Şimdi Ara

KB'ye ne oldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ogh

quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Son zamanlarda ülkede olan bir sürü olay varken KB'de hiç konu açan olmuyor? Herkes nereye gitti?

Cem Uzan'ın 20 milyar $'lık davası ne oldu?
    tam kültür ve bilim baş yapıtı!!!

Takla atmayı falan öğrenmek?
    arkadaş git sporla alakalı bir yere yaz ki muhattap bul. "falan" da ayrı bir bilimsellik katmış!

Bilimle alakalıdır o konu, sen izledinmi video yu; yada kafa yordun mu? Aksini iddaa eden herkes şurada düşüncelerini yazsın konuya değil bana. Ayrıca fikrim o kadar basitki, bu neden düşünülemedi diye soruyorum belki merak ediyorum. İçeriğin sporla alakasız olduğunu o beynini azıcık yorsan anlardın bu yüzden.

Kalkıp sağa sola laf savurmadan önce biraz daha düşün.

• quote:

Son zamanlarda ülkede olan bir sürü olay varken KB'de hiç konu açan olmuyor? Herkes nereye gitti?

e-atıkların geri dönüşümü ile ilgili araştırma yaparken keşfettim bu bölümü ama güncel meselelerle ilgili yaptığım yorumlar daha mesajı göndermeden geri dönüşüme gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

quote:

e-atıkların geri dönüşümü ile ilgili araştırma yaparken keşfettim bu bölümü ama güncel meselelerle ilgili yaptığım yorumlar daha mesajı göndermeden geri dönüşüme gitti.

• Dogru, ne diyeyim. Konu disindan ayiramaz oluyorum zaman zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Aslında mesele eskiden üyeler birşeyler konuşmak sakıncalı iken daha rahat fikirlerini belirtiyordu. Zira hak aramak noktasında birçok konu herkesi ilgilendiriyordu. Ama şuanda bu kadar serbest olunması her konuda rahatlıktan ziyade bilgisizce gelişi güzel yorum yapılması, yöneticileride zor duruma soktuğundan konular devam etmiyor. Aslında bu sadece yöneticiler ilgilendiren bir mevzuu değil zira bir süre sonra ilgilenmekte zorlaşıyor. Ayrıca bazı durumlardan dolayı çok fazla üye buraya yazmamakta. Eski forum müdavimlerinin büyük bölümü sadece sohbet bölümüne yazıyor gibi sanki...

Ayrıca şu konuyu acmanızın üstünden epey zaman geçmesine rağmen ve konu hakkında birçok arkadaşın düşüncesi olmasına rağmen pek yazan yok. biraz bıkkınlık ve isteksizlikte var malesef...

abdullah kardeş, gene çok güzel bir üslupla açıklamışsın. bazı noktalarda ayrılsak da bu konuda size imreniyorum.

ayrıca benim fikrim: millet bıktı artık. "yeter artık" diyor insanlar. bazı konularda bile apaçık gerçekler varken, gelip de fanatizm yapmak(bu toplumun süregelen en büyük derdi zaten) artık bıktırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Dogru, ne diyeyim. Konu disindan ayiramaz oluyorum zaman zaman.

Geçen gün konu dışına açacağım bir konuyu yanlışlıkla buraya açmışım. Demek sorun bende değilmiş
    Uzun süredir KB benim için sadece sohbet köşesinden müteşekkil. Gerisine pek bakmaya ihtiyaç duymuyorum.

Bu da geçer arkadaş, sakın üzülme KB her zamanki mevsimsel değişikliklerini geçiriyordur.
    Bu bölümün tabiatı bu. Çiçekler açar, meyveler verir yeşerir; solmaya başlar, yaprak döker ve kurur; ardından beklenen baharlar yine çıkar...

Umutvar olunuz...

Muhabbetle...

• Vural arkadaşımız benim görüşlerimi aynen yansıtmış.
    alıntı
    Öteden beri çok katılımcı olmasam da bir kaç bir şey yazardım Ben.

Ancak gerek aldığım bir cezadan dolayı gerekse yaş/zeka/mantık seviyesinin yerlerde olup;tahammülsüzlüğün,subjektifliğin ve at gözlüklülüğün tabiri caizse ayyuka çıkmasından dolayı eskisi gibi yazmıyorum. Objektiflik şart.
    İmzamı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Internet o zamanlar bir tartisma sohbet etme platformuydu. Icerigi gelistikce internet bir tartisma degil bilgi edinme platformu olmaya basladi. Simdi ise internet bir "guncel kalma" platformu.

+
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Internet o zamanlar bir tartisma sohbet etme platformuydu. Icerigi gelistikce internet bir tartisma degil bilgi edinme platformu olmaya basladi. Simdi ise internet bir "guncel kalma" platformu.

+

Aynen bende katılıyorum. Neverlate yine güzel yazmış...
  • kb bölümünde sancı var bu aralar.
  • daha durun

ben yazmaya başlamadım

..

.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.