Şimdi Ara

Kasvetli havası olan duygusal hikayeli oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İ5 5200u
    8gb ram
    Gt840m
    çok oyun oynayan biri degilim .Bu sistemle eski yeni farketmez duygusal bir hikaye üstüne kurulu kasvetli yani bol yağmur kar gibi efektleri görebileceğim. Biraz melankolik tarzda oyun arıyorum. Müzikleri etkileyici olmalı film tadında . Var mi öneriniz.

En son buna benzer metro 2033 oynadım 8 9 yıl önceydi ama tam aradığım ona benzer bisey değil!

daha az kan vahşet içeren gizeme keşife dayalı türde bisey olmalı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 1 Haziran 2019; 19:21:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mafia 2 ve LA noire geliyor aklıma sadece.
    Alan wake'de güzel gerçi eğer gameplay'ine aşırı gıcık kapmayıp devam edersen
    en son olarak stealth seviyorsan dishonored'da istediğin tarzda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 31 Mayıs 2019; 14:35:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler peki yeni oyunlardan 2013 2019 arası lowda yada mediumda mutlaka bunu oynamadan ölme dedigin efsane oyunlar var mı . Dediğim gibi oyun sektörüne çok uzak kaldım . Icerik farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 31 Mayıs 2019; 16:53:24 >
  • hikayeyi biraz kendiniz kazıp bulmanız gerekse de dark souls 2 hayatımda oynadığım en kasvetli havaya sahip oyun, bahsettiğiniz özelliklerle rahatlıkla oynayabilirsiniz.
  • Deadlight
  • Rise of the tom raider ı inceledim az önce çok guzel olmus aradigim boyle biseydi fakat sistem iyi olsa fena oynanirmis üzüldüm bakın şimdi :)))) pc yi alali cok oldu fiyatlar uçuk olmasa değiştirirdim dolar saolsun yaktı bizi

• Ben de aynı tür oyunlardan hoşlandığım için aklımda farklı türde birkaç oyun var hocam. Denemediyseniz: Fahrenheit: Indigo Prophecy, Max payne 1 ve Max Payne 2 (3. oyun bence çöp), Gemini Rue, Stalker Serisi, Kona, Condemned, Pc'in kaldırır mı bilmiyorum ama 24 Haziranda efsane oyun Heavy Rain Pc'ye geliyor onu da mutlaka deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 1 Haziran 2019; 13:4:34 >
  • I Am Alive
  • Dear Esther tam sana göre. Biraz kısa yalnız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Payne7 P kullanıcısına yanıt
    Heavy raini duydum . Max payne yi 7 10 lu yaslarda oynamistim gecen gün telefona indirdim bunlar daha zevkli geliyor yeni fps ler sarmıyor beni daha çok keşife dayali seyleri seviyorum öneriler için tekler

fps değil tps daha hoş oluyor. Max payne çok iyiydi bu açıdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 1 Haziran 2019; 19:18:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.