Şimdi Ara

Kazandıran Kamu Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur hocam.

Tuttuğunuz takımın tüm maçları dahil olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, ben ve bir arkadaşım bu kampanyadan yararlanacağız. Bize 2 referans daha lazım. Referansların sadece isimlerini bildiriyoruz. Başka bir bilgiye ihtiyac yok. Sonradan birbirimizi unutabiliriz yani :)
    Varsa düşünen irtibata geçebilir.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Ben iki sefer görüştüm. Bana öyle demedi hocam. Tek takım taraftarı paketi bu şekilde. Yani ya gs, ya fb, ya bjk secmelisin. Bunlardan birinin üyelik ücreti 79 tl. Referanslarla birlikte 49 TL ye düşüyor.
    Trabzonun ayrı yazılmasının sebebi de bu. Trabzon spor tek başına 63 tl olma ihtimali yok.
    Tek takım seciyorsun ve bu takım hangi platformda mac yapıyor olursa olsun( Uefa, s.ligi ) tüm maçlarını izleyebiliyorsun.
  • kerim19_07 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Müşteri hizmetleri yanlış bilgi veriyor.

• arkadaslar kendi adima ve sizlerin de farkinda olmaniz icin bi duzeltme yapayim. ben her uyeye referans sayisi kadar indirim yapilacagini saniyordum. son sorgulamamdan sonra oule olmadigini ogrendim. isin ozeti su sekilde; referanslari bildiren uye , her referanstan 10 ar tl indirim kazaniyor. max.3 referans gosterebildigi icin toplamda 30 tl indirim kazanmis oluyor. Referans gosterilen her uye kendi faturasindan 10 tl indirim kazaniyor.

Hocam Merhabalar

3 kişi 30 TL, fakat diğerleri sadece 10 TL doğru mu?

Geçen bana tam tersini söylediler demek ki onlarda bilmiyor.

Teşekkürler bilgilendirme için.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Benim en son konustugum mus. hiz. calisani soyle soyledi. referansi gosteren kisi, referans gosterdigi kisivkadar (max. 3 kisi) 10 tl den 30 tl indirim kazaniyor. 4 kisilik bi grupta sadece referans gosteren kisi 30 tl indirim kazaniyor. diger 3 kisi 10 ar tl indirim kazaniyor. Iki uc defa tekrarlattim, yanlis bilgi olmasin filan diye tegit ettirdim. aynen boyleymis. Mantiken dogru olan da bu gibi geldi bana. ama insallah bu sekilde degildir. Yarin yine aricam.

Hocam Merhabalar

Doğrudur hocam. Maalesef müşteri hizmetleri herkese doğru bilgilendirme yapmıyorlar,

Geçen de bana öneren kişi 3x 10 önerilen 3x5 indirim alır dediler.

• Kamu personeli iseniz sporun yıldızı paketi 103 TL'dir,. 3 Kamu çalışanı referans göstererek 73 TLye kullanmış olursunuz.

isteyen varsa pm atsın referans olalım
  • ayastefanos2007 A kullanıcısına yanıt
    hocam evet dediginiz indirimi aliyorsunuz. ama sacece referans gosteren aliyormus. gosterilen kisiler 10 tl indirim aliyor

• Arkadaşlar karşılıklı referans olalım birbirimize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans olalım ben de dün taraftar paketi üyeliği başlatmıştım.

• iskoc7 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben birazdan üye olacağım. Referans için hangi bilgi istiyorlarki. Sizi referans vereyim. Ikimizde 10 tl indirim alalim

• Bende üye olucam hangi bilgi lazım bilmiyorum ama antalyadan üye olucam birbirimize referans olalım 10 lira indirimli olur

• Barisgozler B kullanıcısına yanıt
    Pm gönderildi.

• Yeni üye olacak olanlar düşünürseniz detaylı bilgi veririm. PM.

• Üyeliğimi devrenin sayesinde yaptım bana da devreme de 10 lira indirim verdi direk 69tl den başlatmış oldum taraftar paketimi kaydolacak arkadaşlar varsa pm atsın oda beni gösterip kaydolsun hem o hemde ben 10 lira daha indirim kazanalım

• Merhaba ,bende taraftar paketine üye olmak istiyorum.Hem Referans gösteren hemde referans olan ikiside bu indirimi alıyordu? Birde taraftar paketinde sadece superlig mi var yoksa takımımızın avrupadaki maçlarınıza izleyebiliyormuyuz?
    Birbirimize nasıl referans oluyoruz ,ad soyad yetiyor mu?
    Referans olmak isteyen varsa ulaşsın, birbirimize olalım referans.

• iyo kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Takımınızın şampiyonlar ligi veya avrupa ligi maçından biri izlenebilecek. Siz 10 TL indirim alırsınız.

• Kazandıran kamu kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaş varsa birbirimize referans olabiliriz. İlgilenenler dm atsın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.