Şimdi Ara

Kaspersky 3 Bilgisayar 1 yil lisans 18 TL (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.243
Cevap
183
Favori
266.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 cihazlık total security (VPN kurulumlu) alıyoruz, 3 kişilik boşluk var. Almak isteyem pm den yazabilir. Kişi başı 55 lira gibi bir tutar yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem_oto S kullanıcısına yanıt
    Beni ekle hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar KAspersky VPN kullananlar ne kadar hız alıyor memnun mu? Bende 1000 mbs hız var sizce bu hızları görür müyüm?

• Arkadaşalar İnternet Security için yer varsa talibim 1 veya 2 yıllık farketmez

• Neboland kullanıcısına yanıt

Kaspersky Internet Security 3 Cihaz için 2 Yıllık almak isteyen varsa mesaj atabilir. Son kişilik yerimiz kaldı.

• frknkll F kullanıcısına yanıt

2 Cihaz/ 1 Yıl ve 1 Cihaz/ 1 Yıl paketlerinin fiyatı nedir ?

• kaspersy vpn için üye arayan var mı , en az 2 yıllık

edit : kasperksy 1 yıllık aldım, forumda ki bir arkadaştan.

kasper vpn de beğenmediğim şey: ülkeye bağlanınca sahte ip adresini göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan05 -- 8 Ocak 2023; 18:10:1 >
  • siteye girebilen var mı? birkaç gündür açılmıyor bende

• dogukan05 D kullanıcısına yanıt
    üye olmak istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Beni de ekler misiniz?

boşluk var mı hocam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Varsa bir ekip katılabilirim

• Kaspersky Internet Security 3 Cihaz için 2 Yıllık için alacak varsa ekibe katılabilirim.

• fsecure çalışmıyor ya artık, triali kaldırmışlar, avast buldum oda çalışmadı, avusturalya için vpn önerecek olan var mı?

fsecure freedom ilaçlısı ile işi çözdüm daha önce kurduğum için freesi çalışmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 3 Şubat 2023; 22:5:21 >
  • Kaspersky internet security için iki kişilik yer varsa ben de dahil olabilirim.

• Kaspersky için bende talibim

• Kaspersky için yer var mı

• 1 Adet "Kaspersky Internet Security 3 Cihaz - 2 Yıl" mevcuttur. Full hak olarak verilecektir.

TR ürünüdür, VPN gerektirmez.

PM atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Şubat 2023; 18:29:23 >
  • Bende de bir adet aşağıdaki linkte yer alan Kaspersky Internet Security ürün için key mevcuttur. VPN kullanarak Avustralya üzerinden aktifleştirilmesi gerekmektedir. Ben Tunnelbear VPN kullanarak aktifleştirdim. PM ile ulaşabilirsiniz.

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-3-device-2-yrs-win-mac-android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muraty -- 21 Şubat 2023; 23:42:39 >
  • Kaspersky Internet Security 3 Cihaz için 2 Yıllık almak isteyen varsa 2 adet için PM atabilirsiniz. Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arty_e -- 15 Nisan 2023; 22:39:27 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.