Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinbo'nun meyve suyundan köpükleri ayırma özelliği var mı acaba? Eğer varsa bu ayrıştırmayı nasıl yapıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vehbi -- 16 Ekim 2008; 23:07:39 >
  • Bu aralar ben de bir katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ve bu Philips HR 1861 Alu'nun çok methini duydum. HB'de 219 YTL'ye satılıyor ama birkaç hafta önce indirime girmiş. Yeni bir indirim bekliyorum. İlk indirimde hemen kapacağım bir tane...
  • sürahinin içinde plastikten ince bir ayraç var, dikine sürahi ağzına yerleştiriyorsunuz. sürahiden bardağa boşaltırken köpük bu ayracın arkasında kalıyor, meyvenin suyu ise alttan geçip bardağa boşalıyor. basit bi çözüm yani, ileri bi teknoloji yok ortada :)

quote:

Orjinalden alıntı: vehbi

Sinbo'nun meyve suyundan köpükleri ayırma özelliği var mı acaba? Eğer varsa bu ayrıştırmayı nasıl yapıyor acaba?
  • çok memnun kalacağınızı düşünüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Bu aralar ben de bir katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ve bu Philips HR 1861 Alu'nun çok methini duydum. HB'de 219 YTL'ye satılıyor ama birkaç hafta önce indirime girmiş. Yeni bir indirim bekliyorum. İlk indirimde hemen kapacağım bir tane...
  • katı meyve sıkacaklarının tek bir olumsuz yanı var, o da her sıkmada hemen yıkamanız gereken parçaları. üşengeç bir yapınız var ise, yıkamaya üşenecekseniz hangi markayı alırsanız alın bir köşede bekler bilginiz olsun.
  • Phlips Alu 1861 var ve çok memnunum. Fiyatı diğerlerine göre pahalı ama gerçekten kullanışlı. Diğer arkadaşlar da yazmışlar, üşengeç biriyseniz sökme takma uğraştırıyor biraz ama meyve sularının içimi çok güzel.
  • quote:

Bu aralar ben de bir katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorum ve bu Philips HR 1861 Alu'nun çok methini duydum. HB'de 219 YTL'ye satılıyor ama birkaç hafta önce indirime girmiş. Yeni bir indirim bekliyorum. İlk indirimde hemen kapacağım bir tane...

219 a nerede satılıyor, birçok mağazada indirim deniyor ama 269 ytl ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

quote:

Hepsiburada.com da satılıyor 219 YTL ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forza Kartal

quote:

quote:

Merhabalar,

Gedikgross.com'da Cardfinansa 12 taksit ve 199.- YTL

Bilginize...

• quote:

Orjinalden alıntı: RoaDHuNTeR

quote:

Orjinalden alıntı: Forza Kartal

quote:

quote:

Merhabalar,

Gedikgross.com'da Cardfinansa 12 taksit ve 199.- YTL

Bilginize...

Ama cardfinans kartın varsa oda 12 Taksite Diğer kartlara o fiyata vermiyor hatta daha fazla istiyor...

• Philips HR 1861 Alu Katı Meyve Sıkacağı

Patentli mikro gözenekli süzgeç
    Patentli mikro gözenekli süzgeç, meyveyi son damlasına kadar sıkar.
    Sadece iki elmadan bir bardak taze meyve suyu elde edebilirsiniz.
    Ekstra büyük ekleme ağzı
    Ekstra büyük ekleme ağzı sayesinde, çoğu meyve için sıkma öncesinde çekirdek ayıklama, göbeğini çıkarma, dilimleme veya soyma işlemlerini yapmanıza gerek yoktur.Örneğin, katı meyve sıkacağı elma veya havuçları bütün olarak kolayca alabilir.
    iki hız ayarlı 700W motor Sarsıntısız, çok yönlü, 700W gücündeki motor, sert veya yumuşak meyveleri sıkarken en uygun hızı seçebilmeniz için iki hız ayarına sahiptir.
    Bulaşık makinesinde yıkanabilir
    Philips Katı Meyve Sıkacağının parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
    Çıkarılabilen tüm parçaları musluk suyuyla durulayabileceğiniz gibi, bu parçaları bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz.
    Anodize alüminyumdan üretilmiştir Philips Katı Meyve Sıkacağı anodize alüminyumdan üretilmiş olup, şık yüzeyi leke tutmaz ve etkileyici görünümünü zamanla kaybetmez
    Çıkarılabilir posa kabı Posanın toplandığı kap, sıkacak çalışırken de, sıkacağın parçalarını sökmeden, boşaltmak üzere kolayca çıkarılabilir.
    1,5L meyve suyu kabı Şık 1,5L meyve suyu kabı, berrak veya köpüklü meyve suyu elde etmek için çıkartılabilir bir köpük ayırıcısıyla birlikte sunulmaktadır.
    Önemli özellikler
    Patentli mikro gözenekli süzgeç : en fazla meyve suyunu elde etmek için Ekstra büyük ekleme ağzı : önceden dilimlemek yok
    Hız ayarları : 2 Köpük ayırıcısı : berrak veya köpüklü meyve suyu için
    Güç : 700 W Posa kabı kapasitesi : 2L l.
    Teknik özellikler Malzeme : Anodize alüminyum
    Voltaj : 220-240V, 50-60Hz Kordon uzunluğu : 1.2 m.
    Standart özellikler Fırça : süzgeç ve katı meyve sıkacağının diğer parçalarını temizlemek için
    Meyve suyu kabı : çıkartılabilir köpük ayırıcısı ile birlikte, şık 1,5L meyve suyu kabı Kordon toplama bölümü Ayrılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar : bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmesi için Kaymayı önleyici kauçuk ayaklar : ekstra sağlamlık için Güvenlik sistemi : ayrılabilir parçaları yerine sabitler

