Şimdi Ara

kayn oynanış build vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mainim jungle, kaynı yeni aldım, ama henüz çözdüm sayılamaz. heronun skillerini vs biliyorum ama tflerde fazla yapamıyorum, nasıl oynamalıyım?

onun dışında darkin mi oynamak daha iyi shadow asasin mi? ikisinide denedim shadow asasin mid gamede mükemmel tekliyor ama latede sürekli tek yiyordum, darkin ise dengeli gibi geldi bana

bir diğer sorumda build nasıl olmalı? tanky bir build mi izlemeliyim yoksa ad ağırlıklı oynayıp carryleri teklemeye mi oynamalıyım? yardımlarınızı bekliyorum

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşıda suikastçi veya kırılgan şampiyonlar varsa shadow assasin oynaniyor.Shadow assasine build olarak kirmizi jungle itemi ad olan yanina draktar youmu tarzi zırh deşme itemleri alınıyor.Daha detayli olarak probuildsden bakabilirsin.Karşıda tank varsada darkin oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse kızmasın ama Suikastçi çok opi değil. Rhaast çok güçlü geçen tank bir adama ulti attım canım 100 felan civarıydı full can çıktım.
  • Ben sürekli gölge suikastçı oynuyorum.Orman itemini bitirdikten sonra drakhtar,youmuu gerisini karşıya göre çıkıyorum.Gayet güçlü oluyor.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.