Şimdi Ara

KASTAMONU 5.JANDARMA EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
33
Favori
107.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikoli88

selam beyler bende varım 1. dönem, hayırlısı olsun hepimiz için, ben ist-pendikten.
    4-7 sevk tarihi yazıyor? nezaman gitmemiz lazım bilen varmı?4ü ila 7si arasında gitmemiz vark edermi bilgisi olna?
    ona gore uçak bileti alıcam...

4'ü ile 7'si arasında istediğin bir tarihte teslim olabilirsin diye biliyorum.Ama yine de kesin bilen birine sor üst devrem
  • ohayon kullanıcısına yanıt
    seninle tamamen aynıyız 1.grup acemi kastamonu usta ordu il jandarma:D
  • Dikkat ettimde Kastamonu Aralık gidenlere hep karadeniz vermişler Ben Rizeye gidiyorum Kastamonundan sonra daha Rizeye benden başka hiç görmedim.
  • Ben de burdayım.Kastamonu 5.jandarma A.Kom. 1 Celp ++ Esas Birliği Diyarbakır il jandarma komutanlığı
    Adım Burak İbrahim Ünal.26 yaşındayım.
    burakibrahim@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 25 Ekim 2013; 16:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjklove

Dikkat ettimde Kastamonu Aralık gidenlere hep karadeniz vermişler Ben Rizeye gidiyorum Kastamonundan sonra daha Rizeye benden başka hiç görmedim.

Bende Kastamonu dan sonra Burdur dayım devrem
  • usta birligi izmir foca nasıl bi yer beyler orada yapmıs olan anlatabilirmi
  • beyler ben de 1.dönem kastamonu jandarmadayım.usta birliğinde ise yolculuğum erzurum'a.öğrendiğime göre en büyük sorun duş olayıymış, sıcak su konusunda sıkıntı varmış.yemekleri baya kötüymüş ve bozuk para ile gidin diyorlar.
  • quote:

Dikkat ettimde Kastamonu Aralık gidenlere hep karadeniz vermişler Ben Rizeye gidiyorum Kastamonundan sonra daha Rizeye benden başka hiç görmedim.

Benim de 2. grup kastamonu acemilik oradan da ustabirliği Aydın
  • Acemilik Kastamonu / Usta VAN tertipler iletişime geçelim
  • 2. dönem, usta Yalova.
  • Merhaba arkadaşlar, banada 2. Dönem cikti kismetse usta birligide amasya, yakın sayilir kastamonunhakkinda genelde hep iyi seyler duydum ama amasya soru işareti bakalim, simdiden hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devrelerim ben de şubeden öğrenebildim. Acemi kastamonu, usta birlik safranbolu dediler 2.grup olarak gidiyorum aynı durumda olanlarla haberleşelim oralarda tanıdık olmak iyidir:)
  • devrelerim benim de acemilik Kastamonu, uzmanlik Erzincan. 1. donem olarak gidecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abijim

Acemilik Kastamonu / Usta VAN tertipler iletişime geçelim

Lise arkadasim ayni senin gibiydi gecen sene gitmisti, rahatti golde devriyeye bile cikmisti ama cok net konusmamistik birseyler ogrenirsem yazarim

• quote:

Orijinalden alıntı: yiituz

seninle tamamen aynıyız 1.grup acemi kastamonu usta ordu il jandarma:D

Devrem kastamonu tamamda ordu ile ilgili hiç bilgi yok senle irtibatda kalalım o zaman hep aynı yere gidecez
  • beyler acemi birligi güzel de bu usta birligi izmir foça çıktı orayı bilen anlatsın orada neler olacak :D
  • quote:

Bende kastamonudan doğu karadenize ordu ya gidiyorum ustaya.1grup çıktı bana
  • Acemi kastamonu jandarma
    Usta birliği van asayiş aynı çıkmış kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: a.alpas

Acemi kastamonu jandarma
    Usta birliği van asayiş aynı çıkmış kardeş

Aynen kardeş paslaşalım nasıl görüşcez
  • Acemi 5. jandarma
    usta birliği il jandarma
    2 grup
    KASTAMONU/KASTAMONU/KASTAMONU
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.