Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
264.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adet serial bulunur. (KİS 2019 3 Pc 2 Yıl).
    @salvatore_volkan
    @mehmanperest

Bir kişi daha yanıt verir de sayı tamamlanırsa yardımcı olayım size.
  • Merhaba,
    Bana da Total Security olarak lazım elinde olan var mıdır acaba?
  • KİS 2019 lisans bulunur 3 Pc 2 Yıl. (1 kişi mevcut) Almak isteyenler özelden ulaşabilir. Lisans, kullanıcı sayısı tamamlandığında aktif edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuRkC

Bir adet serial bulunur. (KİS 2019 3 Pc 2 Yıl).
    @salvatore_volkan
    @mehmanperest

Bir kişi daha yanıt verir de sayı tamamlanırsa yardımcı olayım size.
    Pm attım size.
  • Kaspersky İnternet Security 2019 2 yıllık bir kullanıcı lazım keyi bugün akfitleştireceğiz.

ilgilenen pm atabilir.
  • arkadaşlar bu linkteki total security keyini aktive etmek için ne yapmak lazım şimdi? Bilen var mı

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-2018-3-device-1-year-email-key
  • Yıl 2019 hala anti kullanan varmı ya en son 2007de filan char soyulmasın diye yüklemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 11 tane lisans mevcut, 25 tl den verebilirim. Lisans süreleri başlamamıştır. 2 yıllık İnternet Security.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar vpnlerde sorun mu var? ben hep avira vpn kullanıyordum artık bağlanmıyor hangi vpn kullanıyorsunuz avustralya için?
  • arkadaşlar, saveonit.com.au sitesinden paypal hesabı olmadan nasıl alışveriş yapabilirim. Sanal kart ile alışveriş yapmaya çalıştığımda
    Credit Card seçip
    2% Surcharge & immediate clearance. You will be transferred to the secure Paypal Payment Gateway to complete your transaction.

Bu hatayı almaktayım "We're sorry, we can't complete this payment with the selected card right now. Please try another card." bu konuda yardımcı olacak varmı?
  • Kaspersky İnternet Security 2019 2 yıllık Tek hak 22tl
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Tamam alalım da vpn avustralya filan bu işleri nasıl hallederiz acaba?
  • Tek kişilik hak için talibim.
  • Total security veya internet security Alan varsa 2 pc talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemdum

arkadaşlar, saveonit.com.au sitesinden paypal hesabı olmadan nasıl alışveriş yapabilirim. Sanal kart ile alışveriş yapmaya çalıştığımda
    Credit Card seçip
    2% Surcharge & immediate clearance. You will be transferred to the secure Paypal Payment Gateway to complete your transaction.

Bu hatayı almaktayım "We're sorry, we can't complete this payment with the selected card right now. Please try another card." bu konuda yardımcı olacak varmı?
    Sanal kart yurt dışına kapalıdır hocam belki, sanal kartı ve asıl kartı yurtdışına açtırın olmazsa asıl kartla denersiniz. Ben yıllardır alıyorum oradan güvenlik konusunda bir sıkıntınız olmasın. Birde alışveriş adresini felan hep avurturalya olarak seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

arkadaşlar vpnlerde sorun mu var? ben hep avira vpn kullanıyordum artık bağlanmıyor hangi vpn kullanıyorsunuz avustralya için?
    Hocam daha evvel VyprVPN kullanıyordum ancak bu sene denemedim. VyprVPN'i bi deneyin, hız inanılmaz düşük ancak lisans aktivasyonu yapsanız yetiyor zaten.
  • Merhaba,
    Bugün aldığım "Kaspersky Internet Security 3 PC 2 Year" ikisini kullandım,bir kişilik yer var,25 tl'ye isteyen pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palki -- 7 Şubat 2019; 20:1:14 >
  • palki P kullanıcısına yanıt
    kod verilmiştir
  • merhabalar buradan Kaspersky internet secentry aldım .Veri tabanını birtürlü güncelleyemedim.bilgisayara format attım yinede başaramadım.saat proxy ayarları denedim yine olmadı.Veri tabanı güncelemeden virüs programını tam olarak kullanamıyorum.en fazla %83 gördüm.
  • Uygulama veritabanları güncellenmedi;Güncellemeler indirilirken ağ hatası oluştu uyarısı alıyorum.Pc temizle özelliğini kullanamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.