http://www.ekoal.com/store/ProductDetails.aspx?productId=80282 birde burada bakabilirsin.

• Daha hesaplısı,

Sinbo Sj-3113 İnox Katı Meyve Sıkacağı
    --------------------------------------------------------------------------------

Inox dış gövde
    Meyveden maksimum su çıkmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış paslanmaz çelik parçalama mekanizması
    Meyvelerin büyük olarak içeri alınmasını sağlayan geniş besleme ağzı
    Büyük iç hacim
    Güvenlik kilidi
    Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar
    Geniş posa kabı
    Damlamayı önleyen sıvı akıtma oluğu
    AC 230V / 50Hz / 500W
    2 yıl garantili

http://www.ekoal.com/store/ProductDetails.aspx?productId=92470

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

• Arkadaşlar Bu iki aletten birisini alacak olanlara tavsiyem philips olanı almanız Bir çok kişiyle görüştüm herkes memnun Sinbo alacaklar kesinlikle almasın neden derseniz posa haznesiyle aletin birleştiği noktada bir boşluk kalıyormuş plastik aksam tam oturmuyormuş ve bu yüzden etrafa meyve suyu sıçrıyormuş kullananlar söylüyor karar ve para sizin...
  • bende sinbo sj 3113 var yaklaşık 2,5 aydır kullanıyorum...
    ilk önce phılıpsın yukarıdaki modeli aklımdaydı-arkadaşımda bundan var-sonra ablam arnıca aldı baktım oda güzel...
    sonra sınboyu aldım,90ytl...
    phılıpsile aralarında sıkma ve köpük olarak hiç fark yok...heee birini 10sene birini 7 yıl kuullanırsın ona bişey demem ...ama sinboda malzeme kalitesi olarak gayet güzel...
    bence sinbo 95 phııps 225....ytl....bu farka kesinlikledeğecek fark yok arada....heee 30-40-50ytl(en fazla) fark vardır-dersin ki bu phılıps o zaman alınır...ben sinbo,nun baskülünüde kullanıyorum-atıyorum kullanım bilgilerinde 9,7kg yazan hoparlörümü aynen 9,7kg çıkartıyor....çok iyi..

meyve sıkacağı için sıçratma vs..falan fılan yok.malzeme kaliteside gayet yeterli.
    ..tekrar edeyim-sıkma olayı ve köpük ve posa durumu aynen phılıps gibi,
    en önemlisi phılıpsın bu sıkacağı bence çok pahalı-o parayı etmez..hee elbette sınbodan aşşağı kalacak yanı yok artısı vardır eksisi yoktur ancak o parayı 225ytl edecek kadar kesinlikle değil...
    demir buran...

• cok iyidir
  • Arkadaşlar philips 1861 almaya karar verdim fakat mağazada altına baktım ÇİN MALI olduğunu gördüm biraz çekindim
  • quote:

Arkadaşlar philips 1861 almaya karar verdim fakat mağazada altına baktım ÇİN MALI olduğunu gördüm biraz çekindim

Artık birçok ünlü firma mallarını çinde üretiyor kimisi A kalite çıkıyor kimiside malum çin malı tabiriyle çıkıyor
  • bu akşam philipsin meşhur katı meyve sıkıcağını aldım .Alacak arkadaşalra kesinlikle tavsiye ederim.orta boy 2 elmadan bir bardak elma suyu çıkardı.Motoru çok güçlü ve hızlı dönmesine rağmen sarsıntı yapmıyor.Motorunun devrinin yüksek olduğunu çıkardığı sesten rahat anlarsınız.Kullanılan plastik kaliteli ve malzeme kalitesi olarak 1 numaralı bir ürün.uzun yıllar kullanılcak bir ürün olmuş.Burda adese diye bir alışveriş yeri var ordan 239ytl 10 takside aldım.Ayrıca kutunun için kitab hediyesi çıktı.
  • Arkadaşlar katı meyve sıkacaklarında çıkan posa ile ilgili bilgi verirmisiniz. Mesela mehmetsary arkadaşım 2 orta boy elmadan ne kadar posa çıkıyor? Bir de çıkan posayı tekrar sıkacağın içine tekrar atabilirmiyiz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.