Şimdi Ara

Katarina ile nasıl elmas olunur - Öldüren bıçakların kötü prensesi (Elmas Katarina rehberi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
10.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-5 mid eslestirmem gerçekten yanlış o zaman neyse dursun şimdilik herkes kendine göre tecrübe edinir elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mejai>boots>rabadon>wota>zhonya>void veya abyssal.bunun haricinde birsey kullanmiyorum oynadigim 30 mactir

• Riskli bir dizilim benimki ile benzerlilkleri var olabilir seninkide hiç değilse hextech warmog falan cikmiyosun :D

• Hahaha yok o kadarda değil. Şimdi forumumuzun çilingirleri gelip laf sallayabilir lolking bırakayım ben.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/57686854

• Adam tf ye asiri kolay demiş lan

• Eline sağlık güzel rehber.
  • Teşekkür ederim beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Prolaciek

Ben diana alayım gel bakalım karşıma sana ulti attırıyormuyum ? Kolay demiş birde :) Düzgün bilen adam sana ulti attırmaz.

Atmadı diyelim nası kesiceksin
    Diana karşısında w fullerim kata ile hep, q için shield açar dianalar, w e harass yüzünden lanede duramazlar sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeroSystem -- 12 Haziran 2014; 13:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Ben diana alayım gel bakalım karşıma sana ulti attırıyormuyum ? Kolay demiş birde :) Düzgün bilen adam sana ulti attırmaz.

Diana karşısında w fullerim kata ile hep, q için shield açar dianalar, w e harass yüzünden lanede duramazlar sonra

Diana sana hiç harass atmayacak dimi kardeşim, kafana ulti ile atlayıp sırtına sırtına vurmayacak..
  • Iyi bi kata çoğu zaman hiçbi diana q sunu yemez

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkeskos

Iyi bi kata çoğu zaman hiçbi diana q sunu yemez

İyi bir diana asla q kaçırmaz, acayip hırtosunuz.Size katanızla iyi akşamlar.Bir gelin d5 p5 orda attırırlar size ultiyi
  • Ben zaten d'deyim

• quote:

Orijinalden alıntı: lunaxd

Hahaha yok o kadarda değil. Şimdi forumumuzun çilingirleri gelip laf sallayabilir lolking bırakayım ben.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/57686854

Bide ukala ukala çilingirler laf sallayabilir demiş
    Silver 2 de 5 rabad 1 bot alarak dağıtırım o ligi katarinaya spell vamp almak sezon 2 de kaldı, senin metin2 oynadığın dönemlerde katarina pasifi spell vamp yapıyordu, itemler ve meta farklıydı.
    30 oyunun tamamında mejai almak
    Hadi lütfen git buradan, geldi forumun çilingirleri.

• Ahhaha :D o değilde katarinayla ilk oynamak pro olmak istediğim zaman eski haliyle 2011 de hepimize tek atan bi kata gelmişti karşıma direk ölüyordum cok gucluydu la djsj

• iyi oynayan kayle katayi oksar bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Diana sana hiç harass atmayacak dimi kardeşim, kafana ulti ile atlayıp sırtına sırtına vurmayacak..

E ile q dodgelamak kolay, kata dianaya karşı lanede safe oynar farm için w fuller, tepesine binilmesin diye de e harcamaz, diana q e yapacaksa q attırmazsın, direkt ulti ile gelirse de dmg trade aynı olur zaten, hatta w fullediğin için önw bile geçersin, dia ulti 60 sn civarı cd hatırlıyorum, ultiyi 1 saniyesini vuracak mesafede açıp dianayı daha çok harasslayabilirsin.
    Yada sadece q fulle pushla roamla neden benim babam senin babanı döver muhabbeti var konuda

• Kayle e karşı taktik çok basit aslında kayle farm yapmak için e açacak e si bittiği anda siz kombonuzu yapıp bi q yiyip kacacaksiniz onun 3 kati hasar verceksiniz

• Buildler tamam ama eşleşmeler sıkıntılı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

E ile q dodgelamak kolay, kata dianaya karşı lanede safe oynar farm için w fuller, tepesine binilmesin diye de e harcamaz, diana q e yapacaksa q attırmazsın, direkt ulti ile gelirse de dmg trade aynı olur zaten, hatta w fullediğin için önw bile geçersin, dia ulti 60 sn civarı cd hatırlıyorum, ultiyi 1 saniyesini vuracak mesafede açıp dianayı daha çok harasslayabilirsin.
    Yada sadece q fulle pushla roamla neden benim babam senin babanı döver muhabbeti var konuda

Diana ulti 60 snymiş beyler

• ZeroSystem kullanıcısına yanıt
    Ben 2. Bölümü yapıyorum oyun tarzima daha uygun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.