Şimdi Ara

Katana arıyorum ve sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar katana arıyorum ömürlük sağlam bir şey.gelip yok bilmem orijinal katanalar bin dolardan falan başlar öhöm ucuz istiyorsan önürlük olmaz veya ne yapacaksınız demeyim.yardımcı olacak arkadaşlara soruyorum katana satan var mı bildiğiniz gerçek katana ? Ve bu gittigidiyordaki 180 liralık kill bill katanaları ne kadar sağlamdır yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafa mı keseceksin ?
  • Güncel

• ışın kılıcı verelim?
  • İşimi görmez teşekkürler

• Yav he he biktik su konulardan. Bf4 oynamis gelmis bir adam sorar rpg nerden bulurum digeri cikar kalashnikov nerden bulurum diye. Gorende cok super bilgili arastirma yapmis biri zanneder. Sana yinede cevap vereyim. Turkiyeden alacagin kilici sus esyasi olarak kullanabilirsin ancak. Kalite istersen cold steel in urunlerine bakacaksin ama oda yalnizca yurtdisinda var. Turiyedekiler sahte. Yurtdisindan aldigini gumrukten gecirmeyi unut, gumruktekileri kilictan gecirmelisin ki o kilici alabilesin. iyi forumlar.

• off ne kuul cevap ıslandım o kadar kuul
  • bulursan bana da söyle katana yakın dövüşte kullanılabilecek en etkili alettir rakip tanımaz rakibi ikiye ayırırsın tabi gerçek olması lazım süs olmucak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.