Şimdi Ara

Kaza Yaptım SS'li Hasar Kaydı Ne Kadar Olur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
4.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam sen bu arabayı direkt servise çektir hasar kaydı falan derdin olmayacak zaten. Pert bu araba.

Çektir servise bak işine gücüne 1 aya kalmaz parani alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuklu-44 S kullanıcısına yanıt
    Dostum geçmiş olsun... Arkadan vuran herzaman dhaa fazla hasar aliyor. Senin aracta ibiza hani dandik bi aracta değil. En kisa surede s.c.o grubumuza bekleriz. Seat club official

• Skoda Octavia 2016 geçen ay ön farlar, tampon, iki çamurluk, bagaj kapağı değişti, ön kaput ve arka tampon boyandı. Doğuş Otomotiv'de Hasar 15,500 TL. Sizin çok fazla çıkmayacaktır. Ayrıca ben değişebilecek her şeyi değiştirdim. Kaput ucunda çok küçük bir eğrilik oldu. Yoksa onu da değiştirirdim. Arabamı sıfır gibi teslim aldım. Tabi benim ön kısım hiç içeri girmemişti. Dolayısı ile iç aksamda hiç hasar yoktu. Sizin işi sadece o kısım değiştirebilir.
  • Kesinlikle yetkili serviste yaptırın, kaza fotoğraflarını ve yetkili servis kağıdını saklayın satarken hiçbir sorun yaşamazsınız. Ölücüler yine ölü fiyat verecek ama cidden alıcı olan adam sorun yaratmayacaktır. Tabi siz de ikinci el satarken nokta hatasız araç fiyatına koymayacaksınız ki

Çok geçmiş olsun

• özel serviste yapacağın işleme göre 5-10 bin arası masraf olur.

yetkili servis ise orjinali ile tampon ve kaporta değiştireceği için, şusuydu busuydu derken 15 gibi bir rakama yapacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.