Şimdi Ara

Kazanmak için ne yapmak lazım (duo aranıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17w 17l şuan gerçekten de sinirlerim bozulmaya başladı. Her maç farklı rolde oynamaya çalışıyorum ama olmuyor arkadaş. Mid geçiyorum adc özürlü çıkıyor, adc geçiyorum jungle özürlü çıkıyor, jungle geçiyorum top lane özürlü çıkıyor. Gerçekten sakatlarla dolu oyunlar geçiriyorum. Nerede oynarsam oynayayım max. performans gösteriyorum ama 2 tane adam çıkıp adamlara oyunu hediye ediyor. Şuan Gold3 hesap. Ana avrat bırakmıyorlar ben de mute atıp geçiyorum ama gerçekten de sinirlerim bozulmaya başladı.

Adam gibi oynayabilecek varsa eklesinhttp://tr.op.gg/summoner/userName=M%C3%A1y

• Oyunu düzgün oynayıp takım arkadaşlarına moral ve destek verip hata sayısını en aza indirmen lazım kazanmak istiyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bunları laf çakıp ego tatmini yapmak için değil başarılı olup gelişmen için söyleyeceğim. Dopa'da plat altında bi ton kaybediyor takım yüzünden tamam. Ama şimdi senin hesaba bir elobooster geçse 50 maç atsa çoğunu kazanır mı? Kazanır. Plat 5 bitirmişsin yani gerçek elona yaklaşıyorsun hocam %100 kazanma oranı mı yapmayı bekliyordun? Elbette kaybedeceksin. Kazanman önemli değil şu an dia olsan ne olacak abi? Önemli olan gelişmen. Bu açıdan düşünüp kendini kabullenirsen sinirlenmezsin ve kendine odaklanırsın. Her maç farklı şampiyon alıp yükselen yok. Böyle bir yükselme şekli yok. Onu yapan adam o ligin çok çok üstündedir zaten. Yapman gerekenler:

1- En fazla 3-4 şampiyon oyna, mid/top gir.

2- Lanesi aşırı güçlü şeyler oyna. Bir şampiyonu arka arkaya oynamaya çalış. Midde hep orianna oyna mesela.

3- Chatte kavgaları gerginlikleri yatıştır, salacak adam sırf senin hatrına salmasın mesela. Kazanırız falan yaz, biri iyi bir şey yapınca helal falan de. Bunun dışında chat kullanma.

4- İlk 10 dakikada karşındaki adamı 4 5 kez kesmen gerekiyor. Yapamıyorsan kendini suçla buna kafa yor

5- Op.gg den takım arkadaşlarına bak. Zorla sup oynamak zorunda kalan oyunun içine eder, gerekirse soraka çekip sen oyna. Sorakadan başka sup oynama, en salak adamları bile öldürtmezsin.

Şunları 1-2 hafta yapsan farkı göreceksin.

Özet: kendine odaklan sürekli neyi yanlış yapıyorum diye düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Dostum bunları laf çakıp ego tatmini yapmak için değil başarılı olup gelişmen için söyleyeceğim. Dopa'da plat altında bi ton kaybediyor takım yüzünden tamam. Ama şimdi senin hesaba bir elobooster geçse 50 maç atsa çoğunu kazanır mı? Kazanır. Plat 5 bitirmişsin yani gerçek elona yaklaşıyorsun hocam %100 kazanma oranı mı yapmayı bekliyordun? Elbette kaybedeceksin. Kazanman önemli değil şu an dia olsan ne olacak abi? Önemli olan gelişmen. Bu açıdan düşünüp kendini kabullenirsen sinirlenmezsin ve kendine odaklanırsın. Her maç farklı şampiyon alıp yükselen yok. Böyle bir yükselme şekli yok. Onu yapan adam o ligin çok çok üstündedir zaten. Yapman gerekenler:

1- En fazla 3-4 şampiyon oyna, mid/top gir.

2- Lanesi aşırı güçlü şeyler oyna. Bir şampiyonu arka arkaya oynamaya çalış. Midde hep orianna oyna mesela.

3- Chatte kavgaları gerginlikleri yatıştır, salacak adam sırf senin hatrına salmasın mesela. Kazanırız falan yaz, biri iyi bir şey yapınca helal falan de. Bunun dışında chat kullanma.

4- İlk 10 dakikada karşındaki adamı 4 5 kez kesmen gerekiyor. Yapamıyorsan kendini suçla buna kafa yor

5- Op.gg den takım arkadaşlarına bak. Zorla sup oynamak zorunda kalan oyunun içine eder, gerekirse soraka çekip sen oyna. Sorakadan başka sup oynama, en salak adamları bile öldürtmezsin.

Şunları 1-2 hafta yapsan farkı göreceksin.

Özet: kendine odaklan sürekli neyi yanlış yapıyorum diye düşün

4 ve 5 i yapma. Koşup koşup ölse zaten ilk 10 dakikada max 5 kez kesebilirsin. Bir de soraka çöp bence

• Black_Ops B kullanıcısına yanıt
    bence soraka yerine lulu daha iyi polymorphu gerçekten çok işe yarıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.