Şimdi Ara

Kaspersky Internet Security 2013 Türkçe Final sürümü yayımlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Resident

Kaspersky Internet Security  2013 Türkçe Final sürümü yayımlandı

Windows 8 de destekli (diğer işletim sistemleri ile de uyumlu) yeni Kaspersky sürümü İngilizce final sürümü yayınlandı. İleriki haftalarda Türkçe de yayımlanacak.

İndirmek İçin :http://www.kaspersky.com/internet-security-latest-versions

hocam kis 2013 kullaniyormusunuz acaba 2 sorum olucakti
    1)İnternet sitelerinden birşey indirdigimde uyari vermiyor virüslüdür diye eset kullaniyordum sag aşada uyari veriyordu..bunda sadece indirme engellendi diye uyari aliyorum okadar bu normalmi ayari varmi ogle uyari için?
    2)Şu andaki güncel imzaniz kisteki kaç milyonda güncelleme yapip tekrar soyelebilirmisiniz bu sadece 2013 için degil 2012 dede ayni imza olur saniyorum....şundan soruyorum sitesinde 7 milyon kusurat yaziyor bendeki 6 milyon küsür sayi...sizdeki tam net sayi nedir acaba tşkler..

• quote:

Orijinalden alıntı: oskis

1)İnternet sitelerinden birşey indirdigimde uyari vermiyor virüslüdür diye eset kullaniyordum sag aşada uyari veriyordu..bunda sadece indirme engellendi diye uyari aliyorum okadar bu normalmi ayari varmi ogle uyari için?
    2)Şu andaki güncel imzaniz kisteki kaç milyonda güncelleme yapip tekrar soyelebilirmisiniz bu sadece 2013 için degil 2012 dede ayni imza olur saniyorum....şundan soruyorum sitesinde 7 milyon kusurat yaziyor bendeki 6 milyon küsür sayi...sizdeki tam net sayi nedir acaba tşkler..

1- Esette kullandım ama ben memnun kalmadım. Kasperde uyarı verir, ana ekranını açtığında tehditler kısmından tehdit olanları görebilirsin.
    2- 2012 de şuan itibariyle 9.399.693 yazıyor imza kısmında. 2013 daha güncel olduğu için kurduğunuzda daha az güncelleme yapar ama aynı rakamı gösterir sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

1- Esette kullandım ama ben memnun kalmadım. Kasperde uyarı verir, ana ekranını açtığında tehditler kısmından tehdit olanları görebilirsin.
    2- 2012 de şuan itibariyle 9.399.693 yazıyor imza kısmında. 2013 daha güncel olduğu için kurduğunuzda daha az güncelleme yapar ama aynı rakamı gösterir sanırım.

kasperdemi skinti var acaba sitesinden son srümünü indirdim ve dün ojinal 2012 almiştim keyi ile onu kurdum güncelledim 6.301.938 imza gozukuyor

tehdit kismina gelirsek şayet dedigim gibi tehtid gostermiyor ana ekranda tehtitlerin yaninda hiçbir yaziyor ?orda sadece pcye bulaşanlari yaziyorsa oky haklisiniz fakat dedigim gibi bir dosya indiriyordum chromeden indirme işlemi bittiginde bir uyari vermeden sol aşada şöyle bir şekil gosteriyor ekranda hiçbir uyari yok bakin

• quote:

kasperdemi skinti var acaba sitesinden son srümünü indirdim ve dün ojinal 2012 almiştim keyi ile onu kurdum güncelledim 6.301.938 imza gozukuyor

tehdit kismina gelirsek şayet dedigim gibi tehtid gostermiyor ana ekranda tehtitlerin yaninda hiçbir yaziyor ?orda sadece pcye bulaşanlari yaziyorsa oky haklisiniz fakat dedigim gibi bir dosya indiriyordum chromeden indirme işlemi bittiginde bir uyari vermeden sol aşada şöyle bir şekil gosteriyor ekranda hiçbir uyari yok bakin

Yukarda dediğim gibi 2013ün veri tabanında kurarken daha güncel tanımalamar yüklü olduğundan ve daha az indirme yapacağından o sayı az olabilir.

Tehditleri açtığında boşsa onu kasper otomatik olarak temizlemiştir. Tehditler yeri sağ tarafta Çözüldü yerini açarsan orda ekrana gelir.

Bunu kafasına göre silmesin onay alsın dersen Ayarlar/ Dosya Koruması, E-posta Koruması ve tarama ayarlarında aşağıdaki gibi ayarlarsan virüs veya benzari birşey bulduğunda Temizler eğer temizleyemiyorsa senden izinsiz silmez. Bu durum özellikle k.y yada crk gibi dosyalarda çok işe yarıyor.

• quote:

quote:

Yukarda dediğim gibi 2013ün veri tabanında kurarken daha güncel tanımalamar yüklü olduğundan ve daha az indirme yapacağından o sayı az olabilir.

