bi adım daha ileri gitmiyo çoook uzun süre bekledim belki olur diye yine de olmadı...Eyer bi fikriniz varsa lütfen söyleyin....
When resetting their passwords some users have reported not receiving the email. This problem is currently being worked on it, and more information will be posted shortly. Please keep in mind a couple things:

1. You MUST use a valid email address.
2. Please check to make sure you've typed in the correct email address in both fields.
2. Do not use ASCII characters (!@#$%...) in your password.

bu1

Please do not make additional posts regarding this. We are AWARE of the problem and are working to fix it as quickly as possible. Thanks.

bunları çevircek olan var mı türkçeye???
CYPHER da oynuyorsanız Yardımlaşa Biliriz Ben Karus um

nick:Clever::Rogue ve ::VizonTele::
lvl:47,51
Irk:Karus

Herkez Yazsın Birbirimize Destek Olalım...
ya beyler bayanlar ne dir bu ubg olayı şimdi de clan açılmıo muhteşem bi clanım vardı ismini değişecektim olmadı tekrar açılmıo bu isim kullanılmakta diyo ama o kaadadr çook isim denedim ki olması imkansız yani :) bide şöle bişi var türkçe karekter kullanılınca oyundan çıkıp giriyosunuz clanın ismi bozuluo olacak şey değil yaa ama oldu çok sinirlendirdi beni valla amele clnlarda sürünüom desem yeridir.
Kankilerim gece oynarken CYPHER da o kadar çook ikiş ban landı kivala neredeyse sayamadım desem yeridir yanlarında da ban lanma sebpleri yazıodu.çoğu macro ve kosp ve tabiki skill bug çook şaşırdım bunu görünce gerçekten dehşet bişi çoğunu biliyorum çook yüksek lvl lar yazık oldu onlaara bidee diyorlardı ki macro GM hizmeti o yüzden kimse ban yemez :) neredee hani onu diyenler bi adım öne çıksın ehehe zuhaha böle olurla işte oyun adam olcak kngiht dan kopanlar ne bu ya herkez macro herkez dupe ci herkez skill bug cu diyip oyunu bırakanlar geri gelin geri gelin Server larda binlerce kişilik yer açıldıİlk defa bu kadar mutluyum bu oyunda galiba :)
Hakkında
Forum İmzası:
Sevmek Çay Gibi Sevilmek Şeker
Bizim Gibi Garibanlar Çayı Şekersiz İçer...

İmza Güzel Dimi:)
Hakkımda:
Demek istediğim. 'Anladın Sen Anladın' :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 17 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 160
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.276 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.