Şimdi Ara

Kastamonu-Bozkurt İlçesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kastamonunun Bozkurt ilçesinde olup, gittigidiyorda yaptığım bi satışta yan çizen birinden, sattığım ürünü alıp ister çöpe atacak isterse de kullanabilecek biri var mı. ürünün bana geri gönderilmesi ile gidiş dönüş kargo parası ödemek zorunda kalacağım. ürünü tekrar satsam bile kar etme ihtimalim yok. dolayısıyla eğer alıcı ile anlaşamazsak (ki anlaşabilecek gibi değiliz. daha ürünü teslim almadan "ben yanlış sipariş vermişim" diye alışverişten vazgeçti) ürün geri geleceğine ya biri alsın ya da alıp çöpe atsın istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SB1907_23 -- 25 Ocak 2015; 17:51:45 >

• bu arada ürün laptoptan çıkma dvd rw
  • Yanlis urun siparis etmisim nedir? Gittigidiyorla iletisime gecin kargoyu onun odemesi lazim. Sizi madur edemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takam kafana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısınız, ben de onun uğraşındayım ama elemandan cevap yok, siteye başvurdum bekliyorum. eğer çözülmezse bana geri geleceğine kastamonudan biri alsın belki işine yarar.

iade merkezine yazmış ve sitenin kendi uyarı yazısı . 3 gün içinde iade etmek istediğiniz ürünü satıcının adresine kargolamayı (İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kargo için herhangi bir ücret ödemeyin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SB1907_23 -- 25 Ocak 2015; 12:57:55 >
  • Ben kastamonudayim. Bi yararim dokunursa soyle kardes

• Fikirist kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, kargo henüz ulaşmadı bile oraya. türk tarih meydanında bi esnaf galiba, eğer size zahmet olmazsa durum kesinleşince size yerini bildiririm teslim alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SB1907_23

teşekkür ederim, kargo henüz ulaşmadı bile oraya. türk tarih meydanında bi esnaf galiba, eğer size zahmet olmazsa durum kesinleşince size yerini bildiririm teslim alırsınız.

peki hocam sizden haber bekliyorum
  • Düzeltme: Yeni öğrendim ben de. Merkezde değil Bozkurt ilçesindeymiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.