Şimdi Ara

kassadin çöp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dün lloncept var diye onun katıldığı turnuvayı izledim. Stream lerde çoğu kez görüyorum top lane de alıyorlar. Bende deneyim dedim aldım 3 el attım. Birinde top lane de karşıma Jayce geldi elime verdi. İkisinde mid de zed geldi ikisinde de yalan ettiler. Yani anlamadım hiç bir şekilde vurmuyor hero. Zed i ilk aldığım sıralarda da konu açmıştım Ulti si vurmuyor diye ama bilemedim sonradan alışınca fail olduğumu anladım. Ama kassa öyle değil bu hero vuracak gibi durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• earlyde safe farm alacaksın, free kill kovalayacaksın. snowball olmasan bile latede bir bakmışsın birilerini tekliyorsun
  • Kassa nasıl vurmuyor ya Gerçi eskisi gibi değil ama hala çok güçlü.

• Kassadin oynarken ad herolarla trade girmemeni öneririm yüzde 90 kaybeden sen olursun karşında zed varsa olabildiğine safe oynayıp jungle yardımı beklemelisin.
    Genel olarak biraz fırsatçı golcü gibi oynamak gerekiyor bu heroyu.Eskidendi pat küt dalmalar.

• Kassadin gelmiş geçmiş en low herodur skillseti birbiriyle yakından uzaktan alakası olmayan bir skillset dir elimde olsa da iade etsem diyorum

• Buzdoğan eldivenini sıkıştır buildine. Bak o zaman neler oluyor.

• Kassa latede en güçlü herolardan ama rakip full AD'yse çöpleşiyor.

Sadece late'e kadar mümkün olduğunca safe oynayıp ultini ganglardan falan kaçmak için kullanırsan latede sıkıntı yaşamazsın.

APC'lere karşı birebir.
  • dostum ad rakiplere karşı seçmemeyi çalış hadi seçtin diyelim, jungle yardımıyla snowball olmaya bakacaksın onun dışında safe oyna...
  • Kafası Güzel Adam kullanıcısına yanıt
    kafan güzelmiş kardeş
  • Dövmüşler.

• Karsisi adyse kotu oluyor topta ap tank metasi oldugundan topta kullaniliyor earlyde q spamle zaten kristal matarayla baslarsin

• O ultiyle hiçbir zaman çöp olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LICH BANE kas
  • Kassadin ad herolara karşı alınacak bir hero değil o nedenle çok zorlanmışsın. Çünkü ad heroya karşı oynayınca pasifini ve qdan gelen sheildi çöp ediyorsun. Onun dışında ben kassadin oynarken 7-8 levele kadar rakibe hiç vurmam sadece farm alırım, roa alıp biraz stackledikten sonra vurmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

Kassadin gelmiş geçmiş en low herodur skillseti birbiriyle yakından uzaktan alakası olmayan bir skillset dir elimde olsa da iade etsem diyorum

Nick-mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • + yanyatmış sekiz
  • blind pick normal game atıyorum o yüzden rakibe göre seçim yapmadım. heroyu dediğim gibi izledim beğendim bende oynayım diye aldım pişman ettirdiler ama biraz daha alışmaya bakarım artık. yorumlara bakılırsa sorun bende gibi.
  • karşıma ad hariç hangi hero gelirse gelsin gözüm kapalı alabileceğim bir şampiyon kassadin.6 level olana kadar sakin kalmanız gerektiğini söylememe gerek yok sanırım.hatta 6 level olana kadar gang bile istemeyin.6 olduktan sonra mavi buff ile beraber çıldırır,durduramazsınız.latede ise zaten tam bir makine oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

Kassadin gelmiş geçmiş en low herodur skillseti birbiriyle yakından uzaktan alakası olmayan bir skillset dir elimde olsa da iade etsem diyorum

nickin hakkını veriyorsun kardeş
  • sonradan mana sıkıntısı başlamasa bence çokta iyi bi hero
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.