Şimdi Ara

KAZALI 2006 5.20DİZEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kazali-araba.com/525106.html
    Arkadaşlar,ben size bişiyleri ispatlamaya çalışıyorum.Geçen kazalı audi q7 olayında kimse bana kimse 10.000ytl ye toplanacağına inanmıyordu.ben çünkü gidip parçalarını bizzat sormuştum 2.el parçacılara.
    Şimdi ise 5.20 dizel buldum.ilanda masraf 10.000ytl diyo.Ne diyorsunuz bu konuda?Çıkma parça ucuzdur bu yüzden ucuza toplanır.fakat orjinal parça ile 30.000ytl ye bile zor toplanır.

aracın yaklaşık 10000 ytl masrafı var.diyo...ilanı inceleyin lütfen.ve ne olur bi kez de insanlar sen haklısın desinler.

Görüşlerinizi bekliyorum

KAZALI 2006 5.20DİZEL

KAZALI 2006 5.20DİZEL

KAZALI 2006 5.20DİZEL

KAZALI 2006 5.20DİZEL

KAZALI 2006 5.20DİZEL

KAZALI 2006 5.20DİZEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktemur1 -- 16 Mart 2007; 0:12:57 >

• pert mi bari bu arabada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EIRP -- 16 Mart 2007; 0:15:49 >
  • bu arac kesınlıkle 10 mılyara toplanamaz.O arac en kotu 25 mılyar yer.Sadece kaputla kalsa ıyıde motora kadar gırmıs adam.Boru değil borusan Bmw parcaları cok pahalı ustelık son model arac.
  • ben ikinci el parçalarla diyorum.ilanda da 10.00ytl yazıyo dikkat edersen.beni çıldırtmayın delirtmeyin yaaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktemur1

ben ikinci el parçalarla diyorum.ilanda da 10.00ytl yazıyo dikkat edersen.beni çıldırtmayın delirtmeyin yaaa.

• Çıldırsana lütfen. Kafanı monitöre sok mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Çıldırsana lütfen. Kafanı monitöre sok mesela

• Hava yastığını görüyorum orada,zor toplanır 10k TL'ye biraz.
  • ilan da öyle yazıyo ama...ve ben de araştırmıştım tüm parçalarını...ikinci el diyorum ikinci el.az kaldı monitore kafa atmama...

• La bunlar ne zaman çıktı ki 2. el parçası olsun? Bırak burda yer işgal etmeyi.

quote:

ilan da öyle yazıyo ama...ve ben de araştırmıştım tüm parçalarını...ikinci el diyorum ikinci el.az kaldı monitore kafa atmama...

• sen bı kafa at bakalım senı de ıkıncıel parcalarla ben toplarım
  • quote:

ilan da öyle yazıyo ama...ve ben de araştırmıştım tüm parçalarını...ikinci el diyorum ikinci el.az kaldı monitore kafa atmama...

İyi güzel söylüyorsun da arkadaşım,bir mesajında da hava yastığının dikilmesinden bahsediyordun hafızam beni yanıltmıyorsa.Sen söyle,sana hava yastığı dikilmiş bir araç verseler için rahat binebilir misin?Hava yastığı sensörleri de değişecek,ikinci el taktın diyelim.Sıfırının %100 çalışma garantisi olmadığı halde ikinci eline nasıl olur da güvenebilirsin?

• şuan porsche bile iste tüm ikinci el parçaları mevcut...
  • onları da müşteriye söylemeyeceksin hava yastığının tamir olduğunu...yoksa fiyat kırmak isterler...hiç bi serviste anlamaz.ama sorun çıkarmaz merak etmeyin.
    fakat önden kazalı olduğunu söylersin müşteri ona göre alır.serviste de baktırır ve alır.ve sorunsuzsa kesinlikle alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktemur1 -- 16 Mart 2007; 0:33:11 >
  • quote:

onları da müşteriye söylemeyeceksin hava yastığının tamir olduğunu...yoksa fiyat kırmak isterler...ama sorun çıkarmaz merak etmeyin.

Nasıl çıkarmaz yahu?Nasıl verebiliyorsun garantisini?Nasıl esnaflıktır bu?.Böyle vurdumduymazlık görmedim,bir şey olsa vicdan azabı da çekmezsin herhalde.
  • airbaglerin tamir olduğunu söylersen arabaya soğukluk duyar ve almaz.onu demek istiyorum.ama kazalı olduğunu söylersin.servise sokar.masrafsızsa alır.yada çıkma parçalarla toplandığını da söylemeyeceksin.sadece önden kazası olduğu söylenir.serviste de hiç bir ALLAH ın kulu anlamaz airbaglerin tamir olduğunu ve çıkma parça ile toplandığını...
  • aktemur sen bmw servısını tofasla renoyla karıstırıyorsun galıba walla adamlar arabaya bınenlerın aksam ne yedıgını bıle soyler borumu bu borusan yalanla dolanla ıs yurumez sonra gerceklerle karıs karsıya kalırsın kacacak yer ararsın
  • quote:

airbaglerin tamir olduğunu söylersen arabaya soğukluk duyar ve almaz.onu demek istiyorum.ama kazalı olduğunu söylersin.servise sokar.masrafsızsa alır.yada çıkma parçalarla toplandığını da söylemeyeceksin.sadece önden kazası olduğu söylenir.serviste de hiç bir ALLAH ın kulu anlamaz airbaglerin tamir olduğunu ve çıkma parça ile toplandığını...

Be adam anlamazlarsa anlamasınlar.Adam vurdu ağaca airbag açılmadı camdan uçtu öldü gitti.O düşürdüğün fiyatla mı ödeyeceksin kul hakkını.
    Ben böyle saçmalık görmedim,konuyu şikayet ediyorum.
  • geçen yıl bir tanıdık vardı.yeni kasa 5.30dizel toplamıştı.önden hasarlıydı.borusan anlamamış darbeli olduğunu...iyi usta yaparsa darbeli olduğu da anlaşılmaz.sadece çizikten boyandı sanarlar.
  • peki bişiy daha diyicem.orjinalinde de direğe vurduğun zaman açılmıyor...açılmayanları da oluyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktemur1 -- 16 Mart 2007; 0:42:38 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.