Şimdi Ara

Kayisicim.com Malatya'dan Dalından Sofranıza (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.405
Cevap
47
Favori
37.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sipariş çok ama ss yok. no ss no güven mantığı
  • 3üncü siparişimi teslim aldım
    ürünler güzel, lezzet olarak hiçbir sorun yok. Ancak küçük bir eleştirim var.
    kayısı çikolatalar sağlam bir kutuda gönderilmeli, plastik yarım kiloluk ambalajın kapağı açılmıştı, büyük kutuda çikolatalar gelişigüzel dağılmıştı, bir kısmı ezilmişti.
  • Arkadaşlar satıcıda 125 lira gg hesabıyla indirimli sipariş verdim. Elime dün ulaştı. Kalitesi ve lezeti muhteşem. Alacaklara tavsiye ederim. Satıcı ilgili ve güvenilir. İnşallah kalitesinden ödün vermeden yürür gider :). Bu arada kayısı dönerini çok beğendik. İncir biraz ağır geldi ama o da lezzetli. Ellerinize sağlık..
  • emirtarik E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Öncelikle afiyet olsun. Sizden gelen geri dönüşlerle paketleme ve hizmet konularımızı geliştirmeye değiştirmeye çalışıyoruz. Bu konuyla da hemen ilgileniyoruz efendim. Teşekkür ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr_olfactorius D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Sizlerin memmuniyeti bizim mutluluğumuzdur. Afiyet olsun efendim tekrar teşekkür ederiz

• Merhaba sitenizde kredi kartı logolarını gorunce destekledigini dusunerek sanalkartımile sipariş vermek için sipariş oluşturdum fakat odeme yapmadan alısveristamamlandı sonradan dikkat ettiğimde eft filan yazıyor sitenizde kredi kartı destegi yokmuydu
  • bbaday kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Site footer düzenlememizden dolayı o banneri koyduk sitemize. Ancak sanalposumuz henüz aktif olmadı. Dilerseniz havale eft ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz de oluşturduğunuz siparişi iptal edelim efendim

• Ürünler bugün geldi,paketleme gayet iyi.Ürünlere gelince kayısı iyi, incir döneri birbirine yapışmıştı, e uzun yolda olacak o kadar .Kayısı çikolatanın tadı çok güzel (hatta keşke döner yerine hepsini çikolata alsaydım diye pişman oldum).Arkadaş ilgili bi satıcı teşekkür ederim.
  • serkansevindik S kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun efendim. Ürünümüz çok taze olduğu için yapışma oluyor efendim. Daha önceden kesip bekletmiyoruz. Siparişi verince kestiğimiz için maalesef yapışıyor. Çok teşekkür ederiz.
  • N11 den sipariş verdim 3 adet 1 kg günkurusu 2 adet 1 kğlık sarı jumbo sipariş no 203992194168
  • kalekale kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz efendim. Siparişiniz onaylanmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: firari3004

Afiyet olsun efendim. Ürünümüz çok taze olduğu için yapışma oluyor efendim. Daha önceden kesip bekletmiyoruz. Siparişi verince kestiğimiz için maalesef yapışıyor. Çok teşekkür ederiz.

Aralara hindistan cevizi serpseniz...
  • merhaba,
    ürünlerinizde kükürt, tatlandırıcı yada koruyucu kullanıyormusunuz.
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. O şekilde yapacağız artık.

• endersson E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Sarı olan kayısıda kükürt sararması için kaçınılmazdır. Ama gün kurusunda herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Ayrıca diğer ürünlerimizde %100 şekerle üretilmekte, glikoz şurubu ve türevleri kullanılmamaktadır

• En uygun şekilde hangi platform üzerinden alabiliriz arkadaşlar? Deneme amaçlı 2-3 kilo kayısı ve bir kilo kayısı çikolata düşünüyorum. Çikolata çok gelir mi bir kilo?
  • Çikolatayı hediyelik bir kutuda yapsanız, bir yere hediye paketi olarak götürülebilir.
  • Sipariş Numarası: 284152098553 siparişi az önce verdim.
  • daha önceden gün kurusunu beğenmiştim.umarım cezerye,çikolata ve kayısı çekirdegide güzeldir.
  • emirtarik E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Bununla ilgili çalışmayı başlatmıştık. Şuan kutu seçimindeyiz efendim

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.