Tehditleri açtığında boşsa onu kasper otomatik olarak temizlemiştir. Tehditler yeri sağ tarafta Çözüldü yerini açarsan orda ekrana gelir.

Bunu kafasına göre silmesin onay alsın dersen Ayarlar/ Dosya Koruması, E-posta Koruması ve tarama ayarlarında aşağıdaki gibi ayarlarsan virüs veya benzari birşey bulduğunda Temizler eğer temizleyemiyorsa senden izinsiz silmez. Bu durum özellikle k.y yada crk gibi dosyalarda çok işe yarıyor.

2013 te bu yer nerde hocam tehtid ler diye bir bolum bulamadim nasil girilicek ?bir diger sorum ise

benimkinde bira farkli ayarlar...burdan mümkünse nesneleri temizle seçenegini işaretlicez sanirisam?

şöyleki eger dediginiz buysa virüs pc ye girmezmi temizleyemesse nasil olcak?

• quote:

Evet orda nesneleri temizle demeniz lazım benim dediğim gibi olması için. Uyarıda zaten gösteriyor o dosyayı sen sil demezsen silmez, yada güvenli dosya dersin kalır. Bu ayarı kendi başına yapmaması için yapabilirsin yoksa olmadık dosyayı silebilir az bi ihtimalde olsa.
  • quote:

quote:

Evet orda nesneleri temizle demeniz lazım benim dediğim gibi olması için. Uyarıda zaten gösteriyor o dosyayı sen sil demezsen silmez, yada güvenli dosya dersin kalır. Bu ayarı kendi başına yapmaması için yapabilirsin yoksa olmadık dosyayı silebilir az bi ihtimalde olsa.

kusura bakmayinda ben 2013 ü begenmedim cidden daha geliştirilmesi gerekir ayni dosyayi ie ile indirdim pc ye açtim virüs filan bulmadi nasil iştir bu anlamadim.....2012 kurucam bende en iyisi
  • quote:

kusura bakmayinda ben 2013 ü begenmedim cidden daha geliştirilmesi gerekir ayni dosyayi ie ile indirdim pc ye açtim virüs filan bulmadi nasil iştir bu anlamadim.....2012 kurucam bende en iyisi

Ben halen 2012 kullanıyorum, 2013ü denemeyi düşünüyorum bakalım. 2011ide beğenmemiştim 2010dan direk 2012ye geçtim. 2011 tarama yaptığında çok kasıyordu.
  • quote:

quote:

Ben halen 2012 kullanıyorum, 2013ü denemeyi düşünüyorum bakalım. 2011ide beğenmemiştim 2010dan direk 2012ye geçtim. 2011 tarama yaptığında çok kasıyordu.

bende formatlayip 2012 kuyrmayi düşünüyorumda bir sorunum var bu kutusundan çikan sürüm eski bunu kursam üzerüne son sürümü güncelleme yaparmiki? şu andaki son versiyon kaç?
  • Yok güncellemez sadece veri tabanını günceller, en son versiyonu kurun.
  • quote:

Yok güncellemez sadece veri tabanını günceller, en son versiyonu kurun.

siesinde yok yada bn bulamadim nerde;)) hertarafinda 2013 war ama bir yalnisiniz olmasin her yeni surum ciktiginda silip yekrarmi kurucam duz mantik bakarsak guncelle dedigimde hem yeni surum hemde imza yenilenmesi gerekmezmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle değil işte, link;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 19 Eylül 2012; 14:10:27 >
  • quote:

Öyle değil işte, link;

/>

sizin son surum tam olarak kac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 senedir kullanıyorum bu sefer önce deneme sürümü ile kayıt yaptırdım.Eğer memnun kalırsam lisans alacam
  • quote:

quote:

Öyle değil işte, link;

/>

Bu sürümü kullanıyorum şuan zaten 2012 en son sürümde bu.

• quote:

quote:

quote:

Öyle değil işte, link;

/>

Bu sürümü kullanıyorum şuan zaten 2012 en son sürümde bu.

• quote:

Dostum yanlış anlamışsın, arkadaş 2012 nin son sürümünü istediği için bu linki verdim
  • quote:

quote:

Dostum yanlış anlamışsın, arkadaş 2012 nin son sürümünü istediği için bu linki verdim

Ben gözden kaçmış olabilir diye koyaym dedim. Zaten Türkçe sürümünü yeni koydular. En son sürümü de yavaş yavaş koyuyorlar her hafta başka dil çıkmışlar. Türkçe ve Finceyi eski RC sürümüne çıkarmışlar, 4190 için hala koymamışlar.

• Ben bi önceki 2013 Tr sürümünden Türkçe dil dosyasını almıştım, ingilizce son sürümü kurupta Tr olarak denemek isteyen olursa atabilirim. Gerçi bazen uymayabiliyo ama genelde sıkıntı olmuyo.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.