Şimdi Ara

Kayhan [Şahan Gökbakar]9 ŞUBAT,fragman geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Film kötü, receplerde en azindan gülüyordum. Fragmanı izlesin merak eden, filme gitmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b.k gibi hiç bir işe yaramaz adam sırf recep ivedik 6 yı hemen çekmeyeyim izleyici merak etsin bıkmasın hemen diye araya sacma sapan bişey yapayım demiş
  • adamdaki mantık şu : ben film yapayım, iyi kötü en azından merak eden gelir.sırf meraktan gelenlerin gişesi bile bana yeter,avantayı doğrulturum...

millet te gülmeye hasret ne yapsın garipler.belki biraz eğlenirim diye filme gidip,yediriyorlar buna parayı...
  • Recep ivedikten daha kötü
  • Bu filme para verip izleyenlere geçmiş olsun arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu film gişede çakıldı ya keyfim yerine geldi.
    Enes batur bile filmine Ceyda düvenciyle Bekir aksoyu alıyor bu bey para vermemek için cast ajanslarından oyuncu topluyor.
    Nasıl olsa izlenir ya abartılı hareketler osuruk bel altı şakalar var hehehe kafasında heralde.
  • fragman bile kötü olduğunu belli ediyordu
  • çok kötü gişe almış ilk 3 günde
  • çöpünde çöpü
  • Arkadaşlar ben bu tiplemenin bire bir kopyasıyla 4 yıl üniversite okudum. Tip bu kadar mı benzer, gerçekten hayretler içerisindeyim. Saç traşı kesiminden suratına, giyiminden konuşmasına. Arkadaşımızın adı seçkindi. Üzerinde bir buz hokeyi takımının forması vardı. Bir de o öndeki dişleriyle çekirdek yerdi. Paso basket oynardık. Gerçekten hayretler içerisindeyim kaç gündür.

• bu film sanırım 700bini falan geçemicek

enes api bile 1.5 milyonu buldu, artık şahan birdaha böyle film çekmez sanırım

recep ivedik bile artık eskisi kadar tutmayabilir, millet gitmiyo demekki artık böyle filmlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 20 Şubat 2018; 9:38:56 >
  • Çöp

Bu film Recep İvedikten de berbat.Fragmanini bile izleyememiştim.Filmi düşünemiyorum...

• Fragman daha komik. Berbat bir film. Olmamış. Boş.

• Recep İvedik tiplemesini sevemedim bir türlü. Ama Celal ile Ceren hoşuma gitmişti. Kayhan da ona keza gibi ama izleyip görücez
  • şahan ın yaptığı en kötü flim budur kendisi biliyor sosyal medyada çok kötü yorumları var
  • Kayhan [Şahan Gökbakar]9 ŞUBAT,fragman geldi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.