Şimdi Ara

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
0
Favori
212.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Krouger_TT

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

Hız felaket degildiir .

Zevk patlamasıdır ( infitive den alıntı ) .

İnsanları olduren hız degil konsantrasyon kaybıdır...

PEKİ BİRŞEY SORUCAM SANA...SEN SAATTE 180-200 İLE GİDERKEN HEM KENDİNİN HEM DE TRAFİKTEKİ DİĞER SÜRÜCÜLERİN KONSANTRASYONUNU KONTROL EDBİLİYORMUSUN

İNSANLARI ÖLDÜREN HIZ DEĞİLMİŞ KONSANTRASYON KAYBIYMIŞ.PALAVRA !!! SENİN SÖYLEDİĞİN YARIŞ PİSTLERİ İÇİN GEÇERLİ. İNSANLARIN BİR YERDEN BAŞKA BİRYERE GİTMESİNİ SAĞLAYAN OTOYOLLAR İÇİN DEĞİL. HIZ TUTKUNU PİSTLERDE TATMİN ET!!! BIRAKTA O YOLLARI İHTİYACI OLAN MASUM İNSANLAR GÜVENLE KULLANSIN.

ilk olarak ben saatte 180-200 le gitcegim yeri bilirim . Bunu bazıları gibi ( üstüne alınma ) caddelerde yapmam yol bossa otobanlarda yaparım....

İnsanı hız degil konsantrsayon kaybı oldurur . 180 -200 de giderken kaza yaparsan bunu hız degil senin konsantrasyonunu kaybetmenden yola konsantre olamamandan kaynaklanır.

Suana kadar yüzlerce defa 220+ gordum ama hiç birinde kaza yapmadım . Çünkü konsantrasyonumu hiç kaybetmedim . Her zaman ani reflekslere hazır tuttum kendimi .

Bunlara hazır tutmazsan kaza yaparsın . Ben tutuyorum ve hiç kaza geçirmedim....

Mesaj eski ama böyle cahillik olmaz. 220+ ile giderken lastiğin patlasında göreyim senin konsantrasyonunu !

Yurdum otobanlarına her an köpek, kaplumbağa gibi hayvanlar çıkabiliyor. Peki ya köpek konsantrasyonunu kaybederse?

• off resimler fena , hepside çok iyi marka arabalar ama fena
  • konsantrasyon kaybı?

He yani pamuk ipliği kopmadığı sürece güvendeyiz.. Tamam o zaman, içim bayağı rahatladı..
  • hortlatıyım çok yararlı bir konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cncfatih

yok şöyle sağlam arabam var filan demeyin sürat felakettir...
    bu araç bmw 320

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

!!KAZALI ARAÇ FOTOLARI!!

nasıl becermiş acep

• İbretlik resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krouger_TT

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orjinalden alıntı: Pink_Cadillac

Hız felaket degildiir .

Zevk patlamasıdır ( infitive den alıntı ) .

İnsanları olduren hız degil konsantrasyon kaybıdır...

PEKİ BİRŞEY SORUCAM SANA...SEN SAATTE 180-200 İLE GİDERKEN HEM KENDİNİN HEM DE TRAFİKTEKİ DİĞER SÜRÜCÜLERİN KONSANTRASYONUNU KONTROL EDBİLİYORMUSUN

İNSANLARI ÖLDÜREN HIZ DEĞİLMİŞ KONSANTRASYON KAYBIYMIŞ.PALAVRA !!! SENİN SÖYLEDİĞİN YARIŞ PİSTLERİ İÇİN GEÇERLİ. İNSANLARIN BİR YERDEN BAŞKA BİRYERE GİTMESİNİ SAĞLAYAN OTOYOLLAR İÇİN DEĞİL. HIZ TUTKUNU PİSTLERDE TATMİN ET!!! BIRAKTA O YOLLARI İHTİYACI OLAN MASUM İNSANLAR GÜVENLE KULLANSIN.

ilk olarak ben saatte 180-200 le gitcegim yeri bilirim . Bunu bazıları gibi ( üstüne alınma ) caddelerde yapmam yol bossa otobanlarda yaparım....

İnsanı hız degil konsantrsayon kaybı oldurur . 180 -200 de giderken kaza yaparsan bunu hız degil senin konsantrasyonunu kaybetmenden yola konsantre olamamandan kaynaklanır.

Suana kadar yüzlerce defa 220+ gordum ama hiç birinde kaza yapmadım . Çünkü konsantrasyonumu hiç kaybetmedim . Her zaman ani reflekslere hazır tuttum kendimi .

Bunlara hazır tutmazsan kaza yaparsın . Ben tutuyorum ve hiç kaza geçirmedim....

Çok yanlış bir zihniyet.Ne yani 200 ile giderken yapılan kaza ile 80 ile giderken yapılan kaza aynı mı.
    Konsantrasyon demişsin ama sen istediğin kadar konsantre ol trafik bu ne çıkıcağı belli olmaz.
    Kaldı ki niçin Hız yapıyorsunuz Zevk için mi ? Adrenalin için mi?

Gidin o Zaman hırsızlık da yapın ,Adam da kaçırın ,polisten de kaçın alın size Adrenalin.

Otomobil bir Ulaşım aracıdır. Konfor monfor eyvallahta Sizin gibi düşünenler bence trafikten men edilmeli.
    Ulkemizde max hız sınırı tahamül payı dahil 127 yanlış hatırlamıyorsam.

Hiç anlamıyorum ki otomobillere Sürat kesici bir sistem niçin yapmıyorlar.

İster audi olsun ister şahin koyucaklar araçlar böyle bir cihaz 127 yi geçmiycek yada geçersede trafiğe sınyal yolluyacak araç ve Ceza yazılacak otomobile otomatikman.

Trafik kazasında olenler de "Ölürsem ölürüm" mantığıyla düşünmüyor merak etmeyin. Aynı sizin Gibi düşünüyor ve pert oluyorlar.Hatta Sadece kendilerin Değil Gariban başka insanların da canına mal oluyorlar.

Farzet ki 220 İle giderken teker patladı yada önündeki Araçtaki sürücü otobanda kedi köpek gördü ani fren yaptı. . . .Napıcaksın????
    Bomboş yol olsun hadi Deprem oldu yol salıncak gibi salanıyor. . .Napıcaksın?
    Hadi oldu ya Bijonlar çatladı teker fırladı yerinden. Artık 240 Tane takla atıp Gidersin öbür dünyaya.
    Ordada "Hız öldürmez,Konsantrasyon öldürür" diye nutuk atarsın Artık.

Bu zihniyetteki yazıların Tespit edilip yazanların ehliyetleri el konulmalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzeytan92 -- 5 Aralık 2012; 23:51:18 >

• O nikkiye nolmuş öyle ya.. Arabadan sarkan fotosu vardı bi kötü oldum.. Göl olmuş her taraf.
    Allah başa getirmesin.

Eyvah eyvah.
  • Önlere çıksın 1 kişide bilinçlense kardır.
  • işte bunlar insanlara ders olmalı hız felaket dünyanın en iyi arabası da olsa boş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.