Şimdi Ara

Katarina ile nasıl elmas olunur - Öldüren bıçakların kötü prensesi (Elmas Katarina rehberi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
10.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o deilde oriye karşı nsıl oynamalıyız.Fena dürtüyor
  • konunun başındakileri build generator sitelerinden runeleri falan lolkingden
  • ragon2 kullanıcısına yanıt
    Evet bu konuda gayet haklısın özellikle şifa ve sıçra almış bir orianna benim içinde hep göz korkutucu olmuştur çünkü Ölüm ateşi ve klasik kombonuzla verdiğiniz damage bile oriannayı öldürmeye yetmiyor. Oriannaya karşı oynarken çok dikkatli olmalı ve topunu kesinlikle izlemelisin q-w kombosunu yememeye çalış farm yapamamana da sebep olsa koridorda kalıp lanede kalman çok daha önemli. Oriannaya karşı farma odaklı oyna birebirde pek alabileceğin bir hero değil. Gözün hep solo da ve botta olsun orlardan kill çıkarıp lanede üstün hale geldiğin zaman artık kombonla oriyi almaya başlayabilirsin.
  • Ahri, Diana, TF, Yasuo yanlış

Ahri:sen ultilediğinde adam e ile direk bozar.
    Diana: zaten belli ultin direk gidiyor hasar atmaya çalissan kalkanı var q su var kaçamassın.
    TF: ultini bozar. Sen q yu düz vuruş ile kullanmadiğin sürece, o seni daha rahat rahatsız eder.
    Yasuo: ultisi bozmasa da duvarı ile direk CT ler.
    Bence tekrardan yaz bunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeskos

Evet bu konuda gayet haklısın özellikle şifa ve sıçra almış bir orianna benim içinde hep göz korkutucu olmuştur çünkü Ölüm ateşi ve klasik kombonuzla verdiğiniz damage bile oriannayı öldürmeye yetmiyor. Oriannaya karşı oynarken çok dikkatli olmalı ve topunu kesinlikle izlemelisin q-w kombosunu yememeye çalış farm yapamamana da sebep olsa koridorda kalıp lanede kalman çok daha önemli. Oriannaya karşı farma odaklı oyna birebirde pek alabileceğin bir hero değil. Gözün hep solo da ve botta olsun orlardan kill çıkarıp lanede üstün hale geldiğin zaman artık kombonla oriyi almaya başlayabilirsin.

abi adam tam bir lane canavarı sen minyona yaklaşsan topunu atıp slowluıyor adama atlyacağın zaman kalkan veriyor çok zor bir lane herosu

• ragon2 kullanıcısına yanıt
    İşte sen onun topunu atmasını bekleyeceksin elbet o da minyon kaçıracak sen q ile farm almaya çalışacaksın çantan da bir totem bulunacak ve arkana atacaksın e yeteneğini saklı tutacaksın topu attığı anda toteme uç ve bitti kurtuldun bro
  • LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Şimdi siz böyle diyorsunuzda katarina oynadınız mı ? Doğru zamanlamayı biliyor musunuz olay birazda burda.

Ahrinin e yeteneğini kullandırtmadan ulti atmamki ben kafam mı güzel benim ?

Diana orta olabilir evet.

Tf : Tfyi lanede ultiyle almayacaksın q-e-w kombosu atıp kaç atıp kaç
    Yasuo : İlk seviyelerde gerçekten zorlar ama bir ölüm ateşi aldığın zaman hiç şansı kalmıyor duvar falan bir işe yaramıyor cidden en az 20-25 el yasuoya karşı oynadım o kadar etkili değil
  • katarinanın başlıca counterı diana sen dürt dürt gir al demişin :d

• quote:

Şimdi siz böyle diyorsunuzda katarina oynadınız mı ? Doğru zamanlamayı biliyor musunuz olay birazda burda.

Ahrinin e yeteneğini kullandırtmadan ulti atmamki ben kafam mı güzel benim ?

Diana orta olabilir evet.

Tf : Tfyi lanede ultiyle almayacaksın q-e-w kombosu atıp kaç atıp kaç
    Yasuo : İlk seviyelerde gerçekten zorlar ama bir ölüm ateşi aldığın zaman hiç şansı kalmıyor duvar falan bir işe yaramıyor cidden en az 20-25 el yasuoya karşı oynadım o kadar etkili değil

Anlaşılan karşına iyi bir TF gelmemiş. Sarı kart+ q ile senin q-e-w dan daha fazla hasar verecek. + ultisiz bir katarina olmaz oyunda ultisine en bağımlı şampiyonlardan biriyle böyle oynamak yanlış bence.

• LePortaBim kullanıcısına yanıt
    Işte burda canım runeler ve w yeteneginin hareket hizi kazandirmasi devreye giriyor q sundan gayet güzel kaçıyoruz

• Çok fazla düz yazı var

• quote:

Işte burda canım runeler ve w yeteneginin hareket hizi kazandirmasi devreye giriyor q sundan gayet güzel kaçıyoruz

rünlerin ne olduğunu paylaşmamışsın sadece resimleri var
  • Mavilere büyü direnci

Sarılara seviye başı can

Kirmizilar büyü nüfuzu

Cevherler hareket hızı

• eline sağlık
  • Hocam sustain gerek yok demişsiniz ama katanın bence sustaine ihtiyacı var.ayrıca roam yapmak uzerine oynanmalı.Core item olarakta mejaiyi oneriyorum.

• Roam üzerinde durdum zaten haklısin ama mejai riskli bi item birden 1200 gold boşa gidebiliyor mejai yüzünden stackleyemezsen

• İlk basemde almadan gecmem ben mejaiyi.20 stack illa yapılacak demiyorum ama 8-10 stack rabadon ile birlikte hayvani bir dps elde etmiş ediyorsun.hextech tabiki gereksiz kalıyor. Wota bence kataya uyumlu %20 spell wamp %10cdr ile

• Evet cidden atalarin buyrugu yeni haliyle katarinaya uyumlu halde bazi oyunlar da son item olarak defansif bişey cikmazsam onu alıyorum hem ofansif hem defansif yararlı olabiliyor

• Deli gibi katarina oynayan ve oynamaya devam eden biriyim . Build ve runeslerinin altına imzamı atarım kesinlikle doğru ve güzel . Başlangıç için doran shield ile de başlayabilirsin o da bence uygun bir başlangıç ama bence de bot 4x pot daha iyi .

Maalesef mid eşleşlemeri için yazdıklarını katılmıyorum .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.