Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 aydır Philips alu 1861 kullanıyorum. Almadan önce araştırmıştım epey. Bir arkadaşımın tavsiyesine de uyarak aldım ve çok memnunum. çok verimli çalışıyor, ve yıkaması da zor değil. Posasını tekrar sıkacağa atmak gibi bir şey olamaz çünkü çıkan posalar macun kıvamında katı oluyor, yani su içermiyor. Alacak olanlara tavsitye ederim..
  • arkadaşlar bencede philips çok iyi ve kaliteli gözüküyor fakat 229 ytl vermek bana gereksiz geliyor.onun yerine MOULINEX JU5001 JUICE MACHINE KATI MEYVA PRESİ ni 129 ytl ye almak daha cazip geliyor.600 watt ve posası 3lt.
    bu cihazı kullanan varmı ve ya şikayetçi olan...?
  • Ben geçen sene 89 liraya Philips'in ucuz bir modelini aldım. 3-4 bardak sıktıktan sonra içini bi boşaltmak gerekiyor.
    Ama memnunum.
  • Philips alu alın, pişman olmazsınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BizimCityli

arkadaşlar bencede philips çok iyi ve kaliteli gözüküyor fakat 229 ytl vermek bana gereksiz geliyor.onun yerine MOULINEX JU5001 JUICE MACHINE KATI MEYVA PRESİ ni 129 ytl ye almak daha cazip geliyor.600 watt ve posası 3lt.

Merhaba Arkadaşlar,

Bu cihazı kullanan ve deneyimlerini bizimle paylaşacak olan forumdaşımız var mı? Fiyatı ve marka olarak kalitesi iyi duruyor gibi.
  • Merhaba arkadaşım bu ürünü bende aldım hiç bir şikayetim yok aksine çok memnunum tabi meyve masrafın biraz artıyo ama çok sağlıklı benwww.tekcarsi.com dan aldım bildiğim kadarıyla en iyi fiyat orda tavsiye ederim..
  • Bende PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI kullanıyorum almanızı tavsiye ederim bu linke bakmadan karar vermeyin bence 205 ytl fiyat koymuşlar kargo ücretide almıyorlar ben orayı tercih ettim Hoşçakalın..
    www.tekcarsi.com/index.php?p=show&pid=1878&k_id=180&kn=Ph%FDl%FDps+K%FC%E7%FCk+Ev+Aletleri
  • philiphs kesinlikle bu konuda bir numara arkadaşlar. aylarca yaptığım bir araştırmanın sonunda 2 aydır kullanıyorum. bir çok akrabama da aldırdım. gerçekten çok iyi. dışı zaten aluminyum kaplama. ve adamlar herşeyi düşünerek yapmış. örneğin % 5 lik bir eğimi var ve böylece içinde ki suyu sonuna kadar alabiliyorsunuz. kapasitesi çok geniş. ben 3 elma koydum üstüste ve 10 saniye de yarım litreye yakın su çıkardı. kullanan arkadaşlara da tavsiyem önce makineyi çalıştırın sonra meyveleri atın. bu arada pratikev diye bir site var oradan bayağı ucuza aldım 180 ytl.
  • PHILIPS HR 1861 KULLANIYORUZ GAYET İYİ. ŞU AN DAHA İYİSİ OLACAĞINI TAHMİN ETMİYORUM
  • ISTANBULDA IKAMET EDEN ARKADAŞLAR SIRKECIDEN 195 YTL'YE PHILIPS ALU 1861 KATI MEYVE SIKACAĞI ALABILIRLER. YENI ALACAK ARKADAŞLARA TAVSIYE EDERIM. BEN HAFTASONU SIRKECIDE KASTELLI HAN DA GEZDIM VE 195 YTL YE ALDIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: br@yn

ISTANBULDA IKAMET EDEN ARKADAŞLAR SIRKECIDEN 195 YTL'YE PHILIPS ALU 1861 KATI MEYVE SIKACAĞI ALABILIRLER. YENI ALACAK ARKADAŞLARA TAVSIYE EDERIM. BEN HAFTASONU SIRKECIDE KASTELLI HAN DA GEZDIM VE 195 YTL YE ALDIM.

Öncelikle Hayırlı olsun güle güle kullanın... Peki ürünü peşinmi aldınız yoksa taksitlemi bunuda belirtirseniz bizlere yararı olur.saygılarımla
  • Bende philips kullanıyorum çok memnunum ve diğer ucuz markalara yönelmek gibi hata yapmayın meyvenin tüm suyunun çıkması çok önemli
  • Teşekkür ederim Forza Kartal. Ürünü peşin 195 ytl ye aldım.

quote:

Orjinalden alıntı: Forza Kartal

quote:

ISTANBULDA IKAMET EDEN ARKADAŞLAR SIRKECIDEN 195 YTL'YE PHILIPS ALU 1861 KATI MEYVE SIKACAĞI ALABILIRLER. YENI ALACAK ARKADAŞLARA TAVSIYE EDERIM. BEN HAFTASONU SIRKECIDE KASTELLI HAN DA GEZDIM VE 195 YTL YE ALDIM.

Öncelikle Hayırlı olsun güle güle kullanın... Peki ürünü peşinmi aldınız yoksa taksitlemi bunuda belirtirseniz bizlere yararı olur.saygılarımla
  • Hala şu Philips HR 1861'i alamadım ya! Dün HB'den alacaktım ama orada da stok bitmiş. Ankara'da bu ürünü 200 YTL altına alabileceğimiz bir yer bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Hala şu Philips HR 1861'i alamadım ya! Dün HB'den alacaktım ama orada da stok bitmiş. Ankara'da bu ürünü 200 YTL altına alabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Ürün HB'de tekrar stoklara girmiş. Ancak fiyat da artmış!
    229.9 YTL'den 236.9 YTL olmuş!
  • quote:

quote:

Hala şu Philips HR 1861'i alamadım ya! Dün HB'den alacaktım ama orada da stok bitmiş. Ankara'da bu ürünü 200 YTL altına alabileceğimiz bir yer bilen var mı?

Ürün HB'de tekrar stoklara girmiş. Ancak fiyat da artmış!
    229.9 YTL'den 236.9 YTL olmuş!

Almayın Arkadaşlar Biraz daha bekleyin Herkes indirim Yaparken Bunlar Bindirim yapmış O yüzden kocaman Peşin almak isteyenler olursa Yukarıda arkadaş belirtmişti Gidin ordan 195 YTL ye alın.saygılarımla (bu arada ben bekliyorum fiyat 200 YTL nin altına düşsün o zaman alıcam yada gidip peşin alıcam)

• quote:

Arkadaşlar yok mu aramızda bu ürünlerden kullanan? Tavsiyelerde bulunabilecek kimse?

Ben kullanıyorum

2sene önce 250civarına almıştım, daha iyisi nasıl olur bilemiyorum,bu aralar 190YTL ye veren yerler var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

quote:

Orjinalden alıntı: BizimCityli

arkadaşlar bencede philips çok iyi ve kaliteli gözüküyor fakat 229 ytl vermek bana gereksiz geliyor.onun yerine MOULINEX JU5001 JUICE MACHINE KATI MEYVA PRESİ ni 129 ytl ye almak daha cazip geliyor.600 watt ve posası 3lt.

Merhaba Arkadaşlar,

Bu cihazı kullanan ve deneyimlerini bizimle paylaşacak olan forumdaşımız var mı? Fiyatı ve marka olarak kalitesi iyi duruyor gibi.

ben 1-2 yıldır kullanıyorum ..gayet memnunum ...havuc sıkmak icin mesela hiç cok guc harcamanız gerekmez ...eğer buyuk değilse elmayı butun olarak atabilirsiniz ...arkda kocaman posa haznesi var rahat meyve karışımı yapıyorsunuz mesela 2 lt sıksanız dolmaz belkide (tefaldekiler kucuktu mesela )
    elma+portakal+havuc karışı yapıyorum armut mandila attığımda oldu aradan sızıp iri parca gecmedi aşağıya ...her kullanımdan sonra yıkamak zorunda olmak zahmetli işte üzerinde kurumadan su ile hemen durulayıp tertemiz bırakabilirsiniz ..aynı tarihlerde bi kenwood blender vardı onun motoru yandı galiba bu hala herhangi bi kusur göstermedi...bende philips ile bunun arasında kaldım ve fiyatına göre tercih ettim bence philips te iyidir ama o kadar para vermeye gerek yok...

• ben aldım, iki sefer kullandım. mandalina, nar, ayva, havuç, greyfurt elma.. bunların hepsini peşpeşe sıktım. bana mısın demedi. 0-1-2 düğmesi var. sertlerde 2 diğerlerinde 1 de kullanıyorsunuz. 40 sn den fazla sürekli kulanmayın diyor, bu da normaldir.. 700 watt gücünü anlıyorsunuz sert meyvelerde. merak ettim posalarının da tadına baktım. zerre su kalmamış. çok güzel makina. ayvayı bile çok güzel parçaladı.( bu arada ayva suyu enfesmiş...) üstünden biraz bastırınca parça parça ediyor ne varsa içinde..daha yeni olduğu için sorun çıkaracak mı bilmiyorum... çıkarırsa yazarım... 200 civarına alınabilirse bence çok iyi olur.
  • 1- sadece meyve sıkma işi için mutfakta oldukça fazla yer işgal ediyorlar.
    2-her kullanımdan sonra yıkamak gerekiyor.
    3-bozulma olasılıkları yüksek
    4-güçlü motorları yüzünden çok elektrik harcıyorlar.
    5- ikinci made yüzünden su da harcıyorlar. Tabi sıkmadan önce meyveleri yıkamak için de su harcıyorsunuz.
    6-pahalılar(özellikle philips)
    7-Pazardan alırken yiyeceğiniz meyve-sebze dışında sıkmalık da alacağınız için daha fazla yük ve para:)
    8-Evinizde daha fazla çöp oluşturuyorlar.
    9-Özellikle bol vitaminli olsun diye çocuklara hazırlanan "karışık" meyve suları, hem çocukların sindirim gelişimini geciktiriyor, hemde meyvelerin tadını geç öğrenmesine sebep oluyor.

Piyasada katkısız ve %100 olarak satılan meyve suyu varken, bence uğraşmaya değmez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.