Şimdi Ara

Kastamonuspor nasıl düzlüğe çıkar arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yönetim değişti. yeni vaadler geldi. üst lige çıkacaz. borçlardan kurtulacaz derken. amatör e düştük. oradan borçlar arttı. sponsor sözleşmesini tamamlayamadık maçta hükmen mağlup olduk. kendi stadımızda maçları 20-50 arası bi taraftar kitlesi takip ediyor. bu kadar köklü ve büyük bi şehrin böyle bi takımının olması çok üzücü. bi dünya zengin iş adamımız var ama gidip yabancı ülkelerin takımlarına sponsor oluyorlar.

bana göre kastamonuspor un ev maçları istanbul da oynanmalı. çünkü asıl taraftarı orada. istanbul maçlarına geldiği zaman bile ne kadar taraftar geliyor görüyorsunuz.

gerçi kastamonuspor un bu düşüşüne dur diyemeyenler düşündü taşındı istanbul kastamonuspor u kurdu ama hepimiz tek bi çatı altında toplansak ve kastamonuspor un maçları istanbulda oynansa sizce de güzel olmaz mı ?

• haklısın kardeşim. bence de takım ev maçlarını istanbul da oynamalı diye düşünüyorum. güzel sistemmiş.
  • Şukulayın efsane konulara bir yenisi daha eklendi
  • Çok haklısın kardeşim.
  • Takım otobüsüyle Konya'ya gidin, bayağı düz yer kardeş. Takımı oraya taşıyın, aksın paralar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğlum yapmayın la n
  • dediklerim oluyor ama arkadaşlar. inşallah daha iyi günler gelecek.
  • Ben de üzüldüm kastamonuspor'un durumuna. Forumda grubu falan da vardı bir ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Belki inanmazsınız ama aynısını seneler önce ben düşünmüştüm. Helal olsun kardeşim sana.

Konuyu sen yazmissin olm zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Belki inanmazsınız ama aynısını seneler önce ben düşünmüştüm. Helal olsun kardeşim sana.

Konuyu sen yazmissin olm zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi yerlere geldik hemde olduğundan çok iyi. Yönetim ve siyasilerin yardımı sağolsun :)
  • Vallaha aynı şeyleri ben düşünüyordum. Adam benim seneler önce düşündüğüm şeyleri yazmis. Ağzına sağlık kardesim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 28 Ekim 2019; 1:14:41 >
  • Haykırdım. Efso olacak bir konu olmuş. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.