Şimdi Ara

Kayıp kontak anahtarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah daha iyisini sizlere nasip etsin 2013 model skoda superb aldım ancak yedek anahtar kayıp aracın garantisi devam ediyor servisi aradım.
    araç sahibinin kimlik+ruhsat+dilekçe ile başvurması gerekiyor 15 güne şase numarasına göre gelir yenisi dedi.
    acaba kasko anahtar kayıp desem karşılarmı ? 2008-2012 arası karşıladığını duymuştum son gelişmelerden sonra değişiklik oldumu acaba yardımcı olursanız sevinirim

• Hussein Genghis kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız kullanmanız dileğe ile.
    Sevgili dostum bu sorunun tek bir cevap bulma yöntemi var; poliçeyi okumak.

Mesela bu benim güneş sigortadaki poliçem;

Anahtar Kaybı Neticesinde Kilit Mekanizmasının Degistirilmesi Olay Bası Limit:500,00 TL Yıllık Toplam Limit:1000,00 TL

ANAHTAR KAYBI KLOZU
    Kasko Sigortası Genel Sartların A.4.12. maddesine istinaden sigortalı aracın anahtarlarının çalınması veya kaybolması sonucunda aracın güvenligini
    saglamak için merkezi kilit sisteminin degistirilmesi, alarm ve/veya immobilizer sisteminin yeniden kodlanması masrafları poliçede belirtilen limite
    kadar teminata dahildir.

Ancak eğer garantiden değiştireceklerse neden kaskoya ihtiyaç duyuyorsunuz? Ayrıca sadece anahtar temin etmek yeterli değil, kaybolan anahtarın aracınızda işe yaramamasını sağlayacak işlemlerde yapılmalı sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışarıda bir anahtarcıda uygun fiyata kopyalarlar öyle yüksek rakamlar harcamanıza gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dışarıda bir anahtarcıya gidin elinizde ki anahtarı kopyalasın eski anahtarıda hafızadan silsin yeni anahtarınıza orjinal kap alırsanız ileride allah korusun araba çalınıpta anahtarları istediklerinde sıkıntı çıkmaz.
  • teşekkürler arkadaşlar kasko şartlarını okuyayım öncelikle